סכמ"ש לחופשת סוכות

Mor L

New member
סכמ"ש לחופשת סוכות

איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?

Mor L

New member
החג הכי שמח שהייתי בו מזה עשר שנים!

הייתי אצל המשפחה של אשתו של אח שלי בבית שלהם בערב סוכות

הם גרים ברמת השרון אז נסעתי לתל אביב ואח שלי אסף אותי משם לבית שלהם, ונשארתי עד צאת החג וחזרתי לבאר שבע בחמישי בלילה

ההורים שלי ואח שלי הקטן (28 אבל עדיין קטן ממני חח) טסו לחו"ל ולא רציתי לטוס איתם כי אנחנו לא מסתדרים בינינו,
ככה שלא רציתי להישאר לבד בערב סוכות, כי כיפור היה זוועת עולם שהייתי לבד בדירה...

אחותה של אשתו של אח שלי טסה לחו"ל עם החבר שלה, ככה שיכולתי לישון בחדר שלה ולבלות את החג עם המשפחה החדשה שלי

האמא טריפוליטאית והאבא אשכנזי, אבל הם מכינים הכל אוכל טריפוליטאי, והסלטים שהיא מכינה... וואי וואי איזה יצירתיות ותושיה ומקוריות

כששאלו אותי בסוף החג אם נהניתי, אמרתי שלא נהניתי ככה מאז שסבתא שלי היתה בחיים ועשינו את סוכות עם כל המשפחה בבית של סבא שלי

היא נפטרה כשהייתי בת 15 ומאז אמא שלי לא התקרבה לבית שלה סבא שלי,
ככה שתמיד עשינו את סוכות אצלנו בבית וההרגשה היתה של בדידות נוראה.

סוף סוף הרגשתי מה זה משפחה של תחושת הביחד והרצון לשמח ובלי ששופטים אותי

האמא אמרה שאני מוזמנת תמיד, אבל אני אקח כמה חודשים של הפסקה מלהתקרב אליהם, כדי לא להימאס עליהם חח

נראה לי שההורים לא יטוסו פעמיים בשנה, ככה שיש לי לפחות עד שנה הבאה להתארח אצלם, אם בכלל חח

Ayelet 363

New member
אני לא חגגתי את החג, אבל מחר אני באייקון

אז זה טכנית קשור לחג... ויש לי עוד תוכניות לשבוע... נראה מתי אספיק לכתוב על זה.

Mor L

New member
תבלי באייקון!

לצערי אני לא מסתדרת עם סידורי הלינה בכנסים אז בתקופה הקרובה אני אוותר על אייקון ועולמות
כשהמצב ישתפר אני אחזור

Ayelet 363

New member
תודה רבה!

היום היה כיף ומלא פדיחות בו זמנית. מחר אשאר בבית, אלמד ואנקה קצת. אחזור בשלישי.

Ayelet 363

New member
כל מיני

השיא היה כשקמתי כי נסעתי באוטובוס, מישהי רצתה לשבת והתחנה שלי הייתה קרובה, אז העדפתי לשבת בקצה כדי לא להקים אותה מהר אחרי שהתיישבה, ולרגע לא שמתי לב שהשארתי את הרגל שלי על הפלטפורמה של המושב. נזכרתי רגע לאחר מכן והיה בסדר... אבל הייתה כל כך עייפה ששכחתי את הרגל שלי...
&nbsp
שאר הפדיחות היו רגילות יותר. לקח לי המון זמן להבין דברים... באתי לקופה עם רשימה ארוכה של אירועים לקנות אליהם כרטיסים, חלק גדול מהם לא בשבילי, ויצרתי קצת בלבול... זה הסתדר, והמוכר היה מאוד סבלני ונחמד, אבל זה היה מביך.

Mor L

New member
חח לא הבנתי את האוטובוס

אני שמחה שהמוכר היה סבלני ונחמד

Ayelet 363

New member
זה היה במושב מאלה שבקצה

קמתי כדי שמישהי תוכל לעלות, אבל השארתי את אחת הרגליים בצעד מאחור, על הפלטפורמה שמגביהה, ולא שמתי לב שהיא עוד שם.

Lion_Heart

Well-known member
קנית כרטיסים במקום?
ראית את התור שהיה?

אני מזמין כרטיסים ברגע שאפשר להזמין

Ayelet 363

New member
לא ידעתי מתי אוכל ועם מי. ראיתי את התור. הייתי חלק ממנו

ציפיתי מראש לתור כזה, מניסיון עבר, אבל לא ידעתי מתי ועם מי אהיה.

Lion_Heart

Well-known member
אני עקפתי את התור והלכתי ישר לאיסוף כרטיסים שהיה דיי ריק

ולכן אני תמיד מתאם מראש!

Ayelet 363

New member
היו לי כמה בעיות עם זה

אנשים לא תמיד יודעים באיזה יום בדיוק יוכלו או באילו שעות ולפעמים בסוף לא יכולים, ואני בעצמי לא הייתי בטוחה אם לא עדיף שאוותר על יום (בשבת עוד שקלתי להגיע בשני, וגם בתחילת ראשון לא הייתי בטוחה סופית שלא אגיע. שבועות לפני זה האמנתי שיש סיכוי סביר אהיה בכל הימים).

Lion_Heart

Well-known member
ספרי איך היה?

למה הלכת אם בכלל?
ראית דברים מענינים?
אני הייתי בכל שלושת הימים
הלכתי לסדנאות,הרצאות,סתם הצגות(המחזמר היה מאגניב)
קניתי כמה דברים, היה נהדר

Ayelet 363

New member
הייתי ביחסית הרבה

למרות שוויתרתי על יום שני כדי ללמוד (בקושי למדתי) ולנקות (זה לקח שעות יותר מהצפוי. לפחות הייתה פרודוקטיבית) וכי אני בסרט מחר וברמת גן בשישי, ויש לי מבחן בשבוע הבא... גם צפיתי בקצת שטויות בהפסקות (אבל רק דברים של 20 דקות וחלק עם הפסקות. דברים כמו The Gifted - ראיתי קודם שכבר יש תגובה על הפרק החדש. בינתיים לא קראתי, כי ייקח לי זמן לצפות - אראה אחר כך כנראה...), אבל שמרתי את היום הזה ואני חושבת שזו הייתה ההלטה הנכונה.
&nbsp
בכל מקרה, גם אני הייתי במחזמר, ונהניתי בו. הייתי גם בהרצאה על Baccano!, אותה ההרצאה שהייתי בה גם בכאמ"י, אחר כך בהרצאה על פולקלור בהארי פוטר ובמחזמר. בשלישי הייתי בהרצאה על חברים פנטסטיים, בהרצאה "הארי פוטר והילד המקוללת" ובחידון הארי פוטר על דמויות שבקושי מוזכרות, שהיה ממש מוצלח. לא השתתפתי בחידון עצמו, אבל היה ממש מגניב.
&nbsp
קניתי רק חולצה של וונדר וומן.

נחמד שנהניתם

לא כתבתי משהו משמעותי על הפרק השני, אני לא מתלהב מהסדרה בינתיים.

למעלה