עשה בי מה שאתה רוצה.

sapirac

New member
עשה בי מה שאתה רוצה.

הייתה לבנה כשלג כשנפגשנו פעם ראשונה.
עומדת בפתח הדלת, מביטה , לומדת , חוקרת, מחייכת וצועדת פנימה.

הכרתי אותה באתרי הכרויות אולי אפילו כאן בתפוז , כבר לא זוכר היכן זה היה אבל זה לא העיקר.
היא הייתה חיילת (בת 18+ ) ואני נשוי +
התחתנתי צעיר, מיד אחרי הצבא כי היה שם ניצוץ ואהבה גדולה,
עם הזמן נוצרו קשרים מחוץ למסרגת. אבל איתה זה היה שונה ברמה אחרת , כאילו הבינה אותי , קראה אותי מבפנים . לאחר כמה מיילים וסמסים החלטנו להיפגש אצלי בדירה . שאלה אם זה בסדר עניתי שכן.
נוחות מקסימלית.

נכנסה .... היי קטן והדלת נסגרה.
הצמדתי אותה לקיר והתחיל טירוף של לשונות אחד בתוך הפה של השני, משלימים פער של שבועיים במהירות האור , כל כך נמשכנו אחד לשני שלרגע הזמן עמד מלכת.
מרגיש אותה עם הלשון והקיר מחזיק את שנינו בנקודה שבה כל מה שקורה שם את שנינו יחד .

אחרי ההכרות המעמיקה של הלשונות וליטופים אגרסיבים של כל גופה וגופי הצעתי לה קפה, כמובן שהסכימה.
ישבנו ושוחחנו כמו שני מכרים ותיקים על השבועיים שעברו ואיך הייתה הדרך שלה. הייתה צריכה לחצות חצי מדינה כדי להגיע אלי.

הוצאתי את החבלים וכמה דברים לטיבול הסקס
היא נקשרה למיטה , מפוסקת ...
הכוס המגולח שלה היה כל כך מבריק שלא יכולתי להפסיק לאכול לה את הכוס , למצוץ את הדגדגן בצורה כזו שהשאירה לי סימנים בגב עם הציפורניים שלה ...

היא גונחת ואני ממשיך , לא מרפה מהדגדגן שלה, מעלה את רמת הגניחות עד לשניה שאני מניח לה במכה אחת . שומע אותה מעלה אנחת רווחה ופספוס ... חופר אותה עם האצבעות , לאט לאט ...
מנסה לעולת שוב את הנשימות שלה ... מרגיש היטב את הרטיבות שלה מתגברת ושוב יורד לדגדגן ושואב אותו אלי , מחזיק אותו בקצה שיניים ועם הלשון מלטף אותו , וכל ליטוף כזה מקפיץ אותה חזק למעלה , עד כמה שהחבלים מאפשרים לה....

הגמירה שלה הייתה חזקה עם רעידות באגן וברגליים....
חיבקתי אותה חזק , אהבתי את המגע שלה , הריח שלה ...

בקשה שאשחרר אותה ואשכב ...
אמרתי לה שהיום היא תחליט מה עושים . ענתה במשפט "עשה בי מה שאתה רוצה"
לא התבלבלה לרגע הילדה עם משפט שכזה .
הסתובבה והלכה לספה נשענה על הספה ופסקה את הישבן שלה ...

החדירה מאחור הייתה איטית , הגניחות שלה היו כל כך חזקות שהייתי צריך לחסום לה את הפה עם היד....
במצב שכזה ולאחר שכבר הזיין עמד להתפרץ הגמירה לא אחרה לבוא ומלאה את הישבן שלה...

המשכנו להיפגש עוד מספר פעמים והבנו שיש כאן אהבה אחרת , לא עוד זיון וסטוץ.
בכדי לא להסתבך עצרנו את הקשר , היה הרבה דמעות
אבל מה שחשוב שהייתה אהבה .

היום היא נשואה+ , אי שם בצפון (מקווה באושר).

למעלה