סכמ"ש

• פותח הנושא Mor L
  • פורסם בתאריך

Mor L

New member
סכמ"ש

איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?

Ayelet 363

New member
מסכמת

איך עבר השבוע? מעצבן.
מה היה טוב? הממ... חלק מאתמול היה משעשע. אבל לפני ואחרי זה בכיתי הרבה, וגם עכשיו אני ממשיכה לבכות מדיי פעם, הרבה פעמים מבלי לשים לב עד שכבר יורדות דמעות.
מה היה רע? הסיפור הנ"ל. לא כל כך מתאים לי לפרט על זה במקום פתוח באינטרנט. אני גם לא יודעת איך לפתור את זה. אני גם אהיה חייבת לפנות לבקש אישור כלשהו, אבל אני אפילו לא בטוחה למי (זו חלק מהבעיה, וגם קשור לאיך שהיא התחילה. מידע סותר/לא ברור).
חוץ מזה היו עוד כמה דברים מעצבנים.
אולי אוסיף עוד דברים אחר כך. כרגע אין לי ממש מצב רוח לעשות משהו.

החיים לפעמים מתסכלים

Lion_Heart

Well-known member
לא משנה מה הסיפור

מקווה שיסתדר לטובה ולטובתך ושתרגישי טוב יותר

Mor L

New member
אני מצטערת

את מוזמנת לשתף אותי אם בא לך
מקווה שהכל יסתדר

Ayelet 363

New member
תודה

עכשיו יותר טוב
למרות שאני עוד חוששת.
&nbsp
אני אפרט תכף בפרטי.

Mor L

New member
נתפס לי הגב מאתמול...

אני קמה בבוקר לסידורים לפני העבודה, ובזמן שאני לובשת את החולצה נתפס לי הגב מתנועה לא טובה כנראה שעשיתי
&nbsp
נסעתי לסידורים כי לא היתה לי ברירה אבל אחר כך התקשרתי למוקד אחיות של הכללית והאחות אמרה לי ללכת לרופאת משפחה שתיתן לי כדורים ואני שאלתי אם גם זריקות, והיא אמרה שקודם כל ינסו כדורים.
חיכיתי שעה בתור לרופאת משפחה בתור חירום, וכשסוף סוף התקבלתי היא לא הסכימה לא לכדורים ולא לזריקות, ואמרה שאם אחרי שבוע עדיין תפוס לי הגב אז היא תראה אם אני אקבל זריקה.
היא נתנה לי אישור מחלה לאתמול ואמרה לא לעשות מאמץ פיסי אבל כן לנוע ולא להיות כל היום במיטה, ושאני אעשה אמבטיה חמה, אמרח וולטרן, אשים מדבקות חימום וכרית חימום.
קניתי הכל חוץ מוולטרן פורטה שכבר היה לי ושמתי אותו אחרי האמבטיה וגם את המדבקות חימום ולפני השינה את הכרית חימום, ועשיתי כל הזמן מתיחות, והמצב השתפר קצת אתמול.
אבל היום כשקמתי לכבות את השעון המעורר, כל השריר בגב נתפס לי שוב והפעם חזק יותר.
לא היתה לי ברירה והלכתי לעבודה, ולקחתי פחות דברים עליי כדי לא לעשות עומס על הגב, ואני עכשיו בעבודה,
אבל עדיין כואב רצח גם כשאני סתם יושבת בלי לזוז וגם כאשר זזה.
&nbsp
מחר בחמישי יש לי מסיבת תחפושות ראשונה של פורים עם חברים, ובשלישי הקרוב מסיבת פורים אחרת עם השותפות לדירה, ואני חייבת להרגיש יותר טובה כי הכנתי תחפושת במשך 3 שבועות לשתי המסיבות האלה

אני אעלה תמונות של התחפושת מיום חמישי ^^

Ayelet 363

New member
מקווה שאת מרגישה יותר טוב!

ומקווה שפורים היה טוב למרות הכל.

Mor L

New member
לצערי הכאב בגב עדיין נמשך

אתמול היה זוועה וכל היום צרחתי מכאב
והבוקר אני קמה עדיין כולי תפוסה ולא ידעתי אם ללכת שוב לרופאת משפחה ולהפסיד עוד יום עבודה, או ללכת לעבודה
אבל ראיתי שאני כן מסוגלת להתמודד עם הכאב אז הודעתי לבוס שאני אאחר בגלל ששוב נתפס לי הגב, והוא אמר בסדר

מסיבת פורים עם החברים היתה נחמדה אבל בכיתי כשחזרתי הביתה
כי נתנו לי רק מקום שני, כי מקום ראשון היתה תחפושת קבוצתית כמו בשנה שעברה, שגם אז המקום הראשון היה תחפושת קבוצתית,
ולא יכולתי לשאת את זה ופשוט בכיתי כהוגן

ביום שלישי יש עוד מסיבה הפעם עם השותפות לדירה, שעזרנו אחת לשניה להכין את התחפושות,
ככה שאנחנו בטוחות שאני אקבל את המקום ראשון והן את המקום השני והשלישי

למרות שיכול להיות ששותפה אחת עובדת באותו יום בערב אז לא בטוח אם היא תבוא למסיבה.
חבל. הכנתי לה כובע ענן מטריף כי היא רצתה להתחפש לקשת בענן, אבל היא לא תגיע כנראה...

Lion_Heart

Well-known member
אמ...למה התחפשת שזכית במקום השני?

ולמה את מתחפשת במסיבה הבאה?
מקוה שהגב יפסיק לכאוב לך בקרוב ושתזכי...
רגע. מה היה הפרס למקום השני?

Mor L

New member
הנושא של התחרות היה מסביב לעולם

ואני הכנתי במשך 16 ימים עם 2 השותפות תחפושת של מערכת השמש

הפרסים זה אותם פרסים
בגלל שאני יחיד והם רבים, אז אני קיבלתי כרטיס זוגי לסרט, והם קיבלו כרטיסים לבאולינג
הם התחפשו 5 אנשים כל אחד למישהו במדינה אחרת:
לוחם מסאי, סמוראי יפני, קאובוי אמריקאי, איש אנגלי, וחכם סיני (אם אני זוכרת נכון)
אבל הם לבשו סמרטוטים ותחפושות קנויות ולא הכינו שום דבר בעצמם.

תודה רבה

ישנתי אתמול עם כרית חימום על הגב וזה היה טעות של החיים
זה עשה לחץ על השרירים ועכשיו כואב לי עוד יותר...
לפחות חזרתי להתעטש... יומיים לא יכולתי להתעטש בגלל הכאב בגב... חח

Ayelet 363

New member
מקווה שהכאב יעבור מהר

מקום שני זה מאוד מרשים! אבל זה באמת נשמע מבאס (בנוגע לתחפושת הקבוצתית).
ובכל זאת, כל הכבוד על הזכייה! ובהצלחה ביום שלישי!

Mor L

New member
תודה!

אני מקווה שמחר המארגנים של התחרות יבינו מה זו השקעה ויתנו את הפרסים למי שמגיע באמת ולא על פי גימיק של קבוצה
חח אני אמות אם פעמיים אני לא אזכה במקום הראשון

למעלה