צום קל, כתיבה וחתימה טובה!

Mor L

New member
צום קל, כתיבה וחתימה טובה!

האם אתם צמים?

אנחנו לא אוכלים ולא שותים אבל מדליקים טלוויזיה ומחשב

זה הכיפור הראשון שלי שאני מחוץ לבית של ההורים למרות שכבר שנתיים וחצי אני בדירה עם שותפות.
בכיפור האחרון הייתי אצל ההורים וסבלתי כי לא יכולתי להיות על הטלוויזיה או המחשב
אז השנה אני אהיה לבדי לגמרי בדירה כי השותפות לא יהיו,
אבל לפחות אני אוכל לגלוש באינטרנט ולראות סרטים וסדרות בטלוויזיה כי יש לה חיבור USB.

כל כך נבהלתי שאני אהיה לבד בכיפור שלא יכולתי להירדם וללכת לעבודה היום, והודעתי לבוס על זה. מקווה שלא יהיה לי יותר מדיי צרות ביום ראשון...

בכל מקרה אני עוזבת את העבודה הזאת אבל עדיין צריך להשאיר רושם טוב

הרגע חזרתי לדירה שלי מהבית של ההורים כדי לראות אותם, כי אני לא איתם בכיפור ואחר כך הם טסים בראשון בארבע בבוקר כמה שעות אחרי שכיפור יוצא,
אז התכנונים שלי זה שאני אתחיל לבשל עכשיו חצי מהדברים או הכל, ואראה לפי זה אם אני אראה את ההקלטות בטלוויזיה היום לפני השינה או מחר לפני הצום

בכיפור עצמו אני אראה סדרות בטלוויזיה כנראה תוך כדי שאני תולה כביסה בשקט וברוגע שלי

רציתי לקרוא את הסיפור "במושבת העונשין" של קפקא, אבל לא ידעתי שאני אהיה בדירה לבד,
אז אני אקרא אותו בחול המועד סוכות כנראה, כי אני חייבת רעש של דיבורים בטלוויזיה אם אני לבד.

Mor L

New member
חח

בסוף השאירו את ההקלטות בממיר פתוחות לצפייה!

כל שישי משמונה בערב עד שבע בבוקר ראיתי את ההקלטות במגי'ק!
אחר כך ישנתי עד שבע בערב בול לקום בשביל סוף הצום ^^
הייתי בלחץ יומיים בחמישי ושישי מהפחד להיות לבד, אבל השותפות חזרו לדירה בתשע עם צאת כיפור ככה שהלילה בשבת ישנתי טוב

Ayelet 363

New member
תודה רבה! צום קל וגמר חתימה טובה!

אנחנו לא צמים, כך שזה יום דיי רגיל בשבילי.

Mor L

New member
תודה!

כשראיתי טלוויזיה הייתי רעבה רק בגלל הלחץ שאסור לאכול ולשתות חח
כל הזמן אמרתי לעצמי שאני בסך הכל לא אכלתי 5-6 שעות וזה סתם פאניקה ואני לא באמת רעבה.
כשהגיע שבע בבוקר כבר התרגלתי לתחושה המוזרה בבטן של רעב-לא רעב, והלכתי לישון בסדר בבטן אבל עם הלחץ שאני לבד.
כשקמתי בסוף הצום, במקום לאכול עוגת ספוג של שופרסל כמו קינדר דליס שהיה פעם, הכנתי עוגות אישיות בספלים במיקרוגל ^^
20 דקות הכנה + 6 דקות במיקרוגל ויצא מושלם! ^^
אכלתי ספל אחד ואת השניים האחרים שמרתי לשותפות

אולי אני אעשה את זה כל שנה מעכשיו

רציתי לצלם את האוכל שבישלתי ואת העוגה בספל אבל כל הזמן שכחתי חח

למעלה