זה מוזר.כשהשמאלנים לייט-מרכזיים בשילטון

ALLEGRO10

New member
זה מוזר שימני-הרד כמוך מאיים להצביע לשמאלני-ל

לייט כמו אולמרט (אם הוא בכלל יתמודד).

אני מצביע למי שעושה מעשים ימניים...

אולמרט עשה שניים כאלה(הכור הסורי וההרס הרב בלבנון)
ומה עשה הביבי?ובכן,מעשה שמאלני מובהק של שחרור למעלה מאלף מחבלים כולל עם דם על הידיים תמורת חייל בודד אחד...

כל הפוליטיקה שטחית...

ואם היו מתחלפים הייתי בוחר בביבי...אני בוחר במי שעושה דברים טובים ונכונים למען המולדת האהובה...

פרויז1

New member
נכון! זה נובע מהחולשות הטבעיות של הפלרוטריון.

אני התכוונתי לשאול : אילו 2 האישים שהזכרת, היו מכהנים זה בתקופתו של האחר, האם לדעתך, התהליכים הגאופוליטיים היו שונים?
יעני : השני לא היה עושה את מה שהראשון עשה?
אה?

אני אומר שאם היו מתחלפים, כל אחד מהם היה עושה את מה שהשני עשה.

אני אומר שהביבי בעיקר היה מדבר...

בדיוק כפי שהוא עושה עכשיו מול אירן...(כלומר אולמרט מזמן היה עושה-תוקף את האירנים הדפוקים)

פרויז1

New member
אפילו פייגלין לא היה תוקף! כי :

תקיפה ישראלית כוחה לדחות את פרוייקט הגרעין האירני ב 2 שנים. ואז זה ישתקם וההריסות יעמדו על תילים יותר משוכללים ממה שהם עומדים היום.
ידוע שאמצעים שנהרסים בלחימה, מתמלאים באמצעים חלופיים שהם תמיד - אבל תמיד - יותר איכותיים מאלה שנהרסו.
ומה אחרי זה?

לזה צריך קואליציה בינלאומית שתגבה את התקיפה ותיתן ערך המשכי בכל המישורים, כולל בנסיון להחלפת שלטון אוהד מערב.
לשפוך פצצות - זה לא הפתרון.

עכשיו אתה קובע מה פייגלין היה עושה...

תראה,גם לדחות את פרויקט הגרעין האירני לשנתיים זה עדיף על לא לעשות כלום או מעט מדי (אם ישראל אחראית להתנקשויות ולפיצוצים המוזרים שהיו בטהראן )

פרויז1

New member
כשהצד שלנו יודע "בתפילות" להרוס

600 צנטריפוגות, לגרום פיצוצים של מאגרים, להמית מדעני גרעין ועוד דברים שלא פרסמו, למה להסתער עם מטוסים או חי"ר?
הרי זה אינטרס עולמי.
לא רק ישראלי.
אז שכולם ישתתפו.
כי רק כולם ביחד מסוגלים לפקר את התכנית כליל.

אתה באמת חושב שצרפתי מאויים כמו ישראלי?

הרי ברור שכל תכנית הגרעין האירנית מכוונת לישראל והם אפילו אומרים זאת כשהם מדברים על השמדתנו ולא על השמדת צרפת...

פרויז1

New member
מצטער, תוספת :

אכן ! חשוב אפילו לעכב ש 2 שנים.
כי זה מן הסתם ילווה בצעדים במגמה משלימה. ויש גם תהליכים אזרחיים פנימיים באירן.
מסכים.

ALLEGRO10

New member
אתה מדבר כמו ילד

לתקוף בסוריה עם 4 מטוסים זה לא כמו לתקוף באיראן עם מאות מטוסים, כאשר בדרך יש כוחות אמריקאים שצריכים להיערך להגנה עצמית מפני מתקפה איראנים עוקבת. בשביל זה תריך תיאום מקסימלי, הבנות והסבכמות עם ארה"ב, כל עוד עדיין יש טווח למשחק הפוליטי, עד שהאיראנים מגיעים לנקודת אל-חזור. נתניהו מנהל את העניין מול איראן בצורה מבריקה. מדוע אולמרט לא העיר את העולם ותבע סנקציות על איראן ב-2006 שלך?

המלחמה בלבנון היתץה פשלה אדירה. אם היתה הרתעה קודם למלחמה אז 2 החיילים לא היו נחטפים ונרצחים. אבל אולמרט לא הרתיע אף אחד ונאסראללה פגע בישראל. וכשכבר אולמרט החליט לתקוף את החזבאללה הוא עשה זאת בדרך שרלטנית, בלי בדיקת תוכניות הצבא ויכולותיו - העיקר להיכנס מיד לדפוק את הראש בקיר. וכשכבר הסתיימה המלחמה הוא שלח אל מותם עשרות חיילי וקציני צה"ל!!!!!!
אתה קורה הצלחה?
תתבייש לך !!!!

ALLEGRO10

New member
איפה אתה רואה עצבנות?

אין לך תשובות לשאלות פשוטות.
אולמרט היה ראש ממשלה רק שהדיבורים שלו חיפו על חוסר עשייתו.
אני מעדיף ראש ממשלה שעושה הרבה ומדבר פחות, כמו ביבי למשל.

למעלה