סכמ"ש

Mor L

New member
סכמ"ש

איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?

Mor L

New member
מסכמת

הייתי בחמישי פעם ראשונה במצעד הגאווה הראשון בבאר שבע ^^
היה מדהים!
כולם היו כאלה נחמדים וחביבים
וההופעות על הבמות היו מעולות!

אניה בוקשטיין היתה יפהפיה,
מרגול היתה מחשמלת ועשתה צחוקים ודאחקות עם האנשים שהזמינה לעשות על הבמה, ואפילו הזמינה מישהי שתרגמה לשפת הסימנים לחירשים את הנאומים של האנשים שדיברו על המצעד, ואת מה שהיא אומרת ושרה

ודנה לפידות (מי?...) נתנה הופעה טובה גם כן וירדה מהבמה לכיוון הקהל שהיה מאחורי גדר מרחק עם נעלי פלטפורמה-עקב בגודל בית!

אחר כך היא היתה צריכה לעלות לבמה מהצד XD

גם כמה סטודנטיות שאני מכירה היו במצעד,
וגם 2 ידידים שלי שגם באו לתמוך שאחד מהם בא עם בת הזוג שלו

בחזרה הביתה חיכיתי שעה בתחנת האוטובוס כי האוטובוס של שעה 23:00 לא הגיע, אז רק ב-23:40 הגיע האוטובוס...

לא יודעת אם אני אהיה בכל מצעדי הגאווה בבאר שבע,
אבל זו היתה חוויה מהממת

Ayelet 363

New member
מגניב

אני שקלתי ללכת למצעד, אבל לצערי הבנתי מהר שאני לא אגיע, כי למרות שנראה שזמני הנסיעה הם כמו שאני עושה קבוע מחיפה לירושלים ובחזרה, הזמן שנראה שאוכל להישאר היה משהו כמו שעה, ואולי קצת יותר עם אמתח את הזמן ואסע בחיפה בקו לילה (זה קצת הרתיע אותי כי בעבר הסתדרתי איתם מעולה, אבל מתישהו לפני כמה חודשים הלכתי לאיבוד בחיפוש התחנה, היה לילה ומעט האנשים שראיתי לא הצליחו לעזור לי בהכוונות, אז נסעתי במונית כי כבר נבהלתי וזה היה קצת יקר).
&nbsp
השבוע יהיה בחיפה... אני בדרך כלל לא נשארת להופעות במצעדים (הייתי ב-4 עד עכשיו) וגם הפעם יש לי תוכניות ליותר מאוחר, אז לא ברור אם אלך להופעות שיהיו.
&nbsp
במצעד בתל אביב גם הסתבכתי בדרך חזור. בין היתר כי אוטובוס שהיה אמור להגיע ובאפליקציה היה כתוב שיבוא (זה התעדכן כל קצת זמן וכל הזמן נראה שעוד כמה דקות). בחדרה בשנה שעברה בטעות עליתי על אוטובוס בכיוון הלא נכון, אז יצרתי לעצמי סיבוך. בירושלים יצאתי מאוד מוקדם ובכל זאת איחרתי כי הסתבכתי... ובחיפה היה לי פשוט
בחרתי ללכת ברגל, כי זה במסלול שדומה למסלול הרגיל שלי כשאני עושה הליכות, וזו הליכה קלה ומישורית.

Mor L

New member
חח

שום דבר לא בכוח

אם זה לא הולך בטוב אז לא לעשות ברע
את צריכה להרגיש כיף ולא הכרח ולחץ
במקרה הכי גרוע יהיו עוד מצעדים

Mor L

New member
עוד משהו טוב שעבר עליי

אני יוצאת לטיול בשישי-שבת עם חברים לכפר נופש של בריכות, מסאז'ים, ריקודים, שירים, הפעלות, אולי אקרויוגה ועוד

לפני שנתיים הייתי בטיול כזה עם מכנסיים קצרים כל הטיול, אבל אז שקלתי פחות וכיום המכנסיים לא עולים עליי ונתקעתי בלי מכנסיים קצרים בכלל, לא לנופש ולא לבית או מחוץ לבית,
אז אתמול הייתי בקניון והוצאתי 1,000 שקל!!! על 12 מכנסיים שקניתי ב-FOX ו-JUMP.
בהתחלה קניתי ב-FOX ארבעה מכנסיים בהנחה של 40% שהיו לוחצים וקצת קטנים למרות שעשו לי גוף משגע ^^
ככה שחסכתי 191 שקל ושילמתי באשראי רק 287 שקל בתשלום אחד,
אבל אז אמרתי לעצמי שאני צריכה משהו יותר נוח, אז הלכתי ל-JUMP וקניתי 8 מכנסיים במקום כל אחד 140 אחרי הנחה של 50% - ב-79 שקל כל מכנס כי פתחתי חבר מועדון!!!
החבר מועדון עלה לי 49 שקל ואני ביולי מקבלת החזר עליו וצריכה לקנות בחנות משהו וה-49 שקל יירד מזה,
וזה עשה לי חיסכון של איזה 300 שקל!!!
שילמתי ב-JUMP בסוף 773 שקל ועשיתי את זה ב-7 תשלומים באשראי של בערך 111 כל חודש,
ואז הצטערתי למה גם את FOX לא עשיתי בתשלומים, כי עכשיו יירד לי 400 שקל בחודש אחד, במקום 250 החודש הזה ו-250 בחודש הבא...
המכנסיים מ-JUMP נוחים יותר אבל פחות יפים, אבל הם קצת ארוכים יותר וטובים לצאת מהבית איתם.
בסך הכל אני מאוד מרוצה ואקח 2 מכנסיים מ-FOX ו-2 מכנסיים מ-JUMP לטיול שיהיה ליתר ביטחון

למעלה