Guardians of the Galaxy Vol. 2

Ayelet 363

New member
Guardians of the Galaxy Vol. 2

בקיצור: אהבתי את הסרט גם בצפייה שנייה בקולנוע. אפילו צחקתי מדברים לפני שהם קרו. לדעתי הסרט אולי קצת פחות טוב מהראשון, אבל בערך באותה הרמה (אני עוד קצת מתלבטת מה דעתי עליו ביחס לראשון, אבל זו הדעה הכללית שלי) ויותר מצחיק.

אהבתי את היחס אל הדמויות הראשיות כמשפחה. גם המוות של יונדו וההלווייה שלו ריגשו אותי. וגרוט
אחד הקטעים שהכי הצחיקו אותי היה כשהוא המשיך להביא את הדברים הלא נכונים. אני חושבת שהרבה קטעים מצחיקים היו איתו. מנטיס הייתה חמודה.

Mor L

New member
האמת אני חושבת שאני אוהבת יותר את הסרט השני חח

הכל היה מדהים, גם מבחינת העלילה ואנימציית המחשב, והכל היה ברור בסוף,
אבל רק החייזרית עם המחושים לא היה ברור למה היא לא סיפרה להם מלכתחילה מה אבא של פיטר עושה,
וגם כשהיא רצתה להגיד לדראקס היא עצרה את עצמה בגלל גאמורה, מה שלא הגיוני בכלל,
כי אם היא היתה רוצה להציל אותם היא לא היתה צריכה לסנן מי ישמע ומי לא, כי כולם היו מספרים לאחרים בכל מקרה.
&nbsp
דראקס היה הכוכב

למרות שהאולם היה עשירית מלא, כולם צחקו בהיסטריה מכל הקטעים שלו

&nbsp
וגם הסרט הרבה יותר ברור ומובן, וכבר יודעים למה לצפות מהבדיחות שלהם!

&nbsp
בייבי גרוט מקסים!!!

&nbsp
והאמת שאני לא זוכרת כמעט כלום מהסרט הראשון, בעיקר איך הם נפגשו,
אבל הסרט השני לא צריך לזכור כי הכל כאילו ברור מאליו.
&nbsp
כאב לי הלב על כל האנשים שהם זרקו לחלל למות
ובייחוד על ווינדו

חבל שתסריטית הם לא יכלו למצוא פיתרון שיציל אותו
&nbsp
סילבסטר סטאלון!!!
הוא כוכב מה שלא יעשה!!

היום צריכים לתת לו יותר זמן מסך!!!

10 שניות זה לא מספיק! חח
&nbsp
Zinko??? זה אמור להיות כמו אייפד?
אח שלי אמר לי כשסיפרתי לו שראיתי את הסרט, שיש דבר כזה של סוני וזו לא המצאה של הסרט במקום להשתמש במותר של אייפד חח
&nbsp
בקיצר סרט מדהים ומומלץ לכולם לראות ולצחוק כהוגן!

Lion_Heart

Well-known member
ZUNE

למה שהוא נתן לו קראו ZUNE וזה מצחיק כי זה זה מוצר לא מוצלח שכבר לא קיים,זה לא היה של סוני אלא של מיקרוסופט
יונדו...היה חייב למות, הוא מת בשביל להציל את בנו ובשביל לכפר על כל מעשיו הרעים
,יש סיכוי שסילבסטר סטאלון יחזור בסרט הבא, הוא שיחק אחר משומרי הגלקסיה המקוריים(מישהו זיהה את מיילי סיירוס?
ואת מייקל רוזנבאום?)
החייזרית(מנטיס) פחדה מאגו...וגם העריצה אותו כי הוא הציל אותה, ולכן היא עצרה בעד עצמה ...עד שלב מסויים
דראקס מדהים! וגם למד מאז הסרט הראשון הומור שפעם הוא לא היה מבין...אז זה היה טוב
אהבתי את הדינמיקה ביין האחייות שסוף סוף השלימו(בקרב אלים, כי ככה מלבנים ענינים)
פיטר וגאמורה היו חמודים ביחד ואני אוהב את ההתקדמות הממש איטית שלהם לקראת...משהו שלא מדברים עליו
&nbsp
בייבי גרוט חמוד, אבל גרוט הטיפשעשרה היה גאוני!
&nbsp
ו...הם נפגשו בכלא...בסרט הראשון

Mor L

New member
עכשיו תגובה על הסרט חח

איפה מיילי סיירוס ומייקל רוזנבאום (לקס לות'ור)???
מה זאת אומרת שומרי הגלקסיה המקוריים?...
&nbsp
מה זה גרוט הטיפש עשרה? בסרט הראשון?
&nbsp
אההה בכלא... סבבה

Lion_Heart

Well-known member
אממ...

מיילי סיירוס שיחקה בתור ראש רובוטי מדבר שהיה חלק מהצוות של סטלון בסצנה אחרי הכותרות, מייקל רוזנבאום שיחק בתור העוזר שלו שהיה עשוי מקריסטל...
גרוט הטיפשעשרה הופיע בסצנה אחרי הכותרות...את נשארת לסצנות אחרי הכותרות,הכון? כי היו 5

Mor L

New member
חח כמובן!

בדיוק כשהתחילו הכתוביות אמרתי לעשירית האנשים באולם שיש סצינה אחרי הכתוביות כי זה מארוול
ואז אחד מעריץ מטורף אמר 4 סצנות!!!

אז מדי פעם בכתוביות היה רשום I AM GROOT שהיה צריך לשים לב חח
ופתאום עוד סצינה ועוד סצינה ועוד סצינה!
וסטן לי בסוף היה מטומטם לחלוטין!

אז השאלה היא האם זה 5 סצינות אחרי הכתוביות או 4?
כי ישר כשהסרט הסתיים היתה סצינה רציפה בלי כתוביות, ואחרי זה עוד 4 קטעים

Lion_Heart

Well-known member

ההלוויה היתה מרגשת, ואת צודקת, הסרט עסק ברובו על משפחה ועל אהבה וכעס וסליחה בין בני משפחה ,וגם על זרים שהופכים להיות משפחה
ומאוד אהבתי ששיונדו מת, המשפחה שלו(RAVEGERS) שנידתה אותו באה לתת לו כבוד אחרון, כי נאמר לו בהתחלה, שהם לא נידו אותו מרצון והנידוי הזה הכאיב לשני הצדדים אז שהם גילו איך הוא מת הם באו אליו,הקטע ביין יונדו ורוקט היה ממש ממש כבד ודרמטי (עד שהם התחילו עם הקפיצות)וממש אהבתי ,שהם הפכו לחברים דיי מהר על רקע החיים שלהם

Mor L

New member
דווקא

הקטע שיונדו ורוקט התעמתו אחד עם השני היה לא אמין בכלל
פתאום מגלים שלרוקט יש רגשות וכואב לו
פתאום הוא מפחד לאהוב
לא ברור בכלל מה הסיבה לזה, מה הרקע, למה זה בכלל נכון, ממה הוא נכווה בעבר שהוא שומר על עצמו ככה...
&nbsp
אני ממליצה על הסרט הזה לכל מי ששואל אותי למרות שהיו לו כמה בעיות

Lion_Heart

Well-known member
לא מסכים

זה דיי ברור מהתנהגותו של רוקט שהוא יצור שמצפה שכולם ישנאו אותו ויתנכלו לו ושאסור לו לסמוך על אף אחד...ורואים את הכאב שלו בבירור בסרט הראשון,את העובדה שהוא שונא את מה שעשו לו וחושב שכולם רואים בו פריק ומפלצת,ולכן הוא כל כך ציני ומריר
ולכן הוא מזדהה עם יונדו ,כי המדענים שיצרו אותו לא שאלו אותו, לא חשבו מראש עם הכאב שלו ועל איך הוא יסתדר בעולם התור היחיד מבני מינו(כי הוא היחיד)ופשוט זרקו אותו לעולם לחיות לבד

למעלה