הומלנד עונה 2 פרק 5
.... דעותיי.....

הומלנד עונה 2 פרק 5
.... דעותיי.....

סיימתי לצפות לפני כחצי שעה....
[ חדשה כאן ד״א
, נעים מאד]
ואני מלאת הרהורים ורושם על הפרק.

שני דברים בעיקר:

א. הפרק הזה הוכיח והצדיק למי שהיה ספק למה דמיאן היה ראוי לאמי על משחקו בסדרה. (בעקבות העונה הראשונה כמובן).
הוא משתהה. הוא ממתין. הוא גורם לך לחשוב שיאמר כך ובסוף אומר אחרת.

אני נחשפתי לשחקן הזה כבר ב2004 במיני סדרה ששודרה בביביסי בארץ... וכבר אז הוא לא יצא לי מהראש... וזה לא בגלל שג׳ינג׳ים הם כוס התה שלי.... הוא פשוט שחקן מצויין שעובר מסך!

ב. כל הפרק מבחינת קרי וברודי התקיימו במקום אחד. ( בלי קשר לדקות האחרונות בפרק). הם לא ״מרחו״ אותנו הצופים שעה כמו שהם הוליכו אותנו שלב שלב.... והטוויסט של הבחור המראיין... וואו
. לתקיעת הסכין הזו ממש לא ציפיתי.

גם בפרק הקודם היה מפנה מפתיע, אני חושבת שזה היה ההתפרצות של קרי בסוף... וגם הפעם היה קטע מצויין. אם הם ממשיכים ככה צפויים לנו עוד פרקים טובים.

ואחרון: קלייר דיינס מעולה. תענוג לצפות בה. חילופי האופי שלה כ״כ משכנעים ומסקרנים שהיא קונה אותי בקלות
.

מישהו עוד ראה את הפרק?

סמייילי

New member
אני אני אני

איזה כיף שבאת!

אכן, היה פרק משובח, הרגשתי שאני רואה סרט ולא פרק מסדרה (מה שמעיד כמובן שוב ושב על האיכות של השחקנים והכתיבה)

אני אוהבת שהם לא מורחים אותנו, הייתי לי הרגשה אחרי פרק 4 שהם הולכים "להפוך" את ברודי כדי שישחק בצד שלהם וזה מה שהם עשו, אבל עדיין הצליחו לרתק אותי למסך

המהלך של החוקר עם הסכין היה מעולה, קפצתי לרגע, לא מאמינה שהוא השתגע ככה, ואז מיד פתרו לנו את זה בכך שזו טקטיקה (ואחת שעובדת)

הכי מה שגרם לברודי להתהפך כשהא היה בשבי היה יחס הומני וטוב, רך אפילו שהגיע אליו אחרי תקפה של עינויים
וכאן, שיחזרו את זה בקטנה, כלאו אותו במשך זמן רב, חקרו אותו באופן תקיף ואז עינו אותו (הסכין ביד)
מה שקרי עשתה זה מה שאבו נזיר עשה, זה לבוא אליו אחרי העינוי, לתת לו מים, לדבר אליו יפה
לשחרר לו את האזיקים ולתת לו הרגשה שבאמת מקשיבים לו
היא נתנה את ההרגשה (גם לו וגם לקהל) שהיא רוצה בטובתו ומנסה כמה שיותר למזער נזקים עבורו כי איכפת לה

רק אז הוא באמת התפרק, הודה בהכל, ובעצם נכנע לה לחלוטין
סצינה מאוד חזקה ביניהם, בלי מסיכות, וזה היה שווה את זה

עכשיו אנחנו הולכים לראות דינמיקה חדשה לחלוטין בין כולם:
הקאבר של ההפעלה ביניהם - ה"רומן" בטח ייצור בעיות בין ברודי לאשתו שוב.
העובדה שברודי סוכן כפול - האם אבו נזיר יגלה? האם העיתונאית תחשוד?

והכי חשוב - מה הולך בראש של ברודי? למי הוא באמת נאמן?
אני צופה שיהיה מצב בו הוא יצטרך לבחור צד שוב...

לא חשבתי

על ההקבלה בין ההתנהלות בחדר לשבי שלו. מעניין....
אבל בכ״מ היא פירקה אותו נכון.

השאלה היא עכשיו באמת אם הוא נשבר וירד מהעץ והבין שעבר הסטה ויחזור לצד הטובים, או שיהיה לנו פה עדיין מקרה סטוקהולם ומרגל כפול.
או שהם יובילו אותנו בין שתי השלוליות לאורך כל העונה או שיהיה כיוון אחד וטוויסט לקראת הסוף.

סמייילי

New member
כאן כמובן תתרכז העונה

לדעתי..
הרי העונה הראשונה התרכזה סביב זה שרק היא חושדת בו וכל השאר חושבים שהיא משוגעת, בעוד התוכניות שלו מתקדמות כל פרק

העונה, יודעים מי הוא, יודעים שהיא צדקה, אז האפשרות היחידה ליצור מתח היא לגרום לנו, הצופים, לפקפק בו ובבחירות שהוא עושה.
נראה מה יהיה פרק הבא :)

הוא מסביר את המעבר

מחטופים להומלנד ומה הוא עבר בדרך כדי להגיע לשם.
קצת עם הצילומים בארץ ועל גישתו לנושא הבימוי בטלויזיה.
תוכלי באתר העיתון לקרוא את הכתבה, זה במוסף השישבת האחרון.

גם אני ראיתי :) חדשה כאן ומכורה לסדרה

את 2 העונות ראיתי די ברצף, אי אפשר להפסיק.

המשחק של קרי מדהים. מאד מאד אוהבת גם את סול.

כל פרק בעיניי כמו סרט מתח מדהים.
התסריטאים שינו לגמרי את העלילה של חטופים ולקחו את הסדרה למקום אחר לגמרי.
לא זוכרת מתי הייתי כל כך מרותקת לסדרה.

מישהו יודע אם יש בתכנון או כבר מצולמת עונה 3??

נעים להכיר :)

הם חתמו או שיש תוכנית לעונה השלישית....

ולגבי השוני שבין המקור להומלנד .... קראי את הכתבה על ריף שהזכרתי למעלה. הוא אמר בין הייתר שחטופים מותאמת לקהל הישראלי והומלנד לאמריקאי.
גם יחס האמריקאים לחטופים משתנה בינינו לבינם. זה משהו שאני גם יודעת בלי קשר לסדרות....
יש חוט דק שמחבר בין שתיהן אבל מעבר לכך הכל עובד אחרת.
נציעת הסכין לפי הפרוטוקול היא התעללות. בסדרה זה ה״שוטר הרע״ כביכול, אבל זו כבר פגיעה פיזית עם נזק שלא מקבלת תוקף בסדרה. קצת מוזר אבל ככה טלויזיה עובדת.

סמייילי

New member
קווים אפורים...

הדבר היותר גרוע שעשו לו (יותר מנעיצת הסכין) היא ויתור על הזכות שלו לעורך דין

אין שמביאים אותו לתא המעצר הוא ביקש עורך דין ומסרבים לו
מכיוון שבארה"ב הזכות לעורך דין היא בסיסית ביותר, ובעיקרון אסור לחקור אדם אחרי שביקש עורך דין (יש לחכות עד שהעו"ד יגיע כדי להמשיך)

בעצם הראו לנו שהם לא מתכוונים לכבר שום זכות בסיסית שלו
שהם יכולים להשאיר אותו שם לנצח באילו תנאים שיחפצו
כבר הכינו אותנו לכך שמשהו רק יקרה
ובאמת דקרו אותו.. אבל לא בלי להכין את השטח
וגם הראו לו את זה כ"מרידה" ושבירה של אחד הסוכנים כך שברודי לא יכול להאשים את כולם בזה - במיוחד אחרי היחס ההפוך שקיבל מקרי.

קראתי שבאביב 2013 רק יחלו צילומי עונה 3.

הווה אומר שרק עוד שנה בערך נראה את עונה שלישית.
הצלחתי להדביק את כל המשפחה.
אחרי שאני ראיתי את 2 העונות, עד פרק 5 עונה שניה
אתמול בלילה שאר המשפוחה התחילה הכל מהתחלה.
ראינו עד 2 בלילה ועכשיו אני מראה להם את עונה 2 המעולה.

טוב סיימנו עכשיו את העונה השניה, בעלי לא מבין

איך אני מתלהבת לראות שוב לאחר שרק לפני יומיים סיימתי לראות את הסדרה :)
לכו תסבירו
תסריט מדהים, בעיקר לאחר שרואים פעם שניה ומבינים איך התסריט נבנה לאט לאט.

זרי תסריט מדהים - הם שינו אותו כדי שדמיאן

ישאר בסדרה. הדמות שלו לא היתה אמורה במקור לחיות את סוף העונה הראשונה.

עזבי, מה גברים מבינים....

יס מי לייד.

ניסיתי לחפש לזה איזכור בווויקפדיה האנגלית - אבל אין... אני זוכרת שזה עלה בראיון איתו (ידיעות אחרונות? ישראל היום?)

לא יודעת לומר לך מה בדיוק היה אמור להרוג אותו

ראי מה כתבתי למעה לגלי - נסי לאתר את הראיון איתו בידיעות אחרונות או ישראל היום. לדעתי זה היה בישראל היום כי אני זוכרת שקראתי את זה באייפד.

כל הכבוד על הכישוף

אם כבר מרתון.... ופה אני גולשת לנושא אחר כמובן, אז שווה ללכת על אבודים. גם ככה לא ניתן להפסיק לצפות בסדרה הזו... העונה הראשונה מבחינת מתח הכי לוקחת. עונה פסיכית!!!
כשהתחלתי לצפות בסדרה זה היה בין העונה השניה לשלישית. ישבתי שישי אחד וצפיתי בעונה הראשונה עד 4 לפנות בוקר כשכבר ניקרתי בטירוף כבר שעתיים... ממש עד התמוטטות
. זה נקרא מרתון
חחחח

סמייילי

New member
אני לא הייתי ממליצה על אבודים
לסיום

בגלל הסוף

אישית, התאכזבתי עד מאוד, הרגשתי שהיוצרים ממש בגדו בצופים..

למעלה