התקשרות קולית דרך הג'ימייל

דא דא

New member
התקשרות קולית דרך הג'ימייל

שלום. איך אני יכול ליצור התקשרות דרך הג'ימייל לחבר? אני פותח חלון צ'אט, ויש שם סמל קטן של טלפון, אבל כשאני לוחץ עליו הוא מתקשר לפלאפון של החבר, ולא למחשב שלו. ניסיתי למחוק את מספר הפלאפון והוא עדיין מתקשר אליו. איך עושים את זה? תודה...

איזה פלאפון יש לו?

נראה לי מוזר שהצ'אט "מתקשר" לחבר. יכול להיות שיש לו אנדרואיד, והוא פשוט מקבל את הצ'אט הקולי לנייד?
הרי אחרי הכל, יש לו את היכולות של הצ'אט של ג'ימייל גם בנייד, ויותר הגיוני שהוא יהיה ליד הנייד, לכן השיחה מופנית לשם.

יש אפשרות של שיחה מגוגל כמו שיחה רגילה, אבל זה דרך Google Voice. אני חושב שVoice קשור גם לצ'אט ולשיחות וידאו, אבל ישנו שירות המחליף את ספק הפלאפון, והוא זמין בארצות הברית.
מה שאני מבין מזה, שאם אתה לא בארצות הברית, ויש לך אפשרות לעשות שיחה, כנראה שהיא שיחה בחינם דרך הצ'אט.

אבל יעזור אם תיתן עוד פרטים- מה החבר שלך רואה בפלאפון? האם מותקן לו אפליקציית גוגל+, Talk או Gmail?
האם כשהוא מקבל שיחת וידאו (שברור לכולנו שהיא בחינם, כן?) הוא מקבל התראה דומה בפלאפון?
האם כשהפלאפון כבוי הוא מקבל התראה למחשב?

דא דא

New member
לא...

השיחה מתחילה להתבצע וכתוב מספר הטלפון (כמו שכתוב על המסך של הפלאפונים "מחייג ל..." ואז המספר), אבל מיד זה נפסק וכתוב שצריך קרדיט כדי לבצע שיחה לסלולארי. הוא לא באמת מקבל את השיחה.
אני לא מנסה לבצע שיחה רגילה לפלאפון, אלא שיחה כמו בסקייפ דרך המיקרופון של המחשב אל המחשב שלו. הוא עצמו משתמש בג'ימייל במחשב, לא בתוכנה ולא בפלאפון.

מוזר מאוד.

תנסה לחשוב אם נרשמת פעם למשהו של גוגל שקשור לפלאפונים? אולי הוספת משהו לגוגל?

והאם מחקת את המספר שלו דרך אנשי הקשר?

ומה קורה עם צ'אט וידאו?

דא דא

New member
בנוגע לשאלה הראשונה - לא...

הוספתי את המספר שלו פעם, אבל מאז הג'ימייל כבר לא מאפשר לי לשלוח לו SMS ולכן גם לא אכפת לי למחוק את המספר, וכן - מחקתי מהפרטים שלו דרך אנשי הקשר... אין גם צ'אט וידאו. יש אפשרות להאנגאאוט, לשיחה סלולארית ולהוספת חבר נוסף לשיחה... (אגב, זה רק אצל משתמש אחד. אצל שאר החברים אני יכול להתקשר)...

האנגאאוט זה שיחת וידאו.

מי שאין לו גוגל+, יהיה שם סימן של שיחת וידאו.

יכול להיות שהבעיה אצלו. מה הוא אומר על זה?

דא דא

New member
חשבתי ככה לפי הסמל...

וכשלחצתי הוא אומר שהזמנתי אותו להאנגאאוט. בכל מקרה לי אין מצלמה, אז אני לא בטוח שזה עובד בכלל... הוא לא אומר כלום, הוא עצמו כן יכול להתקשר אלי... יכול להיות שזה קשור לזה שהוא מופיע כלא נראה? (למרות שגם אחרי שאנחנו כותבים אחד לשני אני לא מצליח להתקשר...)

למעלה