סופש שבוע עמוס ...

סופש שבוע עמוס ...

סופש שבוע עמוס עבר עלי : ריצות לבית ספר, לבנק ,בישולים ניקיונות, למידה למבחן ( תואר שני מה חשבתי לעצמי) ואריזה של הבית... אבל אתה , אתה כל הזמן הזה שאני מתרוצצת אתה מתרוצץ לי בראש ולא יוצא מהמחשבות..עומדת בבית ספר בנשק וסע ומפנטזת עליך מגיע אוסף אותי ונוסעים לנו לאיזה פינה שקטה רק שלנו ומיד אנחנו נצמדים לנשיקה מלאת תשוקה שמעירה את כל הגוף שולחת זרמים ישר לדגדגן שמתעורר ומחכה למגע שלך ללשון שלך מלקקת אותו לשפתיים שלך מוצצות אותו לאצבעות שלך שמשחקות בו וחודורות לכוס הדרוך שרק מחכה כבר לחדירה.. ממשיכה בסידורים ויושבת בבנק חותמת על מלא טפסים אבל מפנטזת עלינו בורחים לחדר כספת ( יודעת שזה אפשרי עבדתי בבנק לא מעט שנים ובדקתי את זה בעבר??) בחדר כספת מתיישבת על השולחן מרימה את השמלה ואתה מסתכל במבט בוחן וחיוך עולה לך השפתיים ואני רואה את הזין נמתח במכנסיים.. שולחת ידיים לשחרר אותו לחופשי ומיד מרגישה אותך חודר עמוק לתוכי..... ממשיכה בטירוף של היום לבשל לשבת וגם שם הפנטזיות עליך לא עוזבות ומפנטזת אותנו במטבח מבשלים ביחד שולחים ידיים חוקורות ובסוף כמובן שמגיעים לסיפוק המיוחל על השיש בזמן שמחכים שהסיר ירתח.. זהו שבת עוד מעט נכנסת ואני הולכת להתקלח וכמובן חושבת עליך החבר הורוד החדש מצטרף למקלחת מביא אותי לאורגזמה מטורפת כשאני עוצמת עיניים ורואה אותך מולי סקסי עם זין מתוח מחכה לחדור לתוכי. עוד יום של פנטזיות עליך עובר לו ואני תוהה מתי אני כבר אזכה לממש אותן...וכבר מתחיל לו יום שבת מתעוררת שותה קפה ומתיישבת ללמוד. אבל המחשבות שלי הן עליך כמה בא לי אותך עמוק בתוכי מזיין לי את הצורה מביא אותי לשיא אחרי שיא אחרי שיא. אבל במקום זה אני מנסה לענות על התרגילים המסובכים שמולי והיד הפנויה מעצמה יורדת למטה משחקת בדגדגן מרגישה את הרטיבות שמצטברת לה ואני עוצמת עיניים מתמכרת למגע ממשיכה לענג את עצמי עד אורגזמה מטריפה כשאני מפנטזת עליך...גומרת וממשיכה ללמוד ובמחשבות אני איתך בין זרועותיך..עוד סופש עובר לו בפנטזיות עלינו וחלום אחד להגשים את כולן.

giligil55

Member
אין שניה ...

שאנחנו מפסיקות לחשוב עליהם

למעלה