הסיפור שלי עם קפטן הוק

planet5000

New member
הסיפור שלי עם קפטן הוק

משהו בקטנה לסופ"ש, לא יודע מאיפה זה זרם לי( חייב דחוף לקחת את התרופות נגד דמיון) ,אבל אם זה יעשה טוב למישהי/הו דיינו.
הסיפור שלי עם קפטן הוק-
הפנטזיה שהייתי רוצה שתהייה לך(אחת מהן).. :
תמיד הייתי הרפתקנית, טיולים למקומות לא שגרתיים והתנסויות לא שגרתיות.
בשיטוטי הגעתי ל גוטיקהם, עיר נמל ציורית,בניינים עם אבנים סגולות/שחורות גדולות וכבדות , שערי עץ גדולים וגשרי שלשלאות ועץ לאורך הנהר שחצה את העיר. אווירה שמשדרת מעל פני השטח כבדות ורשמיות אבל קצת מיתחת זמזום מתמיד של סליזייות, הפקרות ועיסקאות מפוקפקות-בדיוק כמו שאני אוהבת. השמש ירדה ונכנסתי לבית מרזח שניגן מוזיקה עליזה, בוהה באוניות ובשחפים, "הכיסא הזה תפוס"? לללא...עניתי בחוסר ביטחון. "יופי". הוא היה גבוהה,בעל נוכחות מרשימה,ידיים גדולות ומיובלות, ובעיקר ריח מהפנט של עשן וסירופ מייפל. "הוק" הושיט לי יד,נעים להכיר...פליסטי, קוראים לי פליסטי עניתי במבוכה שלא יכולתי להסביר לעצמי. אבל אחרי כמה כוסיות השיחה קלחה והוק התגלה כבחור משעשע והרפתקן לא פחות ממני ומהר מאד השיחה גלשה לפסים אינטימיים יותר. "אז מה בחורה כמוך עושה בעיר המושחתת שלנו?" שאל הוק "להסתובב פה הלילה באזור הנמל לבד?" , "את כנראה בחורה חזקה שנמצאת תמיד בשליטה "? אממם כן אתה די צודק עניתי והבטתי ישר לתוך עיניו, בשליטה כן..אבל לא תמיד ,הוספתי חיוך מרמז לראות מה הוא הבין,אבל קשה היה לקרוא את המבט שהחזיר לי, מבט פלדה שאיכשהו עטופה בצמר גפן(??) וחיוך טיפה עקום ומהורהר ." תראי,יש לי מקום פה לא רחוק, את רעבה? יש לי כמה לוקוסים שדגתי בבוקר " שעתיים אח"כ קצת מסוחררת, אז תאמר לי? מה זה בכלל השם הזה הוק? "קפטן הוק ליתר דיוק , ואם את באמת רוצה לדעת וקלטתי אותך נכון אז אשמח להסביר לך , אבל את צריכה לסמוך עלי "...דממה...אוקי,אני זורמת, מה לעשות? "תשתי כוסית של משקה הבית שלי, זה טיפה יטשטש אותך ל 20 דקות כשניפגש שוב נתקדם "חייך .לגמתי ומייד הרגשתי סחרחורת נעימה,ברקע שמעתי הזזת רהיטים וידיים חזקות הרימו אותי. כשהתעשתתי הרגשתי מוזר ודי מהר הבנתי למה. שכבתי על הבטן על מעין "חמור" -ספסל בגובה כ 70 סמ מרופד וצר יחסית , בעל רגליים אלכסוניות שהקרסוליים שלי אזוקות אליהן. ידי היו אזוקות לרגליים הקדמיות ובכללי הייתי פתוחה וחסרת ישע ככול שרק אפשר(זה מה שחשבתי ). הוק עמד לפני משועשע "פה את מחליטה" אמר "מילת הקוד היא פיטרפן, תאמרי אותה עכשיו ואת חוזרת ללא פגע לבר ליד הנמל". המוח שלי הרגיש מעורבב אבל איכשהו לא הוצאתי הגה. זרם דקיק אך רצוף של טיפות שזרמו במורד ירכי והפיצו ניחוח פוסי כבד בחדר ענה במקומי. "אוקי, אני מקווה שאת אוהבת שאלון אמריקאי- מעדיפה גוונים בהירים או כהים?" כהים מלמלתי בלי לדעת לאן זה הולך.
"צבע אהוב מבין לבן,ורוד,סגול או שחור? " ורוד עניתי,אבל איך זה קשור לשם שלך?" או-הגענו לזה " ענה ושלף ממגרה וו כסוף ארוך עם הברגה בקצה . "תבחרי מספר בין חצי ל4 ", בחרתי 3, האות I או C? C . "טוב זה מה שהולך להיות " דיבר תוך כדי שליפת עוד כמה חפצים " קודם כול לא נרצה להפריע לשכנים " ותןך כדי גאג אדום נתחב לפי ונקשר הדוק ברצועת עור "ועכשיו לצערי גם פיטר פן לא יוכל לעזור. בחרת למזלך רק ורוד וזה יהיה הצבע של הטוסיק שלך כשנסיים פה,מה שכן בחרת ורוד כהה...אז כנראה בסוף גם master cane ישולב בחגיגה.למזלך לא בחרת בצבע סגול או שחור אם כי זו הייתה הזדמנות מעולה עבורי לבדוק את ה קיין במבוק החדש. בטח כבר ניחשת שהוק זה הוו שאת רואה פה ו 3 זה קוטר הכדור שייכנס לך לטוסיק, למזלך בחרת C שזה סנטימטרים ולא I עבור אינץ :) " ללא הרבה הקדמות הוא הבריג את הכדור לוו ומרח שכבה נדיבה של חומר שיכוך."תסדירי נשימה כי הינה זה בא" לאט ובסבלנות הכדור נדחף לתוכי ואחרי טיפה כאב תחושת מלאות מרגשת מילאה אותי. "לא יכולתי שלא להבחין בשער הסוס היפה שלך וחייבים לעשות עם זה משהו " הוא אסף וקשר את שערי ומתח ממנו חבל. "תרימי לרגע את הראש" פקד .הרמתי ושמעתי משהו קורה."את יכולה להוריד " אבל.... כשניסיתי להוריד הוו עם הכדור נדחף פתאום חזק פנימה והשער שלי נמשך. הרמתי מייד את הראש אבל זה התחיל להיות קשה."נתחיל " בשעה הבאה הטוסיק שלי עבר עולם שלם של הצלפות, מלטיפות חושניות לחדות נושכות וכואבות שהקפיצו אותי ובשילוב עם השיער שקשור לוו עשו לי דברים שאני לא יכולה אפילו להתחיל להסביר. "היית ילדה טובה לחש לי לבסוף ומגיע לך קינוח מתוק " .הוא שחרר לי את השיער , שמעתי גרירת כיסא והרגשתי את נשימתו מאחורי. ב 20 דקות הבאות הלשון שלו ביקרה בכול המקומות הנכונים ותנועות עדינות עם הוו הביאו אותי לרמות תענוג שלא דמיינתי שיש. על קפה ועוגה אח"כ ישבנו מסוחררים מהחוויה (היה לי קצת קשה לשבת). חייכתי חיוך זורח במיוחד ."איזה חיוך יפה " החמיא. תראה, עניתי ,אל תכעס אבל יש לך משהו בקפה, אתה יודע- משפיע ל 20 דקות. לא אמרתי לפני אבל השם המלא שלי הוא פלייסטי סטרפאון . הסברים נוספים בקרוב...

planet5000

New member
יכול להיות

לא ממש חשבתי על זה, אבל אם יהיו תגובות מענינות שמבקשות את זה אז יש מצב

giligil55

Member
מקווה

למעלה