יא וואראדי איזה מתח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קיצר ינון יצא טמבל וחוסל

אף אחד לא ירגיש בחסרונו מלבד יעל והבודדים שהכירו אותו.

אבל אולי הוא רק נפצע קשה ויצליח לירות בעבדאללה ואז עמיאל יציל את עצמו ואת ינון

ירה להפחיד?

מה זה יתן לו? הרי אם הוא פספס בכוונה ינון ירה בו ויחסל אותו כי באותה הסיטואציה או עבדאללה מקבל כדור או ינון, כי עבדאללה לא ביקש ממנו לזרוק את האקדח אלא רק להוריד אותו.
זה יהיה קצת לא חכם גם לפצוע אותו ולקחת סיכון שיש לינון עוד מצב לירות עליו. קיצר ממתין בקוצר רוח לפרק מחר, נקווה שאיכשהו שני הישראלים יצאו טוב מכל העניין הזה.

לדעתי עמיאל יצא דביל שניסה להכות בעבדאללה עם מוט, היה צריך לזרום איתו כאילו החייל החטוף ברח ואז אני בטוח שינון היה פוגש אותו ביציאה והיה מפתיע אותו ומחסל אותו אבל צריך דרמה בסדרה מה לעשות.

הכדור ברגל, שלא יברח שוב.

שכצע עמיאל בורח עם האשה והילדים, אחרי שהוא הורג את הבחור הזה, ינון נחטף באמת ואף אחש בצד שלנו לא ממש ידע אם עמיאל בוגד או בסדר ומי ירה באמת בינון (הצד שלנו, זה הצד הישראלי בתוך הסדרה).

Jasyy

New member
ברור! וינון לא סתם אדם ולא סתם חייל,

בדיוק לרגע הזה הוא הוכשר, ועבד כ"כ קשה. מאכזב ואפילו טיפה'לה לא אמין שיוריד ככה את האקדח.

meital G

New member
מצד שני

הגיוני שהא לא רצה לקחת סיכון שעמיאל, אחיה של יעל, יהרג.

א ו ר 34

New member
אני עדיין לא נושמת

שיהיה כבר מחר אני לא מסוגלת לעמוד במתח הזה.
מישהו יודע מה יקרה? אוףףףף יש לי דפיקות לב מואצות

meital G

New member
אוףףף

נכון יש סיכוי שינון לא מת?
הרי לא ראינו אותו יורה בו... אולי הוא ירה באוויר? אולי יש לו אפוד מגן??? אולי כחלק מהאימונים לימדו אותו איך לא להיפגע מכדורים?

אני ממש לא רוצה שהוא ימות. הוא מקסים ומגיע לו סוף טוב. חוץ מזה זו טרגדיה שהמחבל שרצח את אבא שלו - יהרוג גם אותו

סה"כ אהבתי את הפרק...
מאוד אהבתי איך עמיאל לא הסכים להתקדם בלי אישתו, וגם היא ,אחרי השוק, החליטה להישאר איתו.
אהבתי שעמיאל נתן את המכה הראשונה. לא אהבתי מה שקרה אחרי זה....

לא אהבתי
למה ינון לא סיפר לעמיאל שום דבר על יעל? ציפיתי להתרגש מהעניין...
כמה מהר ינון הצליח להתחמק מהשבי. יצא קצת לא אמין.
אורי חולה סרטן... ולא מתכוון להילחם בזה... נפרד מנורית... נשאר לבד!
נמרוד... מאוחר מדי, מעט מדי. הוא דמות לא מעניינת בעיניי. סתם בזבז לי זמן מהפרק.
יורים בינון!!! :(

אני יודעת שצריך עוד עונה, אבל אני מקווה שלא ימתחו את זה ושעמיאל יצליח לחזור הביתה ושהוא ויעל יתאחדו...
בנוגע לעונה הבאה (שסביר להניח תגיע עוד שנתיים בערך)- שימצאו משהו אחר להתעסק איתו

Jasyy

New member
לגבי יעל - כשעמיאל אמר שלא בוחרים במי להתאהב

ינון ענה לו בחיוך "תזכור את זה"

meital G

New member
הבנתי את זה

אבל ציפיתי לקצת יותר... שהוא יספר לו איזו בחורה מדהימה יעל הפכה להיות ומה איתה.

אגב במהלך הפרק יעל מצאה מה שינון השאיר לה. זה לא היה מכתב אלא תמונה לדעתי. מישהו קלט מה היה שם?

meital G

New member
הוא יכל למצוא לזה כמה שניות

זה אחד הדברים שחיכינו להם כל העונה. אם עמיאל לא יחזור - הוא לא ישמע או יתעדכן מה שלום יעל. זה מדכדך משהו.

למעלה