לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68616,861 עוקבים אודות עסקים

פורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!

אודות הפורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומלנד!

העונה השלישית תתחיל בארה"ב ב-29/9 ותשודר בארץ ב-YES OH! החל מה-30/9 ב-05:00 ולאחר מכן ב-22:00 באותו היום.

נא לסמן ב|ספוילר| הודעות המכילות מידע על העונה השלישית.

הסדרה הומלנד(המבוססת על סדרת הדרמה הישראלית "חטופים") עוסקת בקרי מתיסון(קלייר דיינס) סוכנת CIA המקבלת במהלך מבצע בעיראק מידע ממחבל השייך לאל-קעידה על חייל אמריקאי ש"הוסב",ובניקולס ברודי (דמיאן לואיס) חייל אמריקאי שחולץ ע"י צבא ארה"ב לאחר 8 שנים בשבי אל-קעידה.אחרי שברודי חוזר לארה"ב כולם רואים בו גיבור מלבד קרי המשוכנעת שעומדת להתרחש מתקפה גדולה כנגד ארה"ב ולא אחר מאשר ברודי עומד המרכזה.

הסדרה זכתה לפרסי גלובוס הזהב והאמי לסדרת הדרמה הכי טובה ולשחקנים הראשיים בסדרת דרמה לשנת 2012,ב-2013 זכתה בפרס האמי לשחקנית הכי טובה בסדרת דרמה ועל התסריט.

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור הפרק השבועי'
שרשור הפרק השבועי
15/12/2013 | 22:24
32
278
פרק 12 ואחרון של העונה השלישית.

שם הפרק:The Star

לא לשכוח לסמן

צפייה נעימה ודיון פורה.

**בהמשך הערב אני אפרסם תקציר ופרומו ואנעץ את ההודעה.

מחר אחרי בהמשך היום כשיהיה לי זמן אני אפרסם שאלון סיכום לעונה.
הומלנד >>
לצפיה ב-'תקציר ופרומו '
תקציר ופרומו
15/12/2013 | 23:03
17
322
תקציר
Saul plans a rescue as Brody struggles to find redemption.

פרומו:
http://www.youtube.com/watch?v=HSxfmqIUbcE

ומזכירה שוב לא לשכוח לסמן על כול דבר גם אם הוא נראה לכם שולי לגמרי בנוגע לפרק.
הומלנד >>
לצפיה ב-' בנוגע למה שמי שמתחתי כתבה'
בנוגע למה שמי שמתחתי כתבה
16/12/2013 | 07:30
14
300
זו באמת אפשרות שחשבתי עליה.
ברגע שראיתי את קרי קוראת ללוקהרט SIR רציתי לצרוח לה שבגללו ברודי מת ושתרצח אותו בעצמה או משהו.
המערכת יחסים של קרי וסול מש נפגעה, שניהם בעמדה כל כך לא נעימה ופשוט נקרע לי הלב לראות אותם.
ני חושבת שזה הסוף הכי נוראי שיש ונעזוב לרגע שסצנת הסיום פוררה אותי לגמרי. איך שראיתי ששם הפרק THE STAR ידעתי שזה לא יגמר טוב. אבל
אוי למה.
הומלנד >>
לצפיה ב-''
16/12/2013 | 08:17
13
207
מה שהפתיע אותי שיש סוף שהוא די סגור, כלומר אין פה קליף של מתח.
זה שהסוף של ברודי הגיע זה באמת היה מפתיע, אבל זה שזה קרה בגלל דראדל זה דווקא לא הפתיע, הוא תמיד נראה לי כאחד המועמדים לבגידה .
אני מסכימה עם הניתוח שנעשה בשרשור הקודם העונה הבאה בטח תתן הזדמנות לכל הנבגדים לנקום, וגם לקרי למצוא את הצד האימהי/אנושי בחייה.
אהבתי גם שחיברו את זה לסיפור שקורה במציאות, סוג של מעורר מחשבה מה גורם למשטר האירני להתרכך מעט...
הומלנד >>
לצפיה ב-'באיזה חלק המשטר התרכך?'
באיזה חלק המשטר התרכך?
16/12/2013 | 17:38
1
121
לצפיה ב-'הם מדברים עם המערב'
הם מדברים עם המערב
16/12/2013 | 19:36
168
הם נכונים להגיע לכל מיני פשרות בנוגע לעניין הגרעיני - זה משהו חדש יחסית, והוא הופיע אחרי הבחירות האחרונות, מה שמעלה את התהיה, אולי....
הומלנד >>
לצפיה ב-' אני רק משהו בנוגע לצד האנושי :)'
אני רק משהו בנוגע לצד האנושי :)
16/12/2013 | 18:43
10
222
אני לא חושבת שלקרי אין צד אנושי כי אין לה צד אימהי.. זה בכלל לא אותו דבר.
לא לרצות ילד, ממש לא הופך אותך ללא אנושי :)

אני מאוד מבינה את קרי. כל הפחדים והחששות שלה הגיוניים לגמרי וטוב מאוד שיש לה אותם.
הומלנד >>
לצפיה ב-''
16/12/2013 | 19:32
9
157
כשחיים עם מישהו ילד/בן זוג, זה דורש ויתור על אגואיזם - בילד זה נורא ברור, אבל גם זוגיות כדי שתשרוד חייבת ויתור על אגואיזם.
במובן הזה קרי קיבלה עד עכשיו החלטות קרות כקרח.
בפרק האחרון דווקא ג'וואדי האכזר הוציא ממנה את ההבנה שיש בה אנושיות כשהביא אותה להודות שאת הכל היא עשתה לא למען המולדת אלא למען ברודי עצמו, כדי שכולם יראו את הצד היפה שלו ויבינו אותו ויראו אותו כמו שהיא רואה.
עד הנקודה הזו היא פעלה בקור רוח מטורף כמעט, בקבלת ההחלטות שלה, סיכנה על ימין ושמאל כל מיני אנשים בדרך רק כדי להשיג את המטרה שלה (מאד אגואיסטי).
אז בן זוג זו דרך אחת שריככה אותה וזה מאד בלט כשהיא היתה עם ברודי.
דרך אחרת זה ילד - גם זה יוציא ממנה צדדים כאלה.
או במילים אחרת אני לא חושבת שאם אתה לא רוצה ילד אתה לא אנושי, אני חושבת שקארי התנהגה בהרבה מקרים בצורה לא אנושית, והמקומות בהם היא כן היתה אנושית זה היה במקום של זוגיות ואני חושבת שזה יקרה שוב עם ילד.
זה לא אומר שמי שאין לו ילד הוא לא אנושי, זו קארי שהיתה כזו באופן ספציפי.
הומלנד >>
לצפיה ב-' לא רואה את זה ככה'
לא רואה את זה ככה
16/12/2013 | 21:24
8
159
אני רואה את קרי סה"כ כאדם די רציונלי והייתי שמחה אם גם בחיים האמיתיים שהם לא בסדרה דמיונית - אנשים היו מתנהגים בהגיון ואפילו, כן, בקור רוח (מינוס הקטע של לסכן אנשים, למרות שרובנו לא סוכני CIA אז אנחנו לא באמת ניצבים מול האפשרות הזו ולא יודעים איך זה).

לא צריך להיות הורה או בזוגיות כדי "להיות פחות אגואיסט". גם להיות בן\בת של, או אח\אחות של, או מועסקים במקום עבודה מסוים, או חבר\ה של. כל אחד מהמצבים האלו מוציא מאיתנו צדדים שונים לגמרי, ולאף אחד מהם בעיניי אין גוון פחות או יותר אנושי.

לעשות את מה שעשתה למען או מולדת זה ממש לא פחות אנושי מאשר לעשות את זה עבור בנאדם אחד ספציפי במקום מיליונים...

אי אפשר להיות אנושיים קצת, או אנושיים בסופר אבל לא אנושיים במכולת. או להיות אנושיים ברגע שיש בן זוג או ילד. זה פשוט לא עובד ככה בחיים.
אני רואה את קרי כאנושית. נקודה.

בכל מקרה, זה דיון מעניין שיכול כמובן להימשך לאורך הרבה זמן. אסכם ואומר שהיה אחלה פרק אחרי עונה מרוחה ומעיקה, ויאללה, נראה איך יצליחו בעונה 4.
הומלנד >>
לצפיה ב-'אני בכלל לא חושבת שזו הנקודה'
אני בכלל לא חושבת שזו הנקודה
17/12/2013 | 22:57
7
83
אני בכלל לא חושבת שזו הנקודה.
לדעתי הנקודה היא שקרי פשוט מדחיקה את החיים הפרטיים שלה מצד אחד ומנסה לעשות את זהבאמצעות השתעבדות בלתי נגמרת לעבודה - מה שעבד לה מעולה עד עכשיו.
הסצנה עם אחותה ואבא שלה הייתה מאוד חזקה והאמת שצפיתי בה שלוש פעמים. אני חושבת שבשורה התחתונה קרי מבינה שאין לה את הפריווילגיה להדחיק את החיים שלה הצידה ולעבוד עד שנשמתה תצא. הרי קרי בשתי העונות האלו עבדה נון סטופ. היא משועבדת לעבודה והיא אוהבת את זה כי בשנייה שהיא צריכה להתמודד עם עצמה היא מאבדת את זה. קחו לדוגמא את העונה הראשונה (פרקים 11-12 ) כשהיא הייתה "בחופשה" היא השתגעה, נעזב את זה שהיא גם הייתה במצב לא מזהיר מבחינה נפשית היא פשוט עבדה בעל כורחה, בשקט, הכל רק כדי לא לחשוב - רק כדי לא לדעת מה יקרה איתה. לאן החיים שלה הולכים.
וברור שזה רק הולך ומתחזק - ברודי מת, אין מה לעשות בקשר לזה.
הילדה הזו זה הדבר היחיד שמקשר בינה לבינו כשהיא באדמה והוא בשמיים. היא שמרה את הילדה בדיוק בגלל הסיבה הזו והיא לא רוצה אותה בדיוק בגלל אותה הסיבה.
היא לא נראית יציבה במיוחד, קרי היא אנושית אני לא חושבת שיש מה להתווכח על זה בכלל. היא מעורערת נפשית, יש לה הפרעה דו קוטבית ואין ספק שזה משפיע עליה. בייחוד כאן.
אנעי מאוד מקווה שבעונה הרביעית יאלצו אותה לפתוח את הפצע הזה ולהתחיל להתמודד עם החיים שלה ולא עם העבודה שלה.
הרי אפילו אבא שלה אמר - העבודה זה שטויות בשבילך. היא גרה שתי קדנציות בעיראק, זה כן. אבל ילד לא? משהו פה דפוק - אצלה.
הומלנד >>
לצפיה ב-' זו דעתך. המשך צפייה מהנה בעונה 4.'
זו דעתך. המשך צפייה מהנה בעונה 4.
<< ההודעה הנוכחית
18/12/2013 | 16:07
2
60
לצפיה ב-'את לא מתכננת לצפות בה?'
את לא מתכננת לצפות בה?
18/12/2013 | 17:40
1
40
לצפיה ב-'לא. ממש לא מעניין אותי '
לא. ממש לא מעניין אותי
19/12/2013 | 17:41
58
מבחינתי זה סוף מעולה לסדרה ואני אשאר עם זה.
ל מעניין אותי לראות לאן הסאגה הלא מעניינת עם קרי והילדה תגיע, כי כמו בכל סדרה אמריקאית בטח יהיה לזה סוף "טוב" ולא מציאותי. מה שאהבתי בפרק הסיום זה שאשכרה הרגו את ברודי והשאירו את קרי עצובה ומבואסת - מציאותי ומושלם!
הומלנד >>
לצפיה ב-'נראה לי טבעי '
נראה לי טבעי
18/12/2013 | 17:18
3
77
החשש שלה מילד,איזה אמא לא מפחדת שהיא לא תהיה אמא מספיק טובה לפני הלידה?בטח שאת אמא עם מטען כמו קרי הסיפור עם ברודי,מחלת הנפש ומה לא?אבל אני חושבת שהאמהות תעשה לה רק טוב.היא תוריד את קרי לקרקע,תכריח אותה לנהוג באחריות ולהפסיק לעשות דברים מטופשים(כמו לכלוא את עצמה בשביל ה-CIA במוסד לחולי נפש),תכריח אותה להשאר שפויה,לדאוג ברצינות לבריאות שלה וכ'ו.

הדבר היחידי שהטריד אותי בקשר להריון שלה אחרי שההלם מסיום העונה שכח קצת הוא ההתעלמות של כולם:סול,לוקהארט והמשפחה של קרי מהזהות של האבא.מערכת היחסים שלהם לא הייתה סוד וקרי לא נראת כמו מישהי שתתבייש בזה שברודי זה האבא.
הומלנד >>
לצפיה ב-'זה מעניין'
זה מעניין
18/12/2013 | 17:42
64
כי הומלנד מוגדרת כמותחתן פסיכולוגי בין יתר התיאורים שלה, אם הם יפתחו את הקו הזה בעונה הרביעית בעיקר בדמות של קרי ובין מערכת היחסים (שנראה שנדפקה לחלוטין) בין סול לקרי זה יכול להיות מדהים.
באופן כללי, יש יותר מידי כיוונים אפשריים לעונה הבאה ועם כל העצב על ברודי זה יכול לעשות רק טוב לסדרה כשחושבים על זה לטווח הרחוק בדיוק כמו מי שמעלי אמרה.
את באמת צודקת, מה איתם? דיי הגיוני שהם יודעים שהילד ממנו אבל זה באמת מוזר שלא הזכירו את זה אפילו פעם אחת.
הומלנד >>
לצפיה ב-' אממ.'
אממ.
19/12/2013 | 17:39
1
49
להיות הורה אולי "מכריח" אותך לרדת לקרקע באיזו פנטזיה או אגדה, אבל לא תמיד במציאות.
לא כולם מתאימים להיות הורים. לא כולם מתאהבים בילד שלהם ומייד מתחילים לדאוג לעצמם ולו. וזה בסדר גמור. בגלל זה יש הפלות, אימוץ וכו'.

יכול להיות שהילדה תשנה את קרי, ויכול להיות שלא. אי אפשר לדעת ובטח אי אפשר להגיד "אימהות תעשה לה רק טוב". אי אפשר לדעת למי אימהות תעשה טוב או לא, ואי אפשר להחליט בשביל אנשים.

אגב, הביטוי מוסד לחולי נפש אינו קיים עוד. כיום מקובל ואף רצוי להתייחס כ"בית חולים לאנשים עם הפרעות פסיכאטריות". גם מחלת נפש זה ביטוי ישן שמעצים את הסטיגמה. נהוג להשתמש ב"מתמודדים עם הפרעות פסיכאטריות". סתם נקודה קטנה :)
הומלנד >>
לצפיה ב-'ברור '
ברור
19/12/2013 | 22:07
35
אבל ההריון של קרי נועד לשרת מטרה עלילתית כולשהיא,אחרת לא היו מכניסים אותו לסדרה. ולכן אני חושבת שבמקרה הזה הוא כן יכול לעשות רק טוב לקרי.

אני לא כותבת את העונה הבאה של הומלנד(אבל הלוואי ו...) ואי אפשר לדעת לאן יקחו את קרי והאמהות,ויכול להיות שיקרה בדיוק ההפך ממה שנאמר כאן בשרשור.אני בכול אופן מחכה כבר לעונה הבאה.
הומלנד >>
לצפיה ב-'איך נגמר כ"כ מהר?'
איך נגמר כ"כ מהר?
17/12/2013 | 10:01
155
אוף כמה אני עצובה...כמה בכיתי...איך אהבתי את הכימייה בניהם ועכשיו הוא מת...ולחשוב שהיו צריכים להרוג את ברודי כבר בסוף העונה ה-1.

שווה לחכות בכלל לעונה 4? הדגש עכשיו יהיה על אמא עובדת? אויש נו...בא לי לבכות.

איך היא הלכה לראות אותו נתלה? זה פשוט עצוב וכואב...

שחקנית מדהימה, זה כן.

היום חזרתי לכל רגעי האושר בניהם בעונות הקודמות, אוף היו כ"כ הרבה ועכשיו כבר לא יהיו עוד...
הומלנד >>
לצפיה ב-'עוד אנקדוטה מעניינת על הפרק'
עוד אנקדוטה מעניינת על הפרק
17/12/2013 | 23:07
159
היו שתי שיחות גאוניות בפרק הזה.
השיחה בין קרי לברודי והשיחה בין קרי לג'באדי.
אני חושבת שהשיחה בין קרי וברודי כשהוא סיפר לה על הרופא הזה, זה פשוט היה נורא ובדיאבד סוג של רמז מקדים למה שיקרה אחר כך. אני באמת חשבתי על זה הרבה ואני חושבת שברודי שכל העונה הזו באמת רצה שהכל יגמר - שמח שזה נגמר. אנחנו המומים, כואבים, מתוסכלים אבל אני חושבת שאיזשהו מקום בלב שלי לא באמת רצה שהוא יסבול יותר. הבנאדם פשוט סבל שלוש עונות. הוא תמיד נדחק לפינות הצרות ביותר והתיאור של הרופא בקראקס כמו שברודי אמר היה מדויק אבל פשוט מצמרר. "מקק שהורס את כל מה שסביבו אבל הוא לעולם לא מת". אני חושבת שטיפת האושר שלו הייתה כשקרי סיפרה לו (סופסוף!!) התזמון היה מעניין אבל כל כך רציתי שהיא תגיד לו כבר על ההיריון. וזה הרגיש כאילו הוא חייך סופסוף מהלב. בכלל שניהם שחקנים אדירים והם עשו את זה מדהים.

הסצנה בין ברודי לג'באדי הייתה בכלל גאונית. אני חושבת שהמשפט הזה של ג'באדי נחרט בזכרוני כל כך חזק והוא פשוט סיכם הכל. הוא סיכם את ההרגשה של ברודי כלפי קרי בעונה הראשונה, כשהיא הייתה לבד ואף אחד לא האמין לה - בעונה השנייה סופסוף היא הוכיחה את עצמה ואחרי שהם תפסו אותו היא ידעה שהוא השתנה ושוב רק היא האמינה בו - עד עכשיו.
בייחוד אחרי הפצצה בלנגלי, היא הייתה מסוגלת להרוג את עצמה בשבילו.
כמה אירוני,
הרי בסופו של דבר בסוף העונה השנייה היא הצילה את החיים שלו אבל בסוף העונה השלישית הפזיזות שלה לצאת החוצה הרגה אותו. אני דיי בטוחה שהיא תאכל לעצמה את הלב על זה.
ואיך שג'אבאדי אמר לה "עכשיו כולם רואים אותו דרך העיניים שלך. סול, לוקרט, אפילו אני..."
פשוט מצמרר.

אגב, חשבתי על דרך שבה נוכל לראות את ברודי בעונה הרביעית. דרך החלומות של קרי. אם הכותבים יתעסקו בזה אפילו טיפה כנקודת משנה זה יכול להיות מדהים.
הומלנד >>
לצפיה ב-'איזה פרק! '
איזה פרק!
16/12/2013 | 22:43
4
280
חצי פרק הייתי עם דמעות בעיניים,ידעתי שאין דרך אחרת לסיים את העונה הזאת מלבד המוות של ברודי,הייתה לי תחושה עוד מהפרק האחרון של העונה הקודמת שחייבים לסיים עם ברודי באופן הזה ועדיין נשבר לי הלב פשוט.

קלייר דיינס הייתה פשוט מדהימה לאורך כול הפרק וסצנות של עם דמיאן לואיס היו קורעות לב והשיחה מהכלא  הייתה מרגשת ברמות ורק רציתי כול הזמן שהם יגידו אחד לשניה "אני אוהב/ת אותך".

אהבתי מאוד את השיחה של קרי וג'באדי על ברודי,אני חושבת שזה מסכם יפה את עונות 2-3.

לקרי יש בת,המתבקש היה שזה היה בן ולא בת אבל זהלא באמת משנה.

עכשיו כמה תשעה חודשים עד לעונה הבאה?איך אפשר?!
הומלנד >>
לצפיה ב-'זה היה נורא'
זה היה נורא
17/12/2013 | 22:59
129
אני חושבת שהיה יותר נורא לראות את התגובה שלה לתלייה שלו מאשר את התלייה עצמה. היא פשוט אדירה.
האמת זה מאוד מיוחד שזו בת, אני חושבת שזה יכול לעזור לה יותר - מישהי שיותר תהיה קרובה אליה. הו כמה שהיא צריכה את זה.
הומלנד >>
לצפיה ב-'הייתי בטוח'
הייתי בטוח
17/12/2013 | 23:34
2
123
שזאץ העונה האחרונה,זה סיום שמתאים לסיום סדרה ולא לסיום עונה.

אני חושב שעונה נוספת תהיה טעות וסתם תמרח את הסדרה בלי פואנטה מיוחדת
הומלנד >>
לצפיה ב-'להפך '
להפך
18/12/2013 | 17:24
1
103
אני חושבת שאם עבודה נכונה המוות של ברודי יכול לעשות לסדרה רק טוב,אם הם יתנתקו לגמרי מ"חטופים" וילכו לכיוון מקורי,יתמקדו רק בקרי וב-CIA בלי דרמה מיותרת הסדרה תחזור להיות מצויינת.
הומלנד >>
לצפיה ב-'זה נשמע '
זה נשמע
20/12/2013 | 19:16
59
כמו לעשות סדרה חדשה.
בסך הכל הם די מיצו את הרעיון של הומלנד עד עכשיו,לפחות מבחינתי
הומלנד >>
לצפיה ב-''
16/12/2013 | 23:09
2
220
אבל למה למה למה כל כך אהבתי את ברודי ואיך הם אהבו אחד את השני למרות שסול אמר לה אם תופסים אתכם אנחנו לא עוזרים בדיוק כמו שנותנים לפולארד להרקב בכלא.
והאבא שלה שאמר אני אטפל בתינוקת שני ביפולרים שמתחרים מי יותר מטורלל.
אז מה יהיה בעונה הבאה :אללההו אכבר .
הומלנד >>
לצפיה ב-'עוד אנקדוטה על דמיאן לואיס '
עוד אנקדוטה על דמיאן לואיס
17/12/2013 | 21:18
1
158
הוא אוהד של איזו קבוצת כדורגל מליברפול ומגיע כל שבועיים לראות משחק , אוקצור השומר בכניסה הוא ידיד של ידיד שלי ושאל אותו נו, תגיד כבר מה יהיה בסוף , דמיאן תמיד עשה תנועה של תליה, אותו החבר חשב שדמיאן התכוון לזה שהמפיקים יתלו אותו אם הוא יגלה את הסוף ..עכשו ידוע  למה הוא התכוון
הומלנד >>
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
17/12/2013 | 23:35
97
לצפיה ב-''
15/12/2013 | 22:09
3
261
(על הפרק)
אני הולכת להישמע כמו נערה מתבגרת פסיכית עכשיו.
אני בהלם
זה הסוף הכי גאוני עצוב נוראי מזעזע
למה
למה לעזאזל הרגתם לי את ברודי
קלייר פשוט מדהימה.איך וכמה בכיתי, אני עדייו בוכה. הצילו
בסוף נשברתי וראיתי ללא תרגום, כמה צפוי.
הומלנד >>
לצפיה ב-''
15/12/2013 | 22:41
208
באמת עצוב.
אני מאוד אוהבת את דמיאן כשחקן ועצוב לי שלא נראה אותו יותר בתור ברודי.
הומלנד >>
לצפיה ב-'על הפרק ועל העונה הבאה'
על הפרק ועל העונה הבאה
16/12/2013 | 03:59
1
337
הפרק האחרון של העונה הנוכחית הביא את כל הדברים בהפוך על הפוך והראה כמה "בגידות" של אנשים מרכזיים בסיפור מול מי שאיתם עבדו.
התוצאה הביאה למה שSMILE9871 כתבה למעלה.
בעונה הבאה - וזאת הערכה שלי - יסגרו הקצוות וזו תהיה עונת "הנקמה" של כל "הנבגדים".
הסנטור, שבחש מאחורי הקלעים וגרם לסוף העגום של ברודי ולהדחתו של סול - ייתפס בפרשייה פלילית/אישית/לאומית שיתכן שאף קשורה לפיגוע בלנגלי ויועף.
סול - ייקרא שוב לדגל. קרי - תיהפך ליד ימינו (בפוזיציה שתחליף את דראדל) וברודי- סוף סוף יקבל מעמד של גיבור לאומי ויונצח על לוחות הזכרון המתאימים. "אשתו ובתו" יקבלו כמה דקות צילום כשיבואו להשתתף בטקסים לזכרו ולהנצחתו.
יהיו עוד דברים, אבל זה הציר המרכזי.

מה דעתכם/ן ?
הומלנד >>
לצפיה ב-'מקווה שלא... יותר מידי אופרת סבון'
מקווה שלא... יותר מידי אופרת סבון
16/12/2013 | 18:41
94
לצפיה ב-'ברודי'
ברודי
16/12/2013 | 22:14
1
284
כיצד יתכן שהכוכב המהמם של הסדרה נתלה ומת בה ????
האם סופי ???דובר עליו כמקק נצחי .........
הומלנד >>
לצפיה ב-'ספוילר מעליי!! '
ספוילר מעליי!!
16/12/2013 | 22:34
112

הודעות אחרונות

15:47 | 11.03.18 אורחים בפורום
20:47 | 13.02.14 global message14
00:05 | 23.01.14 kordilia snake
00:01 | 17.01.14 kordilia snake
01:45 | 01.01.14 kordilia snake

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ