הומלנד פרק 7

סמייילי

New member
הומלנד פרק 7

הרשמים שלי:

היה פרק מפוזר ביותר, מצד אחד דיינה סוף סוף סיפרה על התאונה - והתוצאה הייתה צפויה ביותר - המבוגרים גם מטייחים את התאונה כדי לשמור על התדמית שלהם..

מצד שני חזרו אל ההיא מעונה ראשונה בכלא.. זה היה קצת מאולץ לטעמי
סול נקשר אליה רגשית מדי וזה נראה לעתים כאילו היוצרים מנסים לרקום מערכת יחסים ביניהם.

ברודי היה מפוזר למלא חלקים.. משקף את המציאות שלו אני מניחה.. הנשיקה עם קרי הייתה קצת מאכזבת ושוב מציגה את קרי באור הכי לא יציב שיש..

נקודת אור - קיבלנו ערום חלקי של קווין (איש הבילוש הירוי)

שווה מאוד לראות saturday night live משישי האחרון (אן האת'אווי) היה שם מערכון מעולה על הומלנד, שכרגע אין במלואו ביוטיוב..

הרשמים שלי

נתחיל מהסוף, אהבתי את נקודת האור שלך בפרק

היו לי עוד תקווה שיקרה משהו בין קווין לקרי אבל הפרק הזה הראה שזה רחוק מהמציאות.
הפרק היה יחסית מאכזב כי הוא נגמר כמעט כמו שהוא התחיל.
הקטע המאכזב עם איילין בכלא. ציפיתי שיהיו לפחות תוצאות לכל הסיפור הזה ולא סתם מוות מיותר.
היתה הקבלה בקשר של גבר ואישה, סול ואיילין, קרי וברודי.
אהבתי את הוידוי של דיינה ואת הריב של ברודי עם קרי שרצה להסגיר אותה למשטרה.
ברודי היה מאד אנושי ואבהי בקטע הזה.

דווקא אהבתי את זה שברודי אמר לקרי - "2 דקות איתך..."

אם יהיה לך את הלינק של saturday night live אשמח לראות, אחפש גם בעצמי.

עכשיו שלי

לא הבנתי את הפרק הזה.... הם מורחקים אותנו ברמות.
12 פרקים בעונה הזו, עברנו כבר 7. מה כבר הם ידחסו לנו ב- 5 הנותרים??
עד עכשיו אולי הילוך שני... היינו בראשון, אפילו בשלישי וירדנו חזרה.

הפרק הזה היה פרווה. בלי אקשן, בלי כלום.
נקודת האור הכפולה של קווין היתה יפה (_|_)

ומשפט ה-2 דקות של ברודי היה רומנטי / תשוקתי /חושפני, אבל לא הבנתי בסוף ממנו אם זה אמיתי לו או לא?
ואם זה אמיתי לה או לא?
אין לי ספק שכשהוא נישק אותה עם עיניים פתוחות היתה לזה שמעות.
שחקן /במאי - בטח מכוון.

סמייילי תיארה את זה נכון - זה מראה את קרי חלשה.
לדעתי - אפילו כשהיא התחרפנה בסוף העונה הראשונה היא היתה יותר חזקה....

דיינה - "גבר גבר". ככה עושים! מדווחים ולא שומרים בפנים.
וכן, גם לדברים האלו יש פוליטיקה מסתבר, וחבל שכך, אבל ככה העולם מסתובב לו....

סול - התאמץ, יצא מגדרו, קיבל איפורמציה קקה ובסוף גם נפגע. הוא היתה אופטימי לגבי איליין... הוא רצה שיהיה לה טוב... היא זו שלא איפשרה את זה... וחבל.

ברודי - בפרק הזה נשאר בין שני המחנות. בינתיים לא מבינים תזוזה לכאן או לכאן.

אני מקווה שבהמשך הם יתפסו קצת קצב או אקשן ודברים יתחילו לזוז... הפרק הזה היה כמו יריקה בשביל עליה... להמשך.

סמייילי

New member
שמחה לראות שאני לא היחידה

שהתאכזבה מהפרק
(גם הקודם לא היה משהו)

אני חייבת שפרק הבא תהיה התקדמות ממשית, או שאני מכריזה על "תסמונת העונה השנייה" כמו שקרה גם למשחקי הכס...

סמייילי

New member
את יודעת מה זה הזכיר לי?

הקטע מול סול ואיליין הזכיר לי את הקטע מעונה ראשונה שהם חוקרים את השבוי ההוא ובסוף הוא חותך את עצמו משבר של מראה ומת

זה היה כמעט אחד לאחד!

רק שאז זו הייתה אשמת החפרפרת ועכשיו זו אשמת סול (מה הוא חשב לעצמו שהביא לה זכוכית?)

אני מרגישה שמנסים לנפח את התפקיד של סול בכח, והם הכי לא חייבים! כל דבר הכי קטן מנדי פטינקין יעשה מעולה, לא חייבים לתת לו סצינות לא קשורות..

תודה לך סמיילי אבל הוא לא מאפשר לראות, גם לא

דרך האתר של התוכנית.
ננסה שוב בהמשך :)
לילה טוב.

סמייילי

New member
אצלי זה עובד בסדר

מעיפים הצידה כמה פרסומות והקישור עובד..

(לילה טוב !)

forglemmigej

New member
הפרק היה קצת חלש

אבל כמובן לא גרוע.
קודם כל היה הרבה סול ואני מאד אוהבת את מנדי פטינקין יש בו שלוה אצילית ואם כבר השוואה בין שתי הסדרות, גל זייד שמשחק דמות תואמת בחטופים מחקה אותו בצורה כל כך עלובה, אותה מימיקה אותם מבטים רכים-קשים ואותה הליכה אבל כמובן שאי אפשר להגיע לרמה שלו. וסנדי בר היא קלייר דאנס אהממממ

דיינה מעצבנת ברמות על ,אם יש אנשים שאני מתעבת אלו צדקנים, בסדר הבנו שאת קדושה יותר מהאפיפיור מה מנע ממנה ללכת למשטרה ולדווח מה את גוררת את כולם למטה כולם אומרים לה “how things go” אבל היא מתעקשת ללכת לדווח. לכי, מי עוצר אותך . ולא נתחיל לדבר על הנעליים המעצבנות שהיא נועלת מה זה הקטע הזה.
אהבתי איך קרי מתעלת את מייק לדאוג לג'ס והילדים יותר מאוחר כי הם יהיו זקוקים לו והיא תוכל לקחת את ברודי .
אהבתי את הקטע שהם יושבים באחוזה של זה שעושה ערב תרומה לנשיא לעתיד ואיזה אשה שואלת את ברודי איך זה הרגיש כשעינו אותו. איך באמת..הקטע שהוא נכנס לבריכה היה מדהים ושקט.
מה שאותי מפליא לאורך כל הסדרה איך הם לא מתעכבים על מה שקורה לברודי מבחינה נפשית הרי הסי איי איי צריך להיות מומחה בהבנת פרופילים אבל נראה שהם מפספסים ובעיקר מתקמקדים על פיגוע שיהיה באמריקן סויל.
בכל מקרה לפי העולם האמיתי שם בחוץ איך שהראשים בארגון הזה מתנהלים בזמן האחרון לא נראה שאמריקה יכולה לסמוך עליהם יותר מדי.

סמייילי

New member
לגמרי איתך לגבי דיינה

היא באמת קדושה מדי לאחרונה
והאח הקטן שלה לא מקבל זמן מסך בכלל בכלל
אין לו שום אופי

הקטע בבריכה היה יפה, ולדעתי כשברודי התחיל להוריד את החולצה מול האישה הזו זה היה בכוונה כדי להטות את המצב הפוליטי לטובתו.

למעלה