כל הזמן ניסו להציג את הצמד עידו ועטרה כ"זוג" ואולי יהיה

fisher604

New member
כל הזמן ניסו להציג את הצמד עידו ועטרה כ"זוג" ואולי יהיה

כאן רומן... הם כל כך יפים ביחד, מאוד התאכזבתי כשעטרה אמרה בשידור שלפני האחרון: "אני בזוגיות" אז מה כל ההצגה מכתחילה? הרי פעם היא אמרה שהיא לא פוסלת על הסף התפתחות של משהו בינה לבין עידו.. כנראה שגם אותו הוליכה שולל, ועל כך מאוד קיוותי שהיא!!!!! לא תזכה, לא אוהבת "תחמנות".

ani2006

New member
לדעתי היא אמרה את זה בצילומים שהיו לפני חצי שנה

הרבה זרם מאז
אסור לה לפתח זוגיות?
הוא התנהג בהתנשאות אפשר לחשוב..מה עשו ממנו
אפילו לא ניראה משהו

GM1988

Well-known member
זה לא היה ברור לך שהם משחקים את זה למצלמות?

שידחו ביניהם והחליטו ליצור צמד ובדרך הציעו להם לשחק זוגיות מול המצלמות כדי להרוויח אולי צופים ושיהיה עניין כלשהו ביניהם.
הם איכשהו ניסו, למרות שלא קניתי לרגע שהם ביחד.
זה היה נראה מזויף לאורך כל הפרקים ועל הבמה זה לא עבר, כי הם לא נראו כמו אנשים שבכלל מדברים מאחורי הקלעים. לא נראה שום חיבור.

עזבו, זה אותו רעיון כמו שהיה עם "פיוז'ן" שההפקה חיברה בין אנשים שלא קשורים אחד לשני, ושלא במפתיע "התפרקו" מיד עם תום התכנית.

השורד

New member
אוי את תמימה...

הכל היה מבויים ע"י ההפקה. מן הסתם אסרו עליה להגיד שיש לה חבר.
תכננו מלכתחילה לשדך זוג ולנסות ליצור ביניהם רומן / מתח מיני בשביל הסיפור והרייטינג. אבל הכימיה לא עבדה שם.
את חושבת שהוא לא ידע שיש לה חבר? זה נראה לך כאילו הוא ניסה להתחיל איתה או הרגיש משהו כלפיה? אני לא אתפלא אם גם לו יש חברה.

נכון, אכן ניסו לשוק אותם כזוג לא רק כצמד

וחבל. אם היו עובדים יותר על השירה להם ועל השילוב שלהם אולי זה היה עובד. אבל ראו שאין כימיה בניהם, הקולות שלהם אחרים, זה ממש לא השתלב. זה נשמע כמו שני סולנים שחולקים שיר אחד מאשר צמד.
לא יפתיע אותי אם היום או מחר הם יודיעו על פירוד. פיוז'ן לא שרדה אחרי התוכנית, גם הם לא.

למעלה