לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1034810,348 עוקבים אודות עסקים

פורום נוסטלגיה

"מנגנוני הזיכרון ההפכפכים מסננים את הזיכרונות הבלתי נעימים, מצרפים זיכרונות חיוביים זה לזה, מתבלים בקורט גוזמה ומשאלות לב, ויוצרים תודעת עבר נוכחת המגנה מפני אימי ההווה..."

הרבה מוסיקה טובה ,קצת נבירה במגירות הנסתרות של העבר, ובעיקר מצב רוח טוב וחברי.
שלכם
שרה

אודות הפורום נוסטלגיה

"מנגנוני הזיכרון ההפכפכים מסננים את הזיכרונות הבלתי נעימים, מצרפים זיכרונות חיוביים זה לזה, מתבלים בקורט גוזמה ומשאלות לב, ויוצרים תודעת עבר נוכחת המגנה מפני אימי ההווה..."

הרבה מוסיקה טובה ,קצת נבירה במגירות הנסתרות של העבר, ובעיקר מצב רוח טוב וחברי.
שלכם
שרה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הודעה מנהלתית

הובא לידיעתי שיש בעיה מסוימת לגבי הדרך בה אני מנהלת את הפורום. אני מבקשת שאנשים שיש להם טענות,השגות, בעיות - יפנו אלי במישרין.  

הסגנון שבו אני מנהלת את הפורום הוא סגנון חופשי כאילו שאנחנו משוחחים. אם הסגנון הזה לא נראה לכם יש כמה ברירות ואחת מהן היא החלפת המנהל למישהו מביניכם שמכיר יותר מבפנים את הסגנון והדרישות הספציפיות.

אני עשיתי כמיטב הבנתי ויותר מזה אני לא יכולה לעשות, במיוחד עם תגובות מעטות יחסית.  

המשך >>

לצפיה ב-'מסמכים מזוייפים ששינו את פני העולם'
מסמכים מזוייפים ששינו את פני העולם
20/12/2015 | 07:45
2
68

הפרוטוקולים של זיקני ציון.
הופצו ברוסיה בשנת 1903 במטרה להכפיש את היהודים. בארצות הברית לבדה הם הופצו ב-500,000 עותקים שבין המובילים באנטישמיות היה הנרי פורד ודומיו. למרות שבשנת 1921 הוכח שהם מזוייפים, היטלר ביסס בחלקו עליהם את תורת הגזע שלו וגם ציין את דעתו בספרו "מיין קאמף". גם אחרי מלחמת העולם השניה ציינו את זה כאמת, וגם בשנת 2015 שר ההגנה הפולני טען שהמידע לגבי זיקני ציון הוא אמת.
האיגרת של לנטולוס
איש בשם פוביוס לנטולוס כביכול כתב איגרת לסנט הרומי שבה תיאר את איך ישו נראה. לנטולוס זה, סברו חוקרים, אמור היה להיות מושל יהודה לפני פונטיוס פילאטוס. איגרת זו משערים שהיא מזוייפת כי לא ידוע להיסטוריונים על מושל רומאי בשם זה.  מה גם שהרומאים בכלל לא היו משתמשים בביטויים כמו "משיח אמת" "ישו הנוצרי" – ביטויים שהיו שגורים בפי יהודים ובברית החדשה. סבורים שהאיגרת זוייפה באמצע ימי הביניים בסביבות המאה ה-15.המסמך הלך לאיבוד ונראה לאחרונה במאה ה-18 והאחרון שראה אותו היה ספרן בספריה שציין שהמסמך נכתב באותיות מוזהבות על נייר אדום.  במסמך ישו מתואר כאיש גבוה בעל שיער ארוך בצבע ערמוני ועור פנים חלק וחיוור. למרות שברור שהמסמך מזויף, הוא אחראי במידה רבה לצורה שבה מתואר ישו באמנות ואפילו עד ימינו.

תרומתו של קונסטנטין ( 750 לספירה)
מסמך מזוייף זה מציין שהקיסר קונסטנטין אישר לאפיפיור לשלוט ברומא ובחלק המערבי של האימפריה הרומית. מסמך מזויף זה איפשר לאפיפיור לשלוט ביד חזקה באיטליה. נבדק על ידי מומחים ללשון שהשפה והכתב היו מודרניים מדי לתקפוה שבה כביכול נכתב המסמך – 400 שנה אחרי מותו של קונסטנטין. 
נוסטלגיה >>
לצפיה ב-'יש חוקרים שסבורים שכך נראה ישו'
יש חוקרים שסבורים שכך נראה ישו
<< ההודעה הנוכחית
20/12/2015 | 07:50
41
לצפיה ב-'היו עוד כמה. גם כאלה ששונו במקצת כדי להפוך אותם למשפיעים'
היו עוד כמה. גם כאלה ששונו במקצת כדי להפוך אותם למשפיעים
27/12/2015 | 18:12
16
כמו 'מברק צימרמן', ששיכנע את המימשל האמריקאי שכדאי להכריז מלחמה על גרמניה בזמן מלחמת העולם הראשונה.

אגב המראה של ישו שהזכרת כאן ולמעלה - הרבה לקוח מ'אריג טורין' הידוע, שהוא כביכול האריג שבו הוא נעטף אחרי הצליבה וששימר את דמותו.

מזכיר לי שבזמנו במשפט OJ סימפסון, היתה תהלוכה ליד בית המשפט ובין הצועדים היה תאום של ישו עם צלב... בשנות השבעים היה מקובל 'מראה ישו'.
נוסטלגיה >>

הודעות אחרונות

13:39 | 31.12.15 אפונה ירוקה חמודה
07:33 | 31.12.15 אפונה ירוקה חמודה
07:32 | 31.12.15 אפונה ירוקה חמודה
07:12 | 31.12.15 אפונה ירוקה חמודה
07:21 | 28.12.15 אפונה ירוקה חמודה
06:50 | 28.12.15 אפונה ירוקה חמודה
16:00 | 26.12.15 אפונה ירוקה חמודה
09:44 | 24.12.15 אפונה ירוקה חמודה
15:29 | 22.12.15 אפונה ירוקה חמודה
09:05 | 21.12.15 אפונה ירוקה חמודה
09:04 | 21.12.15 אפונה ירוקה חמודה
06:45 | 20.12.15 אפונה ירוקה חמודה
08:48 | 17.12.15 guyshoam

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ