צפיתי עכשיו בפרק 6. מושלם :)

צפיתי עכשיו בפרק 6. מושלם :)

אני מבינה שניתן לראות תמיד לאחר יום שני כי הפרק משודר בארה"ב ביום ראשון.
מצפה לבאות :)

אני ראיתי אתמול, לצערי בלי תרגום...

וחוץ מקטע אחד שממש היה מפתיע ו-וואו (אבל באמת וואו!!), לא יצאתי מגדרי.

פתאום המשחק של קרי נראה לי מזוייף מול ברודי.
מה היה הקטע הזה עם הליטוף במכונית???
אני צופה בפרק ואני מוצאת את עצמי אומרת למסך "תעזבי אותו! מה את מלטפת אותו!"
....

ומעניין מאד נושא תאונת הפגע וברח - ברמת הדיון הציבורי ואיך להתיחס לזה. שהרי ברור שעולות פה שתי סוגיות שבשנים האחרונות (כמה מצער !!!) הופכות להיות כמו עצם בגרון של החברה הישראלית....

והדמות של ג'סיקה - במילה אחת - פתיה.

מה אתם אומרים?
איך נראה לכם הפרק וההתנהגות של הדמויות?

אם היה כיוון אחד ברור ורכוע בפרק הקודם, םתאום יש התפזרות לכל מיני כיוונים....

טוב, ברור שעכשיו יש שאלות רבות שעולות כמו איך

קרי וברודי יתמודדו בהמשך.
בפרק 5 הכל נחשף והתפוצץ ועכשיו צריך לחיות עם הריקושטים.
אשתו של ברודי - פתיה, די מההתחלה היה נראה שהיא האישה הקטנה בבית שבולעת כל שטות שברודי פולט.

אם ראית גם את סוף הפרק ואת הפרומו לפרק 7 אז הבנת שהענינים עוד יותר מתלהטים בין ברודי לקרי.

התאונה, בהחלט מזעזע. הבן של וולדן צריך לחטוף על זה.
דוקא נראה לי שלאור מערכת היחסים של דיינה עם אביה היא תשתף אותו.
היא חייבת לשתף.
יש לי בת בגילה והייתי יוצאת מדעתי אם היא היתה עוברת חוויה כזו ולא משתפת אותי או אדם בוגר אחר.
נראה לי סוד נוראי להחזיק בפנים ועוד בגיל כזה צעיר.

והטבח שעשו בגטיסברג, כל הזמן התבאסתי שהנה הם מגלים משהו בקיר ואז הגיעו היריות.
נראה שנהרג שם אחד האנשים שעבדו עם קרי, שכחתי את שמו, הבחור שידע גם לדבר ערבית ואני דוקא קצת חשדתי בו שיתגלה שהוא חפרפרת.
לגבי החתיך החדש, הייתי בכיון שיהיה קטע בינו לבין קרי...נראה :)

נכון

יש את השחקן הזה עם המבטא המיוחד, מוזר משהו... לא הייתי הולכת על חפרפרת אבל היה מפתיע במקום שממנו הוא מגיע. הרקע שלו לבנוני או משהו, הדמות ז"א (לפחות).
לגביי קווין (האיש עם הסכין) - הוא התחיל להשתעל ואח"כ קרי באה ובוכה לג'ינג'י הגבוה שיש לה כ"כ נפגעים CASUALTIES....

מה את אומרת? מה הקטע של ברודי לגביה?
כשהם היו בביקתה בעונה שעברה, התפתח משהו ברמה הבינאישית רומנטית ביניהם או שזה היה צבוע בסופו של דבר מכל צד? היא משלה והוא משלו?
עכשיו בפרק 6 כשהיא בוכה לו... יש בזה משהו מאד קיצ'י. אם כבר הייתי מצפה שהיא תתרגש ותתפרק מול סול... "לישון עם האויב?"....

והאיש לא רק פתיה אבל גם טיפשה - אמרו לך CIA - מה את הולכת ומספרת את זה לחבר הכי קרוב שלו? זה היה פתטי. סורי.

קודם כל אני כן מאמינה לרומן שלהם

אל תשכחי שאיתה הוא יכול להיות מי שהוא בלי להסתיר.
אשתו מצפה לברודי שאיתו התחתנה.
גם בקטע האינטימי שהראו שהם היו במטבח והוא נישק אותה על השיש במטבח היא עצרה אותו וביקשה שיהיה עדין בעוד הוא מעדיף את זה קצת יותר קשוח, כמו עם קרי.
זה מרמז לבאות, הוא לא מקבל בבית את מה שהוא באמת רוצה.
אני כן מאמינה שיש ביניהם רגשות משום כך היא הצליחה גם לשבור אותו בחקירה והוא סיפר לה מה שלא היה מספר לאף חוקר אחר.
חוץ מזה שג'סיקה צריכה להיות עם מייק, כך אמור היה להיות ואני לא אתפלא אם זה מה שיהיה בסוף.

אהבתי גם את המתח שהיה בין דיינה לבן של וולדן, שכחתי את שמו, ועכשיו יצא מנ-מנייק !!
חבל.

לגבי המטבח

ת׳אמת עכשיו, לא הפריע לך שהוא נישק אותה על הלחי?
הלו?! זוג נשוי! אהבה! משהו?! מישהו?! לא פלא שאח״כ הוא בטח יתנחם אצל קרי.....

ברור שהפריע.

פשוט ברגע שהוא התחיל להיכנס לעניינים היא הרגיעה אותו ורצתה שהקצב יהיה איטי וכו'.
הוא ביצע אבל נראה שרוב החשק היה יצא לו.
ברור שעם האישה האחרת זה יהיה עם יותר תשוקה, בגלל זה קוראים לה "האחרת" :)

forglemmigej

New member
Recap שלי

הקטע לא מזויף כשהיא נוגעת בו כמובן שכווולם מזהירים אותה לא להאמין לאף מלה והיא כמובן אומרת לסול My eyes are open

היא יודעת שאי אפשר לסמוך עליו במיוחד אחרי שראתה את הסרט של ההתאבדות אבל קשה לה להשתחרר ממנו והיא פשוט נותנת לו להרגיש שהיא נפלה ברשתו שוב ואני גם לא מאמינה לו .
הקטע עם דיינה והבן של סגן הנשיא שכחתי את שמו בתאונת פגע וברח נראה לי יתפוס תאוצה במקביל לקשרים של ברודי עם סגן הנשיא נניח שסגן הנשיא יעלה על זה שברודי הפך צד ברודי בתורו יסחוט אותו על הבן שלו שברח ויאיים בהתאבדות (ככה הוא אמר לדיינה לפחות).
מייק גם יעלה על זה שברודי הפך צד ויברח עם ג'ס לקראת השקיעה. שני אגבים על ג'ס, היא כל כך יפה פשוט מהממת וג'סיקה זה יסכה בעברית.
מי שחפרפרת לדעתי הוא סול לא מתוך רשעות או רדיפת בצע אלא דוקא מתוך נאיביות .

סול היקר

חפרפרת?? אין מצב.
הוא טוטלי, מסור ונאמן. אין מצב.
אולי כולנו הפכנו פרנואידים מדי :)
אני גם מאמינה שהסיפור של דיינה והתאונה יצבור תאוצה בהמשך.
מה שאני אוהבת בסדרה זה ששום דבר לא קורה סתם.
שמייק יקח כבר את ג'ס ויעלמו לשקיעה...אני בעד !!

וקרי..חושדת בברודי אבל לפעמים כשאתה מסתכל לבן אדם בעיניים יש דברים שאי אפשר להסתיר...

אהבתי....

סול נשמה - האיש הטוב, אין מצב לחפרפרות מצידו.
וקרי וברודי, נראה לי שאנחנו יותר מידי רומנטיקניות

(אבל מפרגנת, שרק יהיה לה טוב!)

מוקדם יותר הערב תפוז הביא לי ת'סעיף....

או שזה הספארי של הטאבלט.
כתבתי וכתבתי תגובה להודעה זו והיא פשוט התנדפה לה בין רכיבי הטאצ' סקרין שלי....

אז ככה, השחקנית שמגלמת את ג'סיקה יפה, אבל מעבר לזה לא מלהיבה אותי, היא לא קונה אותי - כדמות, כמישהי שמכניסה באמת השפעה על מה שקורה בסדרה.
והיא דווקא הסקסית, זו שלבושה צמוד.... ודווקא קרי, שתמיד במכנסיים, ותמיד שחורות, מעולם לא סקסית או מאופרת... דווקא היאקונה אותי. המימיקה הטבעית שלה/של דיינס, כ"כ אנושית... כשבנדם כבר לא מעניין אותי המסקרה בעיניים או החיוך המתוק.

ועוד דבר שקשור/לא קשור, השחקנית שמגלמת את ג'ס הגיעה לטקס פרסי האמי עם שמלה פשוט מזעזעת... כ"כ חושפנית שרק מוציאה אותה זולה יותר בעיניי... לא אהבתי

[בדיוק ברדיו עכשיו פרסומת ליס על הומלנד
]

forglemmigej

New member
לא ראיתי את האמי

יש בה משהו כל כך רענן כזה היא נראית כמו פנים של מישהי שמפרסמת איזה מוצר קוסמטי לוריאל או משו
בקשר לברודי וזה משהו שהאמריקאים לא מבינים, הם בכלל לא מטפלים בו מבחינה פסיכולוגית על מה שעבר עליו שמה, בארץ בגלל שהשבויים תמיד הם "הבנים" שלנו יש יותר קרבה לגיבורים הם גם לא כל כך מצועצעים אלא לבושים פשוט ומקבלים רק 1000 שקל ממשרד הבטחון , המשפחות שלהם ידועות לכולם, באמריקה נאדה, אין לנו מושג אם יש להם הורים או אחים או משהו יש רפרוף על חיי המשפחה שנשברים זה טבעי אבל לא נכנסים ממש לעומק על הסבל שעבר עליו ,או על כל יתר המרירים שנפגשים עם מייק הדבר היחידי שמענין אותם הוא הפיצוץ הבא על אמריקן סויל -ביטוי מעצבן ברמות על - .

סמייילי

New member
תאוריה מעניינת

את חושבת שזה מתאים לדמות של ברודי לסחוט מישהו בפוליטיקה?

לי הוא נראה כ"הילד הטוב" מבחינת תדמית.. הגיבור האמריקאי

וג'ס אכן יפייפיה (מורנה
)

סמייילי

New member
הדמות של ג'סיקה

(גילוי נאות - אני מעריצה של מורנה באקארין)

אני חושבת שהיא אחת הדמויות הכי אמיתיות שם

היא התחתנה עם אהוב הנעורים שלה, הקימה משפחה
ויום אחד הוא לא חוזר מהצבא, מוכרז כמת
היא מחכה 6 שנים לפני שהיא מוצאת מישהו אחר
כלומר - היא יוצאת כמעט שנתיים עם מייק, רוצה כבר לספר לילדים, שהוא יעבור לגור, אוהבת אותו!

ואז - בעלה חוזר חי
העולם שלה מתהפך, והיא תקועה בין אהבה לגיטימית לשני גברים.
היא בוחרת בבעלה
ומגלה שהוא השתנה, שהוא לא אותו אדם

בעונה הראשונה כל הקשיים האישיים שלה איתו בבית מאוד חזקים
היא תומכת בתדמית הציבורית שלו אפילו כשקשה לה
עד שהיא נשברת - הוא בוגד בה והיא רוצה לבגוד בו ולחזור למייק

העונה, היא מגלה שהוא התאסלם, שהוא משקר ומסתיר דברים
היא זורקת אותו מהבית (כל הכבוד לה)
קשה לה עם זה באופן טבעי, היא לא בטוחה שעשתה את הדבר הנכון
ואז זורקים למים דאגה - כי הוא שוב נעלם
אני חושבת שזה מה שהחזיר אותה אליו שוב - אותו הרגש של דאגה ושמירה עליו, אם הוא לא היה נעלם לכמה ימים (בהם היה שבוי של הסיאיאיי) לא בטוח שהיא הייתה מקבלת אותו בחזרה.

רואים את זה באיך שהיא מגיבה לענין שהוא "סוכן", היא שוב לא בוטחת בו, למרות שלכאורה נתן לה הסבר משכנע
כמובן שנדלקת לה הנורה של קרי בראש, וברור גם שהיא תגלה שהוא כן בקשר איתה ואז תעזוב אותו שוב.

אני לא חושבת שהיא פתיה
אני חושבת שהיא מנסה לצאת ממצב בלתי אפשרי
במיוחד עם כל אור הזרקורים ישירות על המשפחה שלה

ודעתי על ג'סיקה

אני חושבת שהיא לא קונה את "העבודה" החדשה שלו אבל בכל זאת מקבלת אותו בגלל המשפחתיות.
אם נחשוב: זוגיות, אהבה, תקשורת, יש לה את זה עם מייק. אין לה את זה עם ברודי.
הוא לא משתף אותה, משאיר אותה בחוץ, מכל הסיבות הנכונות לו. אין לו חיבור איתה יותר אבל היא אם ילדיו, אשתו וכו' וכו'.
זה שהיא זרקה אותו מהבית, אמרתי - יש לה ביצים, למרות שהוא בקונגרס וכו' לא אכפת לה מה חושבים.
אבל לקבל אותו חזרה אחרי כל הדברים המוזרים שהוא עשה ולקבל את הגירסה הלא רצינית שלו של עבודה בCIA ובזה נגמר הסיפור. נראה לי קצת אמריקקי.

ואני בהחלט מסכימה שהמצב שלה בלתי אפשרי. הזרקורים שמופנים, מייק בעבר, ברודי בהווה.
לא פשוט.

סמייילי

New member
מורנה באקארין

אינארה בפיירפליי

אדריה בסטארגייט

אנה ב"וי"

הופעות אורח במנטליסט

ועוד.. אבל אלו העיקריים

סמייילי

New member
הסיכום שלי לפרק

אחרי הפרק הקודם ציפיתי שיתנו לברודי משימת ריגול נגדי
הם לא איכזבו וכבר החלו להשתמש בו
כמובן שעדיין הם משמרים את האפקט של "באיזה צד הוא באמת"?
זה היה בולט במיוחד בקטע שבו הוא מדבר עם העיתונאית והם חושבים שהם איבדו את הסאונד - ויכול להיות שהוא מזהיר אותה..

גם אהבתי את היציאה שלו על קרי שהוא מכיר את השטיקים שלה, שתרד ממנו ושהוא יודע מה הם רוצים ממנו בלי מניפולציות רגשיות (מה שמתהפך בסוף הפרק כשהוא מנחם אותה, ההיפך מסוף הפרק הקודם)

אבו נזיר חסר לי, חסרים לי רמזים לתמונה הכוללת - אנחנו כבר באמצע העונה ולא ברור מה קורה מבחינת הפיגוע שהוא מתכנן, הרמזים מצד העיתונאית דלים מדי ויש הרגשה שברודי מספיק מנותק מהרשת שגם הצופים מנותקים..
הבעיה כאן, היא שכדי ליצור הפתעה מספקת צריך לשתול כמה רמזים מקדימים (תגובת ה"וואו, נכון, יכלתי לראות את זה בא אבל לא היה לי מושג") אם הם יפתיעו בלי רמזים זה ירגיש כמו הנחתה של עובדות.
עונה קודמת הם נתנו לנו מספיק כדי שנרגיש מחוברים לעלילה, אבל עדיין חידשו והפתיעו..
בינתיים - אחרי הפרק האחרון, חסרה לי הסקרנות הטבעית הזו..

אולי אני היחידה כאן, אבל אני לא מתה על הדמות של דיינה ומה שעשו איתה.
מצד אחד, הדילמה שלה מעניינת - היא קרועה בין לרצות לעשות את הדבר הנכון ולקחת אחריות לבין לבגוד באדם קרוב אליה ולפגוע בו ובמשפחה שלו.
הדילמה עצמה היא נכונה, מה שמפריע לי זה התזמון.

התזמון של התאונה הזו היה לטעמי מאולץ וצפוי מדי
איך שהיא נכנסה לאוטו שלו ידעתי שהם יעשו תאונה בה הם או מישהו אחד ייפגע, ואיך שהם פגעו בהולכת רגל היה ברור שהם יברחו ויפתחו תיבת פנדורה של דילמות ומאבקי כוח..

זה מאולץ, זה אובר דרמטי, אבל זה עדיין מעביר את המסר שאנשי ציבור לא יכולים מבחינתם להיראות באור שלילי, גם על חשבון טיאטוא של דברים מתחת לשטיח.
שלקחת אחריות על תאונה זה משהו שאנשים "רגילים" עושים, אבל אם זה מקושר לאיש ממשלה זה טאבו.
רק חבל לי שעשו את זה ברור כל כך..

ציפיות לפרק הבא:

עוד אבו נזיר! יותר ממה שהולך בצד השני

פחות רגשי - רגשי בין קרי לברודי, מערכת היחסים ביניהם חשובה, אבל היא לא הכל בסדרה, יש את כל קטע הטרוריזם השולי הזה..

שדיינה תספר על התאונה לברודי, זה הצעד החכם מבחינתה.

יותר מהחוקר הסופר מוצלח החדש (זה שנעץ סכין בברודי), הוא נותן קונטרה מעולה לקרי

זהו לבינתיים

למעלה