פרק 21- ההופעות החיות:

xjoiq

New member
היום אנה מעללפפתתתתת

הכי הכי מכל הביצועים של אנה. ביצוע של גמר לא פחות! חבל שהיא בזבזה את הביצוע המעיףףףף+++ בשלב הזה. האכילה את זמרת-העל אמי לי עשן.

רמי אב

New member
בקשר לפרק של היום

כל זה לדעתי,
הביצוע של אנה מתי שהיא שרה בקול לא מאוד גבוה זה פחות אהבתי.
את הביצוע של דודו אני פחות אהבתי מהפעם הקודמת.
את הביצוע של קלוז אפ קצת יותר אהבתי מהפעם הקודמת.
את הביצוע של יוסי שיטרית אני מאוד אהבתי כמו בפעם הקודמת.

קאמי7

New member
אצבע ולהקיא את "ההתלבטויות" של עברי בידיעה שמשאיר את אלמוג

לא מובן לי מה מצא/ו בקול פרווה של אלמוג, שכל כך מתמוגג/ים ממנו...?!

רמי אב

New member
המשך

את הביצוע של אלמוג אני אהבתי מאוד קצת יותר מהפעם הקודמת
את הביצוע של טל אני אהבתי אבל פחות מהפעם הקודמת
את הביצוע של דניאל אני פחות אהבתי ועוד פחות מהפעם הקודמת
את הביצוע של טל ועטרה אני אהבתי יותר מהפעם הקודמת.
הכי פחות אני אהבתי את הביצוע של דודו בינתים.

קאמי7

New member
נבחרת אקס פקטור איבדה הערב קול זמיר של דודו, על פני אלמוג

עם קול אנמי למדי

xjoiq

New member
למרות שלא מסכים עם תוכן הביקורת שלך,הביקורת שלך יותר נשמעת

מובאת בצורה מכבדת ומייצגת דעה ליגיטימית של טעמך האישי.(ועל טעם כידוע אין להתווכח).
&nbsp
&nbsp
רק רציתי לציין דבר אחד לגבי דודו - למרות קולו הערב משהו, עדיין הקול שלו מאוד לא יציב ועדיין הוא רחוק מאוד מלהיות זמר והוא החוליה החלשה בתוכנית מהבחינה של *זמר* (וגם למרות שהוא די השתפר היום והרבה פחות צורם מהלייבים הקודמים).

רמי אב

New member
המשך

בשלב ההדחה אני הייתי מעדיף שאלמוג ישאר כדי לדעתי בינתים הוא יודע לשיר יותר טוב יותר סוגי שירים, למרות שהפעם לדעתי אלמוג שר יותר טוב בהמשך אבל דודו שר מההתחלה יותר טוב.

GM1988

Well-known member
פרק 21- ההופעות החיות:

אתחיל משלושת הביצועים הכי חלשים הערב:
- אלמוג
עידו ועטרה
ודודו

עידו ועטרה- זה היה עוד ביצוע חלש מבחינת עטרה ומבחינת החיבור שבקושי נראה ביניהם.
כל השיחות על "זוגיות" דיי מתישים לאור מה שנראה שחסר שם.
עטרה ממש נבלמת בקול של עידו ודיי מיותרת שם, אבל החליטו היום משום מה לפרגן להם, וזה דיי בולשיט הכל. חלש מאד!

דודו אבגי- מסתבר שאת השירים הטובים השאירו לשירי הדחה, ושוב היה לדודו ביצוע חלש, נאמבר עם מלא קשקושים מסביב ופחות תוכן בעיקר.

אלמוג- מודה שעם כל החוסר עניין שאני מגלה בביצועים של אלמוג עד כה, הפעם מה שהכי הפריע לי בנאמבר שלו- זה האמא.
דמיינתי שזה יהיה רגע אינטימי יפה ביניהם שהוא שר לה, אבל הענטוזים שלה מולו יותר הפכו את זה לטעם רע של מישהי שרופהה במסיבת חאפלה.
הביצוע עצמו גם היה לו מלהיב והסאונד בהתחלה היה לא טוב.

GM1988

Well-known member
המשך-

אנה טימופיי- נתנה ביצוע אדיר!!! הפעם באמת הלכו עם האופרה עד הסוף ושילבו פופ, רוק ואופרה ביחד. מדהים!

Close Up - יפה שמשה נותן להם יותר מקום לשירה ולא לריקודים, ומשתמש במסכים עם וידאו ארט יפהפה שמוסיף אווירה ותנועה לנאמבר.
היום הביצוע שלהם היה פחות טוב מהפעמים הקודמות, אבל יחסית, זה היה יפה.

דניאל- נאמבר יפה, אבל גם לי השיר הזה לא עשה כלום.
הביצוע היה פחות מוצלח ועם זיופים והמון מאמץ בקול.

את הביצוע של טל פספסתי ואשמע מאוחר יותר. סקרן!

נליאו

New member
מסכים לגבי אמא של אלמוג, זה היה קצת הזוי

ומקווה שכבר ראית את הביצוע של טל, כי טל התפוצצה הערב והייתה הכי טובה הערב והכי טובה מתוך כל הביצועים שלה.
מקווה לגמר של דניאל, טל, יוסי ואנה

GM1988

Well-known member
הביצוע של טל היה מדהיםםםם!

היא קרעה את השיר הזה לגזרים באופן אדיר!
תהיתי מתי באמת יצא ממנה ביצוע כזה עם מילים כאלה, אחרי שבאודישנים היא סיפרה שאף פעם לא התערבבה והייתה "חלק מהעדר" ואין לה חברים.
השיר הזה היה כמו זעקה אמיתית מזמרת כמוה

מה שעדיין חסר לי זה עמידה יותר בטוחה ויציבה של טל על הבמה.
התנועה שלה עדיין נראית חסרת ביטחון ולא חופשית מספיק.

הפעם אהבתי את הבחירות של העם והשופטים

למרות שחשבתי שקלוז-אפ היו ממש גרועות הפעם, אני שמח שלא הדיחו אותן.
כמו כן אני ממש שמח שהשיר האחרון של דודו היה הכי טוב שלו בשידורים החיים. לא היה מגיע לו להמשיך אבל לפחות הוא לא הודח "בבושת פנים".
&nbsp
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=5315406&r=1

mikemiller

New member
טל גינת

איזה ביצוע מעלף

ושירי מיימון
איך לא הכרת את השיר של הביטלס

xjoiq

New member
אני לא נרגע, ביצוע לפנתיאון של הריאליטים בישראל

הנאמבר הכי יפה עד עכשיו בעונה 2 של אקס פקטור וגם בעונה 1.
בחירת שיר מושלמת+שיר אהוב+יכולות קוליות מדהימות שמגיעות לידי ביטוי מענג ומוצלח ביותר+נאמבר מקצועני. בקיצור רק כיף.
אמשיך לשמוע את הביצוע הזה עוד הרבה מאוד זמן במקביל ללהקות האהובות עלי epica ו-nightwish שאנה הצליחה להתקרב לליגה של הסולניות שלהן.
חוזר ללופים על הביצוע. ביי.

xjoiq

New member
לגבי יתר המתמודדים

טל הביאה נאמבר מעולה ואיכותי ביותר ואפשר בהחלט להגיד שעשתה כבוד לשיר של הביטלס.
&nbsp
כרגע טל ואנה תופשות פער על פני יתר המתמודדים ואני מקווה ששתיהן יגיעו לחלק השני של הגמר הטופ2.
&nbsp
הביצוע החביב השלישי בתוכנית היה דווקא של קלוז אפ שהיה די יפה אפילו יחסית אליהם.
&nbsp
הביצוע הרביעי שייך ליוסי שיטרית. בחירת שיר לא מתאימה ליוסי(בחירה לא נכונה שמועצמת עקב היות המקור שיר די יפה) אפילו חששתי שהוא יגיע לבוטום טו אבל עדיין הטונים היפהפיים שלו עושים את העבודה בגבוהים ובכל זאת זה די ממכר. אבל בד בבד זה גם מרגיז כי שירים אחרים יכולים להוציא מיוסי נאמברים פיצוץ. עבודה לא נכונה של עברי עם יוסי.
&nbsp
הביצוע החמישי היה הנאמבר המרגש של אלמוג שגם בשיר ההדחה הביא ביצוע נחמד לשיר המעולה של דודו טסה.
&nbsp
הביצוע השישי היה של דודו איבגי שהשתפר למדי יחסית ללייבים הקודמים אבל עדיין זה רחוק מאוד מביצוע מקצועי. כנ"ל בשיר ההדחה. הטונים שלו נעימים וכיפיים אבל לא יודע זה לא מתחבר לי.
&nbsp
הביצוע השביעי של עידו ועטרה היה בשבילי אכזבה יחסית אליהם עצמם אולי הביצוע הכי גרוע שלהם מאז חיברו אותם. עידו הוא הקול המרגש של הצמד ובנסיבות אחרות הוא היה בקלות מגיע לנבחרת הבנים. הקול שלו לא פחות מרגש מהקול של יוסי. ושיגעו אותם בביקורות הקודמות עד כדי כך שעידו הקטין את עצמו בנאמבר הזה כך שלא אהבתי את התוצאה. הקול של עטרה בשירים שלהם צריך להיות בין זמרת ליווי לבין החלק השני של הצמד. ועדיין למרות הכל החיבור שלהם הרבה יותר טוב מהחיבור של פיוז'ן שנה שעברה.
&nbsp
הביצוע של דניאל לא התחברתי. היה נחמד אבל ככה חפיף. לא משהו שמרשים ווקאלית.
עד שהתחלתי להתחבר בשני הנאמברים הקודמים היא שוב שקעה בעיני. עדיין מרגיש שהכי יוציא אותה איקסית זה שירים בעברית ופחות שירי ביונסה ונגזרותיה.
&nbsp
&nbsp
לסיכום הביצועים שאהבתי הפרק:
1. אנה

2. טל

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. קלוז אפ
4. יוסי
5. אלמוג בשיר ההדחה
&nbsp
&nbsp
מנטור מצטיין: שירי.
וגם תודה לה על שגילתה לי כוחה את אנה בז'אנר הכי אהוב עלי(מטאל אופראי).

למעלה