אולי תמצצי לי?

JILSER

Member
אולי תמצצי לי?

ישבתי והקשבתי לסיפור שלה תוך שאני מתבונן עמוקות בעיניה היפות שהוצפו מידי פעם בלחלוחית של דימעה שהרטיבה את פניה וטישטשה את האיפור שלה.

סיפור של בחורה, ואולי כבר אישה של ממש שחיה כבר זמן רב עם בעל שהיא מאוד מעריכה אבל ממש לא אוהבת, לפחות לא אהבה מינית כי המשיכה הפיזית שהיתה מלכתחילה בינונית נעלמה מהר מאוד אחרי הלידה הראשונה של בנה הבכור.

הסקס ביניהם מאז הפך להיות משהו שחייבים לעשות אותו וללא שום חשק מיני או תשוקה.

כך גם הגיע הבן השני שלהם לעולם עד שהיא החליטה שנמאס לה מההצגות.

"את רוצה אולי למצוץ לי" אמרתי לה כמעט בהלצה. עיניה נפקחו ואור גדול בקע מהם.

"באמת? אתה מרשה לי למצוץ לך?" אמרה לי כלא מאמינה תוך שהיא שולחת יד אל איזור חלצי, מרגישה את אברי המתקשה מבעד לבד של הג'ינס שלי.

פרמתי את כפתורי מכנסי ושיחררתי את ווילי החוצה והיא התנפלה עליו מיד כשהיא מחדירה אותו לכל אורכו לפיה השוקק.

היא החלה לשאוב את הזין שלי בעוצמה רבה כאילו לא מצצה זין מעולם.

"איי, תרגעי קצת, זה כואב" אמרתי לה והיא נבהלה קצת ושיחררה אותו מפיה כשרוק ניגר מקצה שפתיה.

"אני מצטערת אם הכאבתי לך, באמת שלא התכוונתי" אמרה לי כשדמעות מתחילות להרטיב את פניה היפות.

"זה בסדר, רק בעדינות" אמרתי לה.

"אז אתה מרשה לי להמשיך?" אמרה לי ופערה את פיה והחלה לשאוב אותו הפעם בתנועות עדינות יותר כשהיא מחדירה אותו מפעם לפעם עמוק יותר ויותר עד שהתפוצצתי ויריתי את הלבה הלוהטת שלי אל מעמקי גרונה, אבל היא לא הרפתה, כאילו לא הרגישה בכלל שגמרתי.

בשלב מסויים משכתי אותה ממני והיא התיישבה מולי כשהיא מתייפחת קלות ופניה רטובות מהקוקטייל שנזל ממנה.

"באמת שעזרת לי, אין לך מושג עד כמה עזרת לי" אמרה לי כשרכסתי את מכנסי. ניגשתי לאמבטייה והבאתי לה מגבת שתנגב את עצמה.

"תנוחי קצת ואני אחשוב איך אני ארשה לך לזיין אותי" אמרתי לה.

"באמת? אתה באמת תרשה לי?" אמרה לי כלא מאמינה.

"כן, אני מבטיח לך, אבל רק אחרי שתסיימי את הסיפור שלך" חייכתי אליה והיא נשמה לרווחה.

טוב, לא באמת התכוונתי אבל לא היה לי נעים ממנה, בכל זאת היא כל כך משתדלת לפרוק.....
---------------------------------------------
אז אולי בכל זאת:[URL]http://www.tapuz.co.il//blogs/viewentry/5259899[/URL]

למעלה