הומלנד עונה 2 פרק 11

סמייילי

New member
הומלנד עונה 2 פרק 11

הרשמים שלי:

תדמיינו את ראש החמאס, או החזבאללה או אלקעידה
נכון הוא מוקף באבטחה? בטירוף? נכון הוא עצמו כמעט לא עושה כלום מרוב שיש מי שעושה עבורו?
אם חייו בסכנה הארגון ירעיד את העולם נכון? יאיים? יבצע פעולות נקמה?
אסלאם קיצוני, לא?

אז למה לעזאזל אבו נזיר לבד בדד כל הזמן? בורח, מסתתר לבד, מתנפל לבד על הצוות שמחפש אותו? איפה השומרים שלו? איפה החסידים שלו? זה כל כך לא אמין שזה כואב בעיניים
בתחילת העונה ראינו את הפמלייה שלו בלבנון, זה היה מבצע שלם רק לדעת באיזה רכב הוא נמצא ועדיין לא הצליחו לחסל אותו (זה היה אמין!)
אבל עכשיו? הורידו יותר מדי מערכו כך שה"חיסול" שלו בקושי משנה יותר
ככל שמורידים מגורם ההפחדה של דמות מסויימת, כך הניטרול שלה משמעותי פחות.

ברודי וג'ס - הגיע הזמן בהם ייפרדו באמת, נחמד שהם דיברו על זה, וחבל שג'ס עצרה אותו לפני שהוא הודה במעשיו... רציתי לראות איך היא תגיד לזה (פלאשבק לדקסטר וריטה?)

החשד בגאלבז - צפוי וקצת מיותר, היה ברור שזה לא הוא כי זה יוציא את התוכנית גזענית מדי (הבלש המוסלמי היא החפרפרת מואהאהאהא!)

החקירה של רויה חמאד - גם קצת צפוי, איך שהיא התחילה לדבר בערבית ידעתי שזה ייראה כאילו זה כלום אבל קרי תמצא שם מילה או שתיים שיעזרו לה..

העיכוב של סול - הרגיש כמו עיכוב של הפרק כולו...זה לא חשף מידע שלא ידענו, זה לא תרם לפרק, זה לא הועיל לתוצאה הסופית... נראה מה יהיה עם זה בפרק הבא.

דיינה וכריס - דיינה מייללת שמייק הוא אבא יותר טוב מברודי ומתעללת בקרטון חלב..

המילה היומית של כריס - dad! כשדיינה מכבה לו את המשחק. זה היה עמוק מאוד וביטא את התסכול שלו באופן מוחלט.. 5 מתוך 5. (לדיינה נתנו עמוד שלם של טקסט לאותה מטרה)

אני באמת מתחילה לחשוב שמשלמים לכריס לפי מילה, כי אין תקציב עבור הדמות שלו.

נקודת האור בפרק - המחשבה, רק לרגע שקרי עברה לצד של נזיר (כי היא מגנה על ברודי ולא גילתה שנזיר שיחרר אותה)

עד כאן בינתיים..

רק שאלה קטנה;

קווין כאילו מאוהב בקרי עכשיו?!

ואני חושבת שבקרוב הרומן שלי עם הומלנד יגמר עם כל החורים האלו.. גם ככה אני יותר הטיפוס של איך פגשתי..

forglemmigej

New member
לא הוא לא

הוא במעקב אחרי ברודי כי הוא קבל הוראה מאסטס לחסל אותו אז הוא עוקב אחריו למצוא הזדמנות מתאימה

לבלוליק

New member
דווקא כן

מההתחלה נראה לי שכן
וכשהיא שכבה עם ברודי בקוליי קולות
קפץ לו וריד...

forglemmigej

New member
היה פרק טוב

אני לא אלך לפי הסדר כי זה ממש לא חשוב:
החקירה של רויה על ידי קארי. זה נראה לי ממש מוזר שהיא חוזרת מחטיפה , פצועה ועייפה ופשוט מחליטה להכנס לחקור אותה. האם ככה זה הולך כל מי שעובר במסדרון יכול להכנס לחקור היה קצת מוזר.
קארי ממש לא הכירה את רויה בניגוד להכרותה האינטימית עם ברודי
ולכן היה לה קל להשמש בטריקים אתה ממש לא כזה ידה-ידה היה רגע שרויה שאלה אותה האם אי פעם מישהו שאב אותך לחיים שלו שכאילו הן החליפו תפקידים ..אבל קארי באמת לא הכירה את רויה והתכסיס של את ממש לא כזו לא עבד במקרה שלה. הקטע היה מעולה וקלייר דאנס מוכיחה פעם אחר פעם איזו שחקנית גדולה היא.
הבדיקת פוליגרף של סול.
היה מעולה מנדי פטינקין הוא שחקן בחסד , אני אוהבת כל דקה איתו הוא כובש את המסך בכריזמה עצומה וישר קלט את המזימה של אסטס וקווין לחסל את ברודי . הבודק שלו במכשיר נראה כמו אחד הרשעים מסרטי ג'יימס בונד

הקטע בדירה של משפחת ברודי היה מאד עצוב המשפחה התפרקה מזמן וזרמים שרחשו מתחת לשטח חילחלו החוצה ובמיוחד אחנו רואים כשברודי וג'ס יושבים ברכב ומתכננים את הגירושים.
באותו רגע היתה לי הרגשה לו טובה לגבי ברודי זה היה ברור שהוא לא יכנס הביתה אבל הצורה הזו שהוא מנפנף אותה כאילו מכינים אותו לפעולת הטרור שהוא מתכנן .
למיטב ידיעתי הוא לא יופיע בעונה השלישית אז כנראה מתכננים לנו פעולת ראוה בפרק פינאלה.

מסכימה עם דעתך לגבי אבו נזיר.

גם הוא מסתובב לבד כמו תיכוניסט ולא כמו מנהיג ארגון טרור הכי מבוקש בעולם וגם החיפוש של היחידה היה די מעצבן ומטופש. נכנסים איזה 5 חיילים , מתפצלים ולקרי אפילו אין אקדח.

באופן אישי המסקנה שלי: לאגור פרקים ולראות הכל ברצף. כל כך נהניתי בהתחלה כשראיתי את העונה ה 1 ברצף אחיד, היה מתח, מאד נהניתי.
הפעם אני מחכה כל פעם לפרק וזה קצת מרגיש מסטיק, המתח מתפוגג ככל שעוברים הימים.
אסטס מעצבן אותי ברמות על עם התיק שהוא תופר לסול. פשוט בזיון.

הפרידה של ברודי וג'ס...הללויה. אין בינהם שום דבר היום, זה לא הגבר לו היא נישאה ועדיף אולי באמת שיפרדו.
לשניהם מגיע להיות מאושרים, גם למייק !!

האמת..לא העליתי בדעתי שהקשר בין ברודי לקרי יעמיק עד כדי כך. נראה שעוד שניה הם עוברים לגור ביחד.
נראה טוב מדי מכדי שיהיה אמיתי. נראה לאן זה יתפתח.

ואגב..שוב, אין האזנות על הקו של ברודי??
מצד אחד אסטס רואה בו טרוריסט ורוצה לחסל אותו מצד שני אין יותר האזנות כפי שהיו בהתחלה? אין פה עקביות וחבל.

סמייילי

New member
הם מאזינים כשנוח להם

או יותר נכון, כשנוח לבמאי..
העקביות עפה מהחלון ברגע שאבו נזיר הגיע לאמריקה..

אני באמת מקווה שמישהו אחר השנה יזכה בכל פרסי האמי וגלובוס הזהב (הם זכו שנה שעברה) כי השנה לא מגיע להם.

(טוב, אולי רק למורנה)

למעלה