אז... מישהו רואה את הסדרה?

cmonster

New member
מנסה להסיר את הכפפה (שנדבקה ליד בגלל הקור) |ק

קודם כל בהצלחה יוסי וברכות על פתיחת הפורום לסדרה היחידה כמעט שעוררה עניין והתלהבות בעונת הסתיו שעברה עלינו לטובה.
אני ראיתי את כל הפרקים שהיו עד עכשיו ויש לסדרה כמה נקודות אור:
- בראש ובראשונה דווקא אתחיל מהתוספת של השחקנית KIM RIVER
בתור אשתו של .. נו.. ברח לי השם של הדמות שמשחק גי'אנקרלו אספוזיטו. יש לי "קראש" על השחקנית הזו עוד מימי 24 המופתית שם שיחקה את אודרי חברתו של ג'ק באוור, ובדיוק בימים אלה הגעתי לעונה ה-6 של האנטומיה של גריי שם היא הצטרפה לקאסט בתפקיד ד"ר טדי אלטמן.

-נקודה שניה - בעלה בסדרה - אספוזיטו - שחקן אופי מאוד טוב שמצליח להיות משהו אחר בכל סדרה לאחרונה (ראה "שובר שורות" ו"ONCE UPON A TIME")

-אליזבת' מיטשל גם שחקנית מצויינת ויפה, אך לצערי כמעט ואיננה מופיעה והסצינות בהן היא כן מופיעה קצרות, אם בהתחלה זה היה כלי שמשמש את העלילה, בהמשך זה נהיה לא ברור מדוע.

חוצמזה - סה"כ הקאסט הוא טוב, הצילומים מושקעים וסיפור המסגרת מעניין. נקודה שלילית היא הפגרה הארוכה שהם לוקחים עכשיו (עד חודש מרץ - כדי להצמיד את התוכנית שוב לTHE VOICE ממה שהבנתי) שעלולה מאוד לפגוע ולהרוס את הבאז והמומנטום שכן נוצר.
אה והשחקנית שמשחקת את צ'רלי, שבהתחלה היה נראה כאילו עוד דמות ראשית של נערה מוכת צער ובעלת פרפרים בלב -התגלתה גם הדמות וגם השחקנית כקלף חזק אצלהם.

משהו שקצת לא הבנתי - זה למה כל מה שמוזכר לנו זו המליציה של מונרו? הרי מן הסתם הוקמו מליציות שונות, ואנשים שונים שהתאגדו ואספו כוח וכד' - גם בארה"ב לשעבר וגם בעולם כולו. ובכלל עוד משהו - לא מזכירים אפילו מילה מה קורה בשאר העולם. אירופה? בריטניה? ישראל?

בכל מקרה אם ימשיכו לפתח את קו העלילה ולשמור על עניין וקצב אמשיך עם הסדרה כשהיא תשוב לקראת האביב
ד"א תכננתי להיות קורא סמוי כמו ברוב הפורומים
אבל ראיתי שכנראה עוד לא כל כך הגיעו לכאן ופחדתי שהאנשים מלמעלה יעשו משהו בנידון .. חוצמזה אחלה סדרה בכל זאת

METAL15

New member
ברוך הבא

אספוזיטו שחקן מצוין, היה מדהים ב'שובר שורות', והוא מצוין גם ב'רבולושיין'.
בקשר למליציות, אני מאמין שכמו ב'אבודים' העלילה תתפתח עם העונות, ויצוצו עוד ועוד קבוצות אנשים חדשות.

שמח לראות אותך כאן, ואל תהיה סמוי, לפחות לא בינתיים :p

גם אני חשבתי על הנקודה הזו, מה רק בארה"ב אין חשמל?
ולגבי קים, היא מעולה, חבל שהתפקיד שלה שם קטן, מקווה שהדמות שלה שם תהיה יותר משמעותית, נראה לי שמונרו עכשיו קצת איבד כמה ברגים, אולי היא תשכנע את בעלה להדיח את מונרו.
אני שומרת לה אמונים מימי "משמרת שלישית" המצויינת

METAL15

New member
אחרי שהפורום פורסם בעמוד הראשי

יש עוד מישהו שצופה בסדרה?
חיפושים אחר קהילה...

למעלה