עדכון חוקי הפורום

• פותח הנושא Mor L
  • פורסם בתאריך

Mor L

New member
עדכון חוקי הפורום

מותר לדבר על כל הסרטים של מארוול שכבר יצאו לקולנוע

צריך לסמן
על כל הסדרות של מארוול
ועל כל הסרטים של מארוול שעומדים לצאת בעתיד

כל נושא
חייב לסמן עליו

אני אעדכן את חוקי הפורום כשארגיש טוב יותר

תגיבו שאני אדע שקראתם את העדכון

Mor L

New member
ההיגיון הוא פשוט

מה שהוא נפוץ יותר ונחלת הכלל זה קשה כל הזמן לסמן אזהרות וספוילרים ואין צורך
&nbsp
סרטים של מארוול 99% מהפורום רואה, בקולנוע או בדרכים אחרות
ככה שצריך להיות מידה מסויימת של חופש בפורום
&nbsp
ככה זה היה בפורום הארי פוטר ודמדומים
חודשיים-שלושה אחרי שהסרט או הספר יצאו לאור אפשר היה לדבר עליהם חופשי בלי דאגה מספוילרים

להתחשב זה יותר פשוט

99% זאת הגזמה, במיוחד כשמדובר בהרבה סרטים. אפשר לערוך סקר.

ההשוואה לסדרת ספרים/סרטים בכלל לא מתאימה.
מי שקרא ספר/צפה בסרט, מכיר כבר את הקודמים, ומי שעוד לא קרא/צפה באחרון, אמור להיזהר מפורום שזה הנושא שלו.
לפורום מארוול יכולים להיכנס מעריצים שאהבו חלק מסרטי/סדרות מארוול אבל עוד לא צפו בכל הסרטים.

לא יפה להגיד, אבל יש לי תחושה קצת לא נעימה שהסרטים in והסדרות out כי את ראית את הסרטים ולא את הסדרות...

ואני חייב להעיר, היחס לסימון ספוילרים כאל קושי ומגבלה צורם לי. מדובר במאמץ כל כך קטן!

Mor L

New member
גם על הקומיקס ועל

יש סימון ספוילר כי זה משהו שלא לכולם נגיש ולא כולם ראו את כל שאר הנושאים בעולם

לא כולם רואים את כל סדרות הטלוויזיה שיש למארוול
אבל כמעט כולם כן מכירים את הסרטים ובאו לפורום בגלל שראו לפחות אחד מהם
ודווקא פה יש להם הזדמנות להיחשף לסרטים האחרים בסדרה
וכמו שרשמת, זה כן סדרת סרטים שצריך לדעת מה בא לפני מה ורצוי מאוד לראות את כולם

במשך שנים גדלתי בפורומים שונים על הארי פוטר, דמדומים, דרגון בול זי, פאנטום האופרה, שעליהם התחנכתי ובעקבותיהם חלמתי על פורום שבו כולם יוכלו לדבר על הנושאים שאהובים עליהם בלי פחד ועם כל ההערצה
ואני חושבת שצריך להרשות לפחות דיבור חופשי על חלק מהנושאים של מארוול

אם הסדרות היו משודרות בערוץ 12 או 13 למשל ולכולם היתה נגישות אליהם, לא רק סדרות להוט או יס או סלקום tv לדוגמא,
ולכולם היתה הזדמנות לראות ולהתעדכן,
אז אפשר היה לפתח שיחה פתוחה ובלי פחד על כל הדברים של מארוול,

מכיוון שרק אקס מן הסדרה המצוירת משנות ה-90 וספיידרמן משנות ה-90 היו בזמנו בערוצים שכל ישראל ראתה אותם,
עליהם לדוגמא אפשר לדבר חופשי, כי הם כן היו נחלת הכלל

זה לא רק בגלל שאני לא ראיתי
תחשוב על שאר האנשים שרוצים לשפוך בהתלהבות את החוויות שלהם ומה שהם חשבו על הסרטים אחרי שעבר קצת זמן ועכשיו הגיעו לפורום, וכל שניה צריך לסמן ספוילרים על משהו שכולם ראו
צריך קצת חופש

את הסדרות לא כולם ראו ולא כולם יראו
גם לא את הקומיקס ולא את כל שאר העולם הגדול שלא קשור לפורום

זה מה שאני מאמינה בו
בבקשה תכבד את זה

הייתי בפורום חמישים גוונים אולי ליום אחד כי הכל אבל הכל היה שם ספוילר ופחדתי להרוס לעצמי כל פיסת מידע משם
ואמרתי לעצמי אני לא רוצה פורום שמפחדים ממנו

כאן זו הרגשה חופשית לדבר על הסרטים שהתלהבנו מהם אחרי שהם יורדים מהקולנוע ויישארו בזיכרון שלנו לעוד שנים
לא כולם רואים באותו הזמן את הסרטים ולכן לא להרוס למי שיש לו עוד הזדמנות לראות אותם, אבל ברגע שהזמן שלהם נגמר בקולנוע אז החופש האמיתי מתחיל להשתולל

אני מקווה שתבין את החשיבות של זה בעיניי
כמו שעל מלחמת הכוכבים אני שומרת בקנאות גדולה על ספוילרים
כי מבחינתי זה האירוע הקולנועי שהכי השפיע על החיים שלי, ואני לא רוצה שהחוויה הזאת תיהרס לאנשים בגלל הפורום הזה

הודעה ארוכה ומושקעת

אבל מלאה בסתירות ולא ממש עקבית.

מצד אחד את אומרת שכולם ראו לפחות אחד מהסרטים ופה יש להם הזדמנות להיחשף לשאר, ומצד שני את מניחה שכמעט כולם כבר ראו את כל הסרטים.

מצד אחד את כותבת "כמו שרשמת", ומצד שני המשך המשפט שלך הוא בדיוק ההפך ממה שאמרתי.

מצד אחד את אומרת שרצוי לראות את כל הסרטים, ומצד שני את נותנת דוגמאות למקרים שבהם חובה להכיר את כל החלקים הקודמים כדי להבין את הבא.

מצד אחד את מחשיבה סרטים שהיו בקולנוע ועכשיו באינטרנט כנגישים, ומצד שני את מחשיבה סדרות שעדיין ביס ותמיד באינטרנט כלא נגישות.

מצד אחד את דורשת לכבד את ההחלטה שלך לא לסמן תמיד, ומצד שני מתעלמת מהעובדה שלסמן תמיד מכבד את כל המעריצים, לא משנה אם הם באו לפורום בגלל היכרות מלאה או חלקית עם הקומיקס, הסרטים או הסדרות.

מצד אחד את מגדירה פורום מפחיד כמקום שמלא בספוילרים, ומצד שני את מגדירה פורום חופשי כמקום שמותר למלא בספוילרים לא מסומנים.

מצד אחד את מדברת על שמירה קנאית מפני ספוילרים, ומצד שני את מאשרת ספוילרים לא מסומנים שעלולים להרוס חוויה של אחרים.

בקיצור, ניכר שכתבת מהלב, אבל יש סיבה שלא מקבלים החלטות מהלב.

Mor L

New member
זו לא פעם ראשונה

שלא מבינים אותי

הרבה אנשים אומרים שאני מלאת סתירות
אבל אני מסבירה להם שאצלי הכל הולך ביחד ואין התנגשויות
&nbsp
אני פשוט אבקש ואתן שוב דוגמא
בפורום הארי פוטר אסור היה להביא לינקים לאתרים אחרים או לפורומים אחרים בכלל
אצלי מותר להביא לינקים קישורים תמונות סרטונים על כל דבר בעולם, רק לסמן
ו-
אם צריך