אלמוג עם קול אנמי למדי יושב על המשבצת של טל גינת שהודחה הערב

קאמי7

New member
אלמוג עם קול אנמי למדי יושב על המשבצת של טל גינת שהודחה הערב

טל גינת זמרת על, אין להשוות בכלל, קולה המדהים לקול בכיו הרדוד של אלמוג
שמשחק בידי עברי לידר, שלקח אותו כפרויקט..

קאמי7

New member
כן, עברי לידר משחק את "האבא המאמץ" של אלמוג להשאירו בכל מחיר

מה כל כך "ערב" בקולו של אלמוג, על פני דודו וטל שהודחו בזה אחר זה... ?!
&nbsp
לא נתפס!
&nbsp

mikemiller

New member

GM1988

Well-known member

אלמוג היה מיותר לתחרות עוד בבתי השופטים.
להדיח את טל ולהשאיר את אלמוג באמת נראה כמו מישהו שהתחלק על השכל, אבל זה מה יש.
הודחו כבר כאלה כמו בן, הדר, שלומית וAfter the sun שהיו יכולים להשלים עד כה נבחרת מעולה של זמרים מגוונים וטובים, אבל נשארנו עם כאלה כמו עידו ועטרה ואלמוג במקום.

אני עד היום שומע את הביצוע הזה של שלומית ולא מבין איך פורטיס בחר לה שירים כאלה מזעזעים ללייבים שלא השאירו אותה בכלל מעבר לתכנית אחת בתחרות!

https://www.youtube.com/watch?v=l6r3szLiH_s

xjoiq

New member
אלמוג לא עמד להדחה. זה היה יוסי מול טל

עם הנאמבר שאלמוג הביא כנראה הוא היה ראשון בתוכנית בהצבעות.

GM1988

Well-known member
לא משנה. דיברתי על הרעיון עצמו להדיח את טל

כשהיא משתפרת וחוזרת בכל פעם עם עוד ביצוע ונאמבר יפים, ואלמוג שפשוט דורך באותו מקום, טיפה קצבי שם, טיפה איטי שם, אבל הכל חוזר על עצמו ולא מתפתח בכלל. והוא עדיין בתחרות.

רוב הכשרונות בעונה הזו עפו- החל משלומית שעפה כבר בתכנית הראשונה אחרי שנתנה אחלה ביצועים כל האודישנים. טיפה צלעה בלייב, ועפה.
אפטר דה סאן שהבריקו בביצועים, עפו.
הדר שלא הספיקה בכלל לעשות משהו, עפה.

אבל אלמוג, אין, מה, זמר על!
אני אפילו לא מדבר על יוסי, שאומנם הוא זמר אדיר. אבל חלאס! יש כמוהו, באמת, המון! הוא מבחינתי כבר חתום אחרי התכנית ובטח כבר יכתבו לו חומרים מקוריים וים חתונות ובר מצוות.

אני מופתע שאנה עדיין בתחרות. עם הדחות כמו שיש היא צריכה לעוף לפני כמה לייבים כבר.
בן גולדשטיין, אומנם לא זמר גדול בכלל, אבל הביא משהו מעניין לבמה. עף.
אבל עידו ועטרה, פשייי, עילוי. כל לייב נוסף עטרה לא מצליחה בכלל להשתלב עם הקול של עידו, אבל נו, הם הרי "זוג"! צריך לשחק את המשחק של המאוהבים והנה כבר הם מתקדמים לגמר.

xjoiq

New member
נראה לי שננעלת על איזה לופ מחשבתי

זה הכל תלוי בהצבעות של טעם הצופים(בהנחה שאין זיופים בהפקה).

המשחק היחידי הוא בבוטום טו עם הדחות השופטים.
שם היתה העונה פאלטה אחת ויחידה והיא הדחת אפטר דה סאן והשארת דודו-החוליה החלשה בלייבים. כל שאר ההדחות היו מושלמות ומקצועיות.

אלמוג מעולם לא עמד ראש בראש מול טל להדחה.

החכמה של אלמוג לעומת האי-חכמה של טל היא שאלמוג נתן את הנאמברים הטובים שלו במוצאי שבתות כשיש הדחה כפולה ואילו טל נתנה את הטובים שלה בימי רביעי.
בצורה הזאת אלמוג הגיע להדחה רק פעם אחת ואילו טל הגיעה פעמיים. פעם אחת יותר מדי. אלמוג למזלו הגיע למעמד ההדחה מול החוליה החלשה בתחרות ואילו טל הגיעה למעמד לרוע מזלה מול הסופרסטאר של העונה.

וחוץ מזה אלמוג כן מתפתח הנאמבר האחרון שלו היה מדויק משוחרר וזורם וקאבר כמו שקאבר צריך להיות. ומן הסתם ביצוע מצטיין בתוכנית.

ובתור אחד שלא סולד ממוזיקה מזרחית אני אוכל להוסיף לך משהו שאתה לא תוכל להבחין בו: מכל השירים בז'אנר המזרחי בלייבים השנה, זה (הנאמבר של אלמוג) היה הביצוע הטוב מכולם! ואולי גם בעונה הקודמת (כרגע אני לא מצליח להיזכר במשהו מזרחי יותר טוב מזה) כאמור בדגש על הז'אנר המזרחי.

את יוסי ניתחתי באריכות פה: [URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2324&MessageId=179212638[/URL]

אני לא אגיב על שאר המועמדים שדיברת. את דעתי אתה יכול למצוא, אם זה כל כך מסקרן אותך, בהודעות שלי לאורך הפורום.
רק בקטנה:
את הקול של שלומית לא סבלתי לעומת זאת הדר בעיני זה הפאלטה הגדולה של הלייבים.

xjoiq

New member
ואל תחשוב שאני סולד מטל

את כל ההצבעות שלי בתוכנית האחרונה נתתי לטל כי הרגשתי שעם הנאמבר הזה שלה היא בסכנת הדחה ממשית.
למרות שאם הייתי מצביע לפי מה שאני אהבתי אתמול ומה שהיה הכי מקצועי הייתי מצביע לאלמוג!
אבל ידעתי שעם ביצוע כזה של אלמוג אין סיכוי בעולם שהוא יודח בתוכנית הספציפית הזאת!

GM1988

Well-known member
שום לופ

אני מבקר לפי מה שאני שומע ורואה.
לגבי ההדחות ברביעי ושבת, אולי. אם כך, השופטים מודעים לזה וצריכים לחשוב גם על בחירה נכונה של שירים לאותם ימים, אם ללכת לפי הספר שלך.

העניין הוא שהם עובדים על השירים וההופעות במשך חודשים לפני השידורים החיים, ולכן אי אפשר לחזות מראש אילו מתמודדים יהיו יותר חזקים ומי פחות, מי יעמוד להדחה מול מי וכד'...
זה הימור.

רמי אב

New member
אני שמח שאלמוג נשאר

אני אוהב את הקול שלו זה מזכיר לי בערך אבל בצורה טובה את הקול של הזמר איציק אשואל.
מתחילת שלב הלייבים אני הצבעתי הרבה קולות לו.
אני לא הבנתי למה בתוכנית אתמול יוסי הועמד להדחה ?
אני לא מוצא אפשרות אחרת אחרת חוץ מזה שרוב הצופים מאמינים שגם בלי התוכנית הזאת הוא מאוד יצליח בחיים ושצריך לתת לנצח בתחרות הזאת למי שקשה לו להתקדם בלי התוכנית הזאת כמו אלמוג שלדעתי עדיין נראה לי שבניגוד ליוסי בקושי מבקשים ממנו לבוא להופיע באירועים.
בקשר לעידו ועטרה אני חושה שהם צריגים לשיר בתאום בעוצמת קול יותר חזקה.
בשלב בתי השופטים אני אהבתי את הביצוע שלהם, אולי בגלל שמשלב הלייב זה אולם גדול והקול בורח אז יותר קשה לשמוע אותם שרים למשל?
כמו שיש כאלה שטוענים שלפי דעתם זמרים מזרחיים מאוד מצליחים בארץ אז הם לא צריכים את התוכנית הזאת, אז גם אני ההיתי יכול לטעון שגם זמרים ששירים סוגים אחרים הם יכולי להיות מיותרים כי בשמיעת שירים מחוץ לארץ בשפה מערבית כבר יש את הסגנונות שאנה וטל ודניאל שרים ושלהקת אפטר דה סאן וליבי וקלוז אפ והדר לי, במיוחד אם הן רוצות לשיר באנגלית שזה שפה מערבית.
אולי בגלל זה אני פחות מתלהב מהביצועים שלהן?
אני חושב שהיו צריכים להשאיר את אנונימית ולתת לגבריאל להיות בשלב הלייבים.
מה היה כל כך גרוע בו? אני אהבתי הביצוע לשיר בצרפתית שהוא ביצע הרבה יותר מאשר אנה.בשלה אני פחות הרגשתי שזה מרגש אותי. אני מקווה שגבריאל יהיה מספיק נבון וינסה להשתתף בתוכנית הכוכב הבא של הזכיינית השניה.
מה יש לו להפסיד? אני כבר בספק אם בעונה הבאה של אקס פקטור או של ריאלטי מוסיקה של זכיינית רשת שהוא שוב יופיע שם בתור מתמודד.

למעלה