אז עמיאל איתנו או נגדנו????

דפלול

New member
נראה לא טוב...

הוא קשר לו את הידיים ואמר "לא היית צריך לבוא לפה". זאת אומרת יודע שינון הגיע בכוונה, ואמר לו שזאת היתה טעות. קשירת הידיים = "לא מעניין אותי מה שיש לך לומר".
והכי חשוב: מתי הפרק הבא??! אי אפשר לסמוך על לוח השידורים של ערוץ שתים.

לiקה

New member
כבר אין באתר התוכנית?

היו נותנים את הפרק הבא בתשלום זה כבר לא קורה ?

ניראה לי בכוונה לא נתנו פרק בתשלום בכדי....

שבפרק הבא יהיו יותר צופים ובעלי ההון שרוצים פרסומות ישלמו המון כסף בפריים טיים של חטופים

נ אוה

New member
לדעתי הוא קשר לו את הידיים

כדי שמישהו בטעות לא יראה שהם מתקשרים ביניהם.
ינון יכול להפיל כך את עמיאל
גם לי לא ברור באיזה צד עמיאל, למרות שההרגשה שלי שהוא בכל זאת בצד שלנו.
אני חושבת שבמסר שהוא קיבל היו עוד הנחיות לגבי החטיפה והנפילה של ינון בשבי

ROTEM025

New member
לא נראה מוזר

לא נראה לכם מוזר ששיחזרו את אירועי החטיפות שהיו באמת בלבנון אחד לאחד עם כמה שינויים קטנים בשחזור האמיתי של החטיפה ואוו החזיר אותי לתקופה הזאת שוב(הייתי לוחם בפלוגה שבה נחטפו החיילים הראשונים ב2001 ) אני חושב שיצירת המתח על חשבון ההחזרה של לוחמים ומפקדים שחוו את זה הוא די א במקום אולי זו מחשבה רק שלי

snir238

New member
עמיאל חלק מהמבצע לחסל את הארגון

בחוברת האחרונה העבירו לו את המידע שהשלב הסופי של המבצע נכנס לפעולה.

ינון ידע שיש מישהו מאחוריו ולכן לא דיבר בקולו אלא סימן לעמיאל שהוא יכול לתת הוראה לענות אותו ולהמשיך במבצע.

בסופו של דבר עמיאל יסייע לחסל את אותו ארגון טרור אבל ככל הנראה ינסה (אולי גם יצליח) לקחת איתו לישראל את אשתו והילד של ג'מאל.

עמיאל היה חלק מהמבצע כבר מהיום הראשון, כנראה שעוד יסבירו איך קרה שכאילו בארגון באמת האמינו שהוא כאילו עבר לצד שלהם.

יש מצב שזהו הכיוון או ש...

באמת עמיאל עבר צד קשה לי להאמין שזהו המצב, אז כמו שאמרת הוא חלק ממבצע יהודה שיצע לדרך וחיכה כל כך הרבה שנים כי עטר מת

בת איתן

New member
ומה התהליך הרגשי שהוא עבר כל השנים

הללו, כשהוא חשב שהוא הופקר מאחור?

יש לי רעיון מופרע שמי שהיה צריך להיות חלק מהתכנית זה דוקא אורי (שמתם לב שהוא מנסה לעשות שכיבות שמיכה בפרק הזה? הומאג' לינון או ניסיון להיזכר בימים שבהם גם הוא אומן כך?). שמשהו השתבש ושלושה חיילים נשבו ולא אחד. ושעטר הבין את זה ואימן אחד אחר במקומו (ינון).

אורי זה שדוחף כל הזמן לדעת מה קרה לעמיאל.
אורי מנסה לספר היום משהו לנמרוד משהו (לא נראה לי שזה הסרטן)
ונמרוד אמר לאורי בפרק הקודם שהוא היה צריך לעשות בחירה בינו לבין עמיאל ושהוא יודע שהבחירה בו אוכלת אותו.

מה אם מלכתחילה זה אורי שהיה צריך להיות מבודד מהשלושה (בתקרית המכות שבה כביכול עמיאל נהרג ובפועל בודד מהשניים האחרים)?
מה אם אורי זה הוא זה שהיה צריך לחדור לצמרת אירגון ילדי הגיהאד?
מה אם ג'מאל חשף את עמיאל לכך שכל החטיפה שלהם היא סיפור כיסוי? האם זה לא יכול היה לשבש אותו ולגרום לו לפתח עוינות כלפי מי שחטף אותו?
האם הוא יכול לסמוך על עוד תכנית חילוץ או שהוא מתכנן תכניות משלו?

alonaski

New member
רגע!! אני זוכרת בבירור באחד הפרקים הראשונים

שחיים אמר למישהו בשירותים של בניין כלשהו: שעם מותו של עטר - מבצע יהודה מת! אני הבנתי שהם נוטשים את עמיאל ואת הקשר איתו...

צבית ה1

New member
אם יינון סימן לעמיאל שהוא יכול לענות אותו

אז למה כשעמיאל הלך לקשור לו את הידיים יינון אמר לו "לא, מה אתה עושה?" - הוא נראה מופתע מזה.. מוזר.. זה חלק מהתכנון?

בת איתן

New member
זה כנראה מורכב מאוד

בהחלט יכול להיות שחייל תחת שבי כל כך הרבה שנים "נשבר" ולוקה בתסמונת שטוקהולם.

לדעתי התשובה מורכבת יותר.
לעמיאל יש מחוייבות כלפי ג'מאל שהציל אותו ולכן כלפי איסמעיל בנו. יש לו גם מחוייבות כלפי אישתו ש"שודכה" לו בנוהל חירום ע"י גמאל הגוסס, ואנחנו יודעים כבר שהיא לא פנאטית (ולכן לא תואם לתרחיש תסמונת שטוקהולם וחציית קווים). יש לו תכנית מילוט משלו. ינון רק מאיים עליה.

חברים אתם מפספסים..

שום תסריטאי בעולם..בפרט של ערוץ 2..הערוץ הכי מיינסטרים שיכול להיות, לא יהפוך חייל שבוי , יוצא סיירת לבוגד

עמיאל בצד שלנו..

N o a m V

New member
זה מה שגם אני חשבתי

daimond1

New member
לדעתי עמיאל איתנו

הוא כן רוצה לחזור לישראל והוא מתגעגע - באחד הפרקים הוא צפה באחותו בלוויה שעשו לו.
לא הבנתי למה נורית סימנה עם גיר שחור בכיכר. עמיאל הלך כל כמה זמן לבית מלון, מה פירוש הסימן הזה?
נורית סגרה מעגל וסיכנה את עצה יותר מטליה, שבזמן שנעדרו אירגנה הפגנות ופגישות.
אני לא חושבת שהשיח' ידע על בית המלון ודרך ההתקשרות של עמיאל. רק אחרי שנתפס בידי עבדאלה הוא הלך לספר לשיח.
מצד שני, אני לא אתפלא אם השיח היה בעבר בישראל והוא אפילו יהודי.....מה הסיבה שג'מאל שידך בין עמיאל לבת השיח' דווקא?
זאב - אף פעם לא אהבתי את הדמות שלו, וידעתי שהוא משקר.
היה ברור שהוא מכין את יינון לחטיפה.
לדעתי עמיאל התנהג כפי שהתנהג כלפי יינון כי היו עוד אנשים בחדר ולא ראינו. הוא נתן רמז ליינון לגבי תקשורת עם האצבעות, שהוא מבין ועדיין זוכר. כשיהיו לבד אולי יוכלו לדבר. הוא חייב להראות שהוא עם הארגון כדי שלא יחשדו בו.

מה שמוזר עדיין

שהוא ניסה להימלט מהמלון
אחרי הכל אם הוא לגמרי איתם למה נמלט מעבדאללה ? הרי מה היה לא כביכול להסתיר אם הכל "היה כבר ידוע" אצל השיח?
הנגיעה הרכה שלו ביד של ינון מרמזת לדעתי שהוא עדיין חושש ומחכה לשעת כושר לתקשר איתו
מתי הפרק הבא????

למעלה