חטופים פרק 11 - שאלה למי שמבין...

נעמתי10

New member
חטופים פרק 11 - שאלה למי שמבין...

ראיתי את הפרק כי לא יכולתי לעמוד במתח... ושילמתי 3.9.
זה די ניפץ לי את הכל...........

ספוילר - למי שלא מתכוון לראות

אם עמיאל קיבל את המסר, הוא לא רוצה לחזור הביתה? למה הוא משתף את כל האירגון בזה???
אז המבצע הזה לא יצליח?? יחטפו עוד חייל והוא ישאר בסוריה???
למי יש השערה??
לא מצליחה לישון מרוב מתח!

MrsBrightside1

New member
מדהים

לדעתי, הוא משתף אותם אולי במידע מוטעה, אני לא מאמינה שהוא בעד הרג חיילים או חטיפה כי הראו שהוא נמנע מהרג

אני חושבת שהוא עושה את זה כדי שתהיה לו דרך מילוט ברגע שתהיה תקיפה או חדירת חיילים.......

הגעגועים שלו מרמזים על משהו בתסריט כזה

daimond1

New member
לדעתי הוא משתף את הארגון

כדי להראות שהוא איתם, הרי עבדאהה (אני חושבת שקוראים לו, מי שחזר מהכלא בישראל) חושד בו...
האם הוא מסר פרטים נכונים או לא?

ליבי262

New member
התאוריה שלי

לדעתי ישראל ביקשה מעמיאל שיעביר את נקודת המפגש לאויב, הם הרי מאמנים את יינון לתנאי שבי, לדעתי יינון צריך להכנס לתוך הארגון, ואולי ככה לחלץ את עמיאל.או בכלל זאב דיבר איתו על אינטרסים אחרים, ויינון גם רוצה להתנקם בעבדללה שהרג את אבא שלו. בקיצור, זו תוכנן מראש שעמיאל ימסור את המידע. לדעתי.

דפלול

New member
תאוריה דומה:

עמיאל ידע שאין לו לאן לברוח והחליט לבוא לשייח. אמר לו שאם חושפים אותו זה יביא חרפה לשייח וגורלה של בתו יהיה נורא. לכן כדאי להם לשתף פעולה ולטעון שהשייח תמיד ידע על העברת המסרים ושעמיאל סוכן כפול.
עמיאל לא בגד בכך שגילה לשייח: ישראל יודעת שהחילוץ מסוכן ועלול להשתבש כמו בפעם הקודמת.
יתירה מזאת: כל האימונים של ינון למעשה בונים על כך שהוא ייחטף: אימוני המכות, הכושר הגופני, האוריינטציה תחת לחץ. ובמיוחד: לימוד מקום הכליאה והכרת שפת החטופים! הוא אמור להיחטף ולהיכלא ולתקשר בדיסקרטיות עם עמיאל בלי ליצור חשד ואחרי שיהרוג את עבדאללה יברח ביחד עם עמיאל לישראל

azaria

New member
מה הרעיון עם סימון הגיר?

הרי עמיאל/יוסוף מגיע באופן קבוע לבדוק את התיבה הסודית בחדר במלון.
אז למה פתאום מציגים לנו כאילו יש עניין של סימון גיר בכיכר כדי לשמןשיש "משלוח"?
אם היה מנגנון כזה של סימון, אז לא היה צריך להיכנס לחדר כדי לבדוק כלהזמן. ואז עבדאללה לא היה יכול לעקוב אחריו כפי שעשה באחד הפרקים הקודמים. ואז גם לא היה יכול כמעט לתפוס אותו על חם היום, וכך לא היה צורך לעמיאל לרוץ ולספר לשייך (שעדיין לא ברור למה בדיוק הוא עשה את זה, ומדוע גילהלהם על תכנית החילוץ, ואיזה טוויסט יעשו לעלילה מהנקודה המוזרה הזו).

ולצופי הומלנד, מוכרת כבר שיטת הסימון הזו בפס גיר....
האם גם כאן בחטופים יהיה סימון של קו שני?

לי נראה שאין לו ברירה

תפסו אותו על חם והוא יכל או להיירג או ללכת לשייח ולומר שהוא בצד שלהם והוא יעזור להם לחטוף חייל

כמו שכבר אמרו פה

השייח כנראה ידע מזה כל הזמן, וכמו שזה נראה מהספוילר אכן ייחפף חייל ישראלי.

העניין הוא שכנראה הכל כאן מכוון. זאב תכנן את החטיפה הזאת שאליה הוא מאמן את ינון כל כך הרבה, לתנאי שבי ולשליטה במתקן הכליאה שבו הם היו בשבי.

השאלה שנשארה פתוחה בעיני היא רק האם עמיאל שותף לתכנית שלהם והוא עובד על השייח ועל כולם, ובאמת הוא משת"פ עם הישראלים, או שהוא באמת מעוניין לחטוף חייל ישראלי, והתוכנית של זאב היא לבדוק האם הוא מעוניין לצאת או לא או אולי אפילו לשכנע אותו.

אני חייב להגיד שעל אף שאני חושב שיש הרבה חורים בעלילה והרבה דברים בלתי מציאותיים, הטוויסט שראינו בפרק הזה הוא מחמאה יפה לעורכי התכנית.

Pink Lily

New member
לגבי ההמשך הדעה שלי..

שעמיאל עובד על הסורים והוא רק גורם להם לחשוב שהוא איתם (ואותנו הצופים הם מנסים לבלבל) אם הוא היה איתם כל הזמן הוא לא היה מלמד את הנער את הצופן איך לתקשר איתם באמצעות החוברות, מדובר על חילוץ רגיש של עמיאל עצמו של הנער (יש לו דודה בישראל ג'אמל בטח רצה שהילד יהיה בטוח ורחוק מהטרוריסטים )ושל אישתו כנראה בגלל שאם היא תישאר בסוריה הם יחשבו שהיא שיתפה פעולה עם עמיאל והם ירצחו אותה, וממה שאפשר להבין עד כה לעמיאל יש רגשות כלפיה...
הוא רק מעמיד פנים שהם איתם ושהוא שכח מי הוא ומאיפה הוא בא... אני רק מקווה שהעונה לא תסתיים מאוד פתוח כי בסדרות ישראליות צריך לחכות לפעמים שנתיים שלוש עד שמקבלים עונה נוספת (הבורר)...

טל 2010

New member
ראיתי שיש 12 פרקים, זאת לא העונה האחרונה?

לפי מה שנראה מהתגובות כאן, יש עוד מלא דברים לא ברורים, לא יהיה יפה אם ככה זה יסתיים.
מתי הפרק האחרון ישודר?

heart postcard

New member
אפשר להבין את זה שעמיאל אמר לעבדאללה שיאללה

בוא נחטוף חייל,אבל למה הוא אמר לו שיש תכנית של הישראלים לחלץ אותו?

למעלה