עונה 2, פרק 24 הגמר הגדול!

עונה 2, פרק 24 הגמר הגדול!

עונה שלמה חיכינו והמתנו ובסוף זה הגיע הגמר!
אז מי יזכה, שלגמרי במפתיע, לכל שופט יש יצוג בגמר?
אז צפיה נעימה ותשתדלו לא להירדם בפרסומות האין-סופיות שיהיו הערב

רמי אב

New member
תגובה

הפעם לדעתי דניאל שרה פחות טוב ועידו ועטרה קצת יותר טוב ויוסי קצת פחות טוב.
כל כך קצת זמן הראו שם את רוז פוסטאנס? כי את עדן בן זקן שאלו גם שאלה אם היא מתגעגעת להיות פה.
את הביצוע של אנה הפעם אני קצת יותר אהבתי משל יוסי, אבל לדעתי ליוסי ולאנה יש ביצווע שאני יותר אוהב ויש כאלה שאני בינתים פחות אוהב.

רמי אב

New member
בשלב של השלושה

אני יותר אהבתי ביצוע של דניאל פחות של אנה פחות של יוסי.
אבל בכל הביצועים שלהם בפרק הזה.
אנה קצת יותר מיוסי ואחר כך דניאל.

רמי אב

New member
אנה מקום שלישי?

היה נראה לי שהיא תהיה מקום שני אם לא ראשון
עד כדי כך רוב האנשים במדינה הזאת לא אוהבים סיגנון של אופרה?
נראה לי שמי שיהיה מקום ראשון זה יוסי שיטרית בגלל שהם יותר אוהבים את השפה העברית ונראה לי שיוסי שיטרת מעדיף לשיר יותר בשפה העברית.
אני הייתי מעדיף מבחינה גם איכותית ולא רק של סיגנון שהפעם יוסי ינצח.
אבל חשוב לי להוסיף שנראה לי שיש לא מעט אנשים שאוהבים מוסיקה אבל לא אוהבים ריאלטי בצורת מוסיקה, ולא רוצים בינתים להשתתף לא בתור משתתתף ולא בתור מצביע בתוכנית, כי הם מאמינים שלכל אדם צריך לתת הזדמנות שווה להצליח כאשר בתוכנית ריאלטי רק מי שמגיע למקומות הכי גבוהים מקבל עזרה מקצועית מהתוכנית,כמו התוכנית אקס פקטור מקום ראשון נסיון לאלבום מוסיקלי, מקום שני מלגה ללמודים ומקום שלישי ומטה נראה לי אף עזרה מקצועית מהנהלת התוכנית הזאת. נראה לי שמי שמשתתף בתוכנית ריאלטי מוסיקב כדי להצליח זה רק מי שמרגיש פחות במוסיקה מצליח ואו שאין לו מספיק כסף כדי בתחום המוסיקה ללמוד ולעבוד בצורה נכונה.
&nbsp

GM1988

Well-known member
לא יצא לי לצפות באופן מסודר בגמר

אעשה זאת אולי מחר ואראה במחשב.
מה שכן, גם העונה זכתה מתמודדת שהגיע לה! גם מבחינת האקס פקטור וגם מבחינת המכלול.
דניאל היא כוכבת ויש לה את כל הנתונים הנחוצים לכבוש במות

סה"כ אני מרוצה מהתוצאה

בתכל'ס כל עוד הזוכה היתה אחת משתי הדיוות (אנה או דניאל) הייתי מרוצה מהתוצאה. דניאל הפציצה בסולואים (גם אנה, אבל דניאל יותר) ואנה הפציצה עם שירי ובביצוע הזוגי (הביצוע של דניאל ופורטיס היה קצת פחות טוב לטעמי).
&nbsp
לגבי יוסי שטרית, אני פשוט לא אוהב את הקול שלו. יכול להיות שאם לא הייתי מרגיש שהקול שלו מנסר לי את עור התוף הייתי נהנה יותר מהביצועים שלו. מה שכן הערב הוא נתן ביצועים מהטובים שהוא נתן לאורך העונה. עברי ממש היה גרוע בשיר הזוגי.
&nbsp
עידו ועטרה שרו מעין שיר של "טוב, גם ככה לא נזכה אז בואו נראה שאנחנו טובים למחזות זמר כדי שאולי תהיה לנו עבודה אחרי התוכנית".
&nbsp
www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=5317309&r=1

רמי אב

New member
הם רצו בהפקת התוכנתי לקדם אותם בתור זוג

ובגלל שעטרה שרה יותר חלש אז זה הקשה על עידו לשיר איך הוא רוצה.
אבל עדיין לדעתי גם עטרה שרה לא רע.

למעלה