ערב במועדון

tom357

New member
ערב במועדון

יצאנו כמה חברה מהעבודה למסיבה במועדון בעיר.
זה לא קורה לי הרבה, אני לא הטיפוס שיוצא למסיבות, אף פעם לא ממש הייתי, בטח לא היום - נשוי עם ילדים.
האמת אף פעם גם לא ממש התחברתי לקטע של מועדון, אני זוכר שעוד שהיינו צעירים, ראיתי כמה מהחברים שלי כמו טורפים, סורקים את הרחבה, מתביטים על טרף, נגשים, מדברים מתחילים לרקוד צמוד... תמיד היו להם סיפורים בדרך הביתה... ולי... טוב אצלי זה לא עבד ככה.
תמיד היה קשה לי לעשות את הצעד הזה, אז וגם עכשיו, בקיצור לא מתחבר למועדונים.
אבל היום אני יותר מבוגר, יש לי אישה בבית, התקופה הזו מאחורי ומה רע בקצת אנרגיות ואלכוהול, הרבה אלכוהול.

אז הגענו למועדון, רחבה גדולה עם אורות מהבהבים, במרכז יש בר, מסביב לרחבה יש כורסות ושולחנות.
המון אנשים שמחים, רוקדים, המון בחורות יפות, נראה שהבחורות הצעירות יותר יפות מפעם...
התמקמנו לנו באיזה פינה, ויאללה בלגן...

שעה-שעתיים אחרי שהגענו, חלק מהחברה ישבו סביב שולחן, חלק ראיתי צמודים צמודים עם נשים זרות (כולנו נשואים), ולי נגמר המשקה,
פילסתי את דרכי לבר במרכז הרחבה. אחד הדברים שלא השתנו מאז שהייתי צעיר זה צורת השתייה שלי במסיבות, תמיד בחרתי משקה אחד ואותו שתיתי כל הערב,
הפעם זה היה קובה ליברה (רום עם קולה), הלכתי להזמין את המנה ה-4 שלי, לשתות תמיד ידעתי.
הגעתי לבר, בזווית העניין ראיתי בחורה, בלונדינית, ועושה רושם שהיא מסתכלת לכיוון שלי. הסתכלתי עליה חזרה, היא הייתה רזה, לבשה שמלה קצרה וצמודה, תיק תלוי על הכתף, היה לה חזה קטן, פנים יפות, וכן ללא ספק היא מסתכלת ישר עלי! - מיד הסטתי את המבט, תמיד התביישתי להסתכל ישר בעיניים, זה הביך אותי.
בבר הברמנים היו עסוקים, למעשה היו אלה ברמניות - בנות, ווואו בוחרים אותן אחת אחת, מעולם לא ראיתי כלכך הרבה בחורות שנראות כלכל טוב בלבוש כלכך מינימאלי במקום אחד... זאת עם החזה הגדול הגישה לי את המשקה, חייכתי אליה את החייוך הכי שמח שיכולתי לגייס ואמרתי תודה, היא חייכה אלי חזרה, איזה חזה, זוג שדיים כבדים מקפצים כשהיא מתנוענעת לרעש מסביב, דמיינתי אותי צולל לתוך החזה שלה... היא הלכה ללקוח הבא...

הסתובבתי מהבר, ראיתי את הבלונדינית, היא עדיין הסתכלה עלי, ממש עלי.
זו תמיד הייתה הפנטזיה שלי, שמשהי תתחיל איתי במועדון, כלומר אני נראה בסדר, מעל הממוצע, גבוה, יצא כבר שהתחילו איתי
בנות אבל זה היה בנסיבות אחרות (בבית-ספר, בעבודה...) , במועדון זה מעולם לא קרה.
נעמדתי במקום וחשבתי שאני חייב להתמודד עם המבט שלה, כאילו מה נסגר, אתה גבר בן 40, לא ילד אמרתי לעצמי.
הלב שלי דפק, היישרתי מבט אליה, בלונדינית קטנה, נראת צעירה למקום הזה, חייכתי אליה, הפנים שלה לא זזו, לגמתי מהמשקה והתקרבי אליה, הלב שלי פועם, עכשיו אני ממש מולה, רכנתי אליה ואמרתי, את לא קצת צעירה למקום הזה, (משפט מעולה - פלא שאין לי סיפורי מועדונים), לא - היא ענתה לי, אתה לא קצת מבוגר למקום הזה (אאוץ'), חייכתי, גם היא, היא לקחה את היד שלי ואמרה לי, בוא...
הלכתי אחריה, נדחקים בין ההמון השמח, פתאום אני מבין שאנחנו בדרך לשירותים.
השירותים במועדון בנויים תאים תאים, יוניסקס - אין בנים בנות - חשבתי how convenient...

נדחפנו לתא, פתאום, זה רק שניינו, בתא שירותים במועדון, הלב שלי דופק חזק, אני בוחן אותה, רזה, גוף קצת ילדותי (לא ממש הטעם שלי), רגליים יפות, פנים יפות, שפתיים יפות... אני שם ידיים על המותניים שלה, רציתי למשוך אותה אלי ולנשק אבל היא הדפה אותי אחורה, אני צמוד עם הגב לדלת התא, היא פותחת לי את החגורה, שולחת יד לתחתונים, הזין שלי קשה מאוד קשה, היא מתחילה לעשות לי ביד, כל הזמן הבט שלה עלי, אני קפוא, לא זז, נראה שהיא יודעת מה היא עושה... מפשילה לי את התחתונים, ממשיכה עם היד, היא יורדת למטה מלקקת לי את הביצים, אוי זה כלכך טוב, אני מושיט ידיים לצדדים, לדפנות התא, היא עולה קצת מלקק את הזין, מרטיבה אותו עם הלשון, למטה למעלה ושוב למטה למעלה, מכניסה אותו לפה, כמעט את כולו, יורדת עם השפתיים ועולה, עם היד מעסה לי את הביצים, מוציאה את הזין מהפה ונותנת לכל הרוק לנזול על האיבר המתוח שלי, הרוק נוזל, מגיע לביצים שלי, היא אוספת אותו בפה שלה, ושוב עולה מעלה ומוצצת, מוצצת חזק, היא מגביר את הקצב, עובדת עם היד... וואו אני מתחיל להרגיש את הדיגדוג הזה, מתפשט בכל הגוף שלי, מתגבר מתגבר, אוי אני עוד רגע שם, היא מרגישה את זה מגבירה את הקצב, אני מתנשם שולח את שתי הידיים לראש שלה, מחזיק אותו בצדדים, הנה זה בא... הנה זה בא... הוווווו,
אני לוחץ את הראש שלה אלי, הזין שלי כולו עמוק בתוך הגרון שלה, אני גומר, מפמפם את נוזלי הזרע שלי לתוך הגרון שלה, כן כן... אני חושב שצעקי... אני משחרר את האחיזה של הראש שלה, היא לאט לאט מוציאה את הזין, לא עד הסוף, ממשיכה עוד קצת, מוצצת את מה שנשאר... הרגליים שלי חלשות, אני מוציא אנחה, מרגיש איך אני מתרכך בפה שלה, היא מרימה עניים אלי, שואבת בפעם אחרונה את שארית הטיפות כאילו דואגת שהכל יהיה נקי, שום דבר לא נשאר, הכל ירד לה לגרון, שהיא מרוצה, היא מוציאה את הזין, מנגבת את הפה עם הגב של היד, נעמדת, מסתכלת עליי, בוהה בי ואומרת, נו אנחנו נשאר פה עוד הרבה זמן...

משכתי את המכנסיים למעלה, מבולבל אבל מרוצה, זזתי מהדלת, היא פתחה אותה ויצאה, יצאתי אחריה, האנשים שהיו שם הסתכלו עלינו,
הרגשתי כמו גיבור-על, הלכתי אחריה, לא חשבתי על משהו יותר טוב לעשות, היא יצאה מהמועדון, גם אני.
נעמדה בחוץ הוציאה סיגריה, הסתכלתי על השפתיים שלה בזמן ששאפה את הסיגריה, חיוך עלה לי על השפתיים.
היא אמרה לי אני גרה לא רחוק, רוצה לבוא - כן עניתי.

ההליכה הייתה נעימה, דברנו קצת, לא היה מתח,
10 דקות אחרי הגענו לבית משותף ישן, עלינו לקומה השניה במדרגות, הגענו לדלת של הדירה שלה,
היא פשפשה בתיק, חיפשה את המפתחות, ואז שאלתי אותה... "תמיד היית בת?"
היא עצרה את הפישפושים... כאילו חשבה קצת וענתה לי... "כן", הוציאה את המפתח והכניסה למנעול,
חידדתי את השאלה שלי, "כלומר את לגמרי בת?" היא לא חיכתה עם התשובה... "לא" - היא ענתה,
פתחה את הדלת ונכנסה לבית,
נכנסתי אחריה וסגרתי את הדלת.

למעלה