סכמ"ש

• פותח הנושא Mor L
  • פורסם בתאריך

Mor L

New member
סכמ"ש

איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?

Ayelet 363

New member
מסכמת

איך עבר השבוע? היו כמה קשיים, אבל בדיעבד היה בסדר.
מה היה טוב? מצעד הגאווה בתל אביב היה גם טוב וגם רע (טוב: אנשים נחמדים, החולצה והפליירים שהכנתי ונראה שאהבו. רע: אנשים פובים, הסתבכויות בדרכים, לא מצאתי את קרם ההגנה ודיי התייבשתי. שתיתי בערך 2 בקבוקי מים קטנים ובדרך חזרה, שהייתה דרך ארוכה ברגל, קניתי שלישי וגם אותו גמרתי). בערב חברה שלי חגגה יום הולדת. חוץ מזה היה שבוע מוצלח מבחינת אוכל.
מה היה רע? מה שפירטתי למעלה. זה בא ביחד עם דברים טובים.
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע: אני שוב קוראת את הארי פוטר מחדש, והפעם אוספת ציטוטים. אבל עכשיו אני קוראת ממש לאט, למרות שבקריאה הקודמת קראתי הרבה יותר מהר ממה שקראתי כילדה.
סרטון השבוע: The Lizzie Bennet Diaries ועוד.
סרט השבוע: מלפני השבוע: וונדר וומן והנסיכה הקסומה (צפייה ראשונה. קראתי את הספר כילדה ובכלל לא ידעתי שזה מפורסם). גם הסרט הראשון של אוצר לאומי.
סדרת השבוע: אתמול ראיתי חברים, אבל היו גם עוד סדרות. צפיתי בדיי הרבה דברים בזמן האחרון, כולל גם סרטים וסרטונים.
ספר השבוע: הארי פוטר בעיקר. לפני שבועיים גם קראתי את הפרק הראשון של אמה של ג'יין אוסטין.

Mor L

New member
שמחה שנהנית!

מצטערת שלא הכל היה טוב

גם אני שונאת להתייבש... כאילו לקחו ממני את אנרגיית החיים...
חח הארי פוטר, לא נגעתי בספרים מאז 2008 XD
את חיות הפלא והיכן למצוא אותן קראתי רק בשביל הסרט שיצא - הבנתי שיהיו 5 סרטים על הספר???
רק עכשיו ראית הנסיכה הקסומה?!

מבחינתי סרט מוערך יתר יתר יתר יתר על המידה!!!

זוכרת איך שכתבנו בפורום "Hello, my name is Harry Potter. You killed my parents. prepare to die!"

עדיין יש לי את המגנט שלו מאייקון או עולמות

ביחד עם עוד מגנט "HP זה לא רק שם של מדפסת" XD
הנסיכה הקסומה זה סרט נחמד אבל ממש לא ראוי לכל ההיסטריה שעשו סביבו

מה זה The Lizzie Bennet Diaries?

"חברים" זה תמיד טוב

יש לי איזה 3 גירסאות של סרטים וסדרות של "אמה" של ג'יין אוסטין. מי יודע מתי אני אראה אותם...
הגירסה של גוויניט פלטרו איומה ולהתרחק ממנה כמו מאש!!!
הרסה לי את כל חווית הצפייה!!!
אני בטוחה ששאר הגירסאות טובות יותר אבל ראיתי יותר מדיי מהגירסה הזאת וזה עשה לי ספוילרים נוראיים

אין לי אומץ לקרוא את "אמה" וגם לא את "גאווה ודיעה קדומה", "על תבונה ורגישות", "ג'יין אייר" ו"אנקת גבהים"...
כל הכבוד לך על חוסר הפחד!

Ayelet 363

New member
תודה

כן, ראיתי רק עכשיו. קראתי את הספר כילדה ובכלל קיבלתי אותו בהשאלה מחברה כי הייתי צריכה ספר לשיעור. אהבתי אותו, אבל זו הייתה תקופה בה עוד לא קראתי על ספרים שאהבתי באינטרנט. גם לא זיהיתי את השם Princess Bride. עבר הרבה זמן עד שבכלל שמעתי על הסרט, ואז שמעתי שהוא מפורסם והופתעתי כי שמעתי עליו רק מבן אדם אחד באותו שלב, זה שאמר שהוא מפורסם... הזיכרון שלי מהספר לא שלם, אבל ממה שזכור לי, אני מעדיפה אותו. חוץ ממשהו שנאמר בסוף והרס לי את כל מה שחשבתי על הספר קודם.
&nbsp
יומני ליזי בנט זו סדרת אינטרנט שמבוססת על גאווה ודעה קדומה אבל מתרחשת בתקופה שלנו. יש גם גרסה מודרנית של אמה והתחלתי אותה מזמן ואהבתי אבל הפסקתי כי לא התקדמתי עם הספר. אהבתי את ג'יין אייר. את אנקת גבהים לא אהבתי.

למעלה