איזה מפורסמים ממש הכרתם אישית?

דיי הרבה (אחת נוסטלגית אפילו נמצאת בתמונת כרטיס שלי
)
אני עובד במעבדת שירות למדפסות ופקסים ויצא לי לדבר ולהיפגש עם דיי הרבה מפורסמים
&nbsp
אנשים שפגשתי פעם אחת:
גאולה נוני (הסלב הראשונה שלי
)
ציפי מור (באולפנים בקלאוזנר
)
מושונוב וגליקמן (כנ"ל כמו ציפי)
שולמית אלוני (אצלה בבית
)
דן תורגמן
דן תורן
עדי אשכנזי
נינט טייב (אני והאישה השתתפנו באירוע שהיה ביום העצמאות אחרי הזכייה שלה בכוכב נולד ונפגשנו שם מאחורי הקלעים
)
דני סנדרסון (וניגש אלי בנונשלנטיות כאילו אנחנו מכירים עוד מימי כוורת
)
הסופר רם אורן (הייתה לי גישה לטיוטה של אחד הספרים שלו עם כל הערות שוליים
)
&nbsp
אנשים שיצא לי לדבר איתם בטלפון כמה פעמים :
רבקה מיכאלי
יעקב כהן
ירון לונדון (איזה קול שקסי יש לו
)
&nbsp
אבל אני הכי הכי אוהב את הסחבקיות שיש לי עם צביקה פיק כי אותו אני מכיר כבר 15 שנים לפחות כלקוח ויצא לי להיות אצלו בבית מתוקף התפקיד כמה וכמה פעמים והוא גם מגיע אלינו לפעמים (אפילו יצא לי לעבור אצלו סוג-של אודישן לכוכב נולד ,אבל הוא לא אהב את מה שעשיתי לשיר שלו
)
ויש את החקיינית\שחקנית תמר ורון
&nbsp
אני דיי בטוח שיש עוד כמה שאני לא מצליח לזכור כרגע ...
אני רק מקווה שלא יצאתי פאקצה עם הרשימה הזאת

איזה פאדיחה ,שכחתי לגמרי מאיציק כהן (בנות פסיה)
אני רואה אותו מידי פעם כשהוא מגיע למכון כושר שיש אצלנו בבניין בעבודה ויומ'חד העזתי לעצור אותו להגיד לו שהוא נראה מדהים מאז קיצור כיבה + דיאטה ואז אנחנו תמיד אומרים שלום אחד לשני ומקשקשים קלות לפעמים כשיש לו זמן ..

ממש בקטנה

הייתי פעם שכנה של השחקן גדי יגיל, גרתי קרוב אליו ואמנם לא הייתה לי איתו היכרות ממש אישית עמוקה אבל אם חילופי "שלום שלום" נחשב להכיר אישית אז כן.

עדגיל

Well-known member
זה לא חוכמה, בגלל שהייתי בתחום התקשורת

השאלה היא האם ההיכרות מבחינתך היא חברות של היי מה נשמע מה חדש, מה העניינים? זה לא, אבל הכרתי רבים מהתחום כמו אילנה דיין מיקי חיימוביץ, אלי אילדיס, אלון בן דוד, קובי מידן הכרתי אישים כמו פרס, רבין, אבי יחזקאל, אהוד ברק, פואד, אריק שרון, עזר ויצמן ואשתו ראומה, קצב, בנותיו של בן גוריון, אסי דיין, רות דיין, מוטי ששון, משה רום, תמר גוז'נסקי, חיים רמון, אופיר פינס, גדעון עזרא, רני רהב, לימור לבנת, סילבן שלום אדיסו מסאללה, ואני יכולה להמשיך עד מחר .... דיי הרשימה ארוכה מידי. היום אני בתחום אחר.

Y. Welis

New member
פעם ג'קי לוי (תוכניות ראיונות שונות) היה מולי במעבר חציה

ואמר לי 'מה נשמע' כאילו שאנחנו מכירים... לא זכור לי שהיכרתי אותו.
&nbsp
גם היה אחד מהשיכבה בתיכון שנהיה כתב בגל"צ לתקופה קצרה, ונטש.
&nbsp
בתיכון וביסודי היו בנים/בנות של ידוענים, אבל זה המקסימום.

למעלה