למה ינון היה צריך להתחבר עם אחותו של עמיאל כל

alonaski

New member
למה ינון היה צריך להתחבר עם אחותו של עמיאל כל

אותה התקופה? הוא רוצה לנצל את זה להשפיע על עמיאל רגשית? או להעביר מסרים לעמיאל על אחותו כדי שיעזרו לו להשתכנע לחזור לארץ? או שיש סיבות אחרות?

tsofia11

New member
ואז הוא התאהב ביעל...

והוא המשיך את הקשר איתה למרות שזאב התנגד...
(רואים שבסוף הוא גורס את המכתב של יעל...)

צבית ה1

New member
המכתב ליעל

אם המכתב של יעל נגרס, מהו המכתב שהונח לה על מפתן הדלת כשהיא יצאה אל הכלבים בלילה?

Pink Lily

New member
ינון ידע עם מי יש לו עסק אז כנראה הוא כתב

מכתב דומה לגיבוי, נראה לי שינון ימות(ויהרוג את המחבל שרצח את אבא שלו) ועמיאל יחזור הביתה ליעל...

צבית ה1

New member
גם אני חשבתי על גיבוי, אבל..

יש מצב שהמכתב שניתן לזאב ע"י יינון הוא בעצם הודאה בפניו שהוא לא נפרד מיעל, כי יינון אמר לו שיש גם מכתב לאיזושהי בחורה שהוא איתה והיא לא יודעת עליו כלום,
כי באיזשהו פרק זאב ביקש ממנו לאחר שכבר קיבלו את הארגזים של עמיאל להפסיק את הקשר איתה, אבל יינון לא עזב.

ועד כמה שאני הבנתי לא רק המכתב של יעל נגרס אלא כולם.

Pink Lily

New member
נכון זאב גם גרס את המכתב שינון כתב לאמא שלו

וזה נראה לי ממש חוצפה באותו רגע אבל אם חושבים על זה לרגע בגלל שכל "מבצע יהודה" הוא בעצם מבצע סודי ביותר והם לא אמורים להיות שם ולעשות את כל זה אז הם מכחישים כל קשר ליינון במקרה שהכל יסתבך, אחד הסיבות שכנראה בחרו בו כפי שהוא ציין בפרק(כשהוא חיבק את זאב והוא אמר שאין לו ממש ממי להיפרד) זה בגלל שאין לו כמעט אף אחד חוץ מאמא מעורערת נפשית (נוציא את יעל מהמשוואה) יהיה קל להם להכחיש כל קשר אליו...

צבית ה1

New member
לא בטוחה שיינון ימות כי עמיאל אולי לא

יתן לזה לקרות. לא יודעת..

meital G

New member
אני ממש מקווה שזה לא יקרה

זה יהיה עצוב מדיי...

מעבר לזה, הבנתי שאחת הסיבות שאני אוהבת את עונה שניה היא ינון. אני רוצה שהוא ימשיך.

amysh

New member
איך בדיוק המבצע הצליח אם יינון נפל בשבי?

איך יינון יוכל להרוג את ראשי הג'יהד אם הוא בשבי?
ממש לא ברור

daimond1

New member
מבחינת זאב המבצע הצליח

כי יינון הצליח להיחטף וליפול בשבי.למטרה זו זאב אימן אותו.

למעלה