עוה 2, פרק 19 הופעות חיות

עוה 2, פרק 19 הופעות חיות

אז ממי נפרד היום?
איזו שמלה תלבש בר?
איזו תסרוקת תהיה לשירי?
מה ילבש פורטיס?

והכי חשוב - האם נהנה מההופעות החיות? האם המתמודדים ישמרו על הקצב?
כל זאת ועוד בעוד פרק מרגש של אקס פקטור ישראל

fisher604

New member
שלום אני חדשה כאן, שאלה בבקשה: בתוכנית האחרונה מי הודחה טל

גינת או ליבי שנשארו אחרונות? לטעמי הפרק האחרון היה מאכזב לחלוטין!!! לא נהנתי מאף ביצוע שלהם חוץ מהצמד של עטרה ועידו. אפילו יוסי שטרית אכזב אתמול, מה זה בחירת השירים האלה? הוא יכול היה "להפגיז" את האולם עם איזה ביצוע של שיר קצבי אולי של אייל גולן או שיר מלנכולי של ארגוב. תודה.

אני לא מסכימה

הקול של ליבי שבור. היא עלתה לגבוהים וזה נשמע פשוט נורא. אולי אם היא הייתה שרה שיר רוק שלא צריך להיות מדויקים, זה איכשהו היה עובר, אבל ככה זה נשמע פשוט נורא, והיא הודחה בצדק.
טל מתוקה. אבל אני לא התחברתי לשיר ולהעמדה, ולשכיבה על המיטה, כל אלה הפריעו לי להנות מהשיר.

היה הרבה יותר טוב מהפעם הקודמת

חבל שאין וידיאו מקדים על העבודה על השיר.
משה יודע לעבוד עם אפטר דה סאן, ומביא אותם למקומות גבוהים וטובים.
בחירת השיר לדניאל לא הייתה נכונה. אהבתי את ההצגה של בן גולדשטיין עם הקופים. זה היה מרענן ושונה.
לא התחברתי לשיר של אנה טימופיי ולא אהבתי את הפירוש לשיר בצורת הוידיאו.
ליבי הודחה ובצדק. חבל שזה היה על הגב של שלומית.
והמשפט שטל אמרה רגע לפני שהיא עמדה להדחה, נכון ומדוייק. זה כולה תוכנית טילוויזיה, ולא צריך להגזים. מי שרוצה להיות להיות זמר, יהיה, עם האקס פקטור ובלעדיו.
וחבל שעברי לא ראה כמה בריאה הנפש של טל וכמה היא יודעת לקחת דברים בפרופרציה. בזכות המשפט הזה הוא היה צריך להעביר אותה, לא לתת לה קול נגד.

GM1988

Well-known member
אני מניח שצרם לעברי לשמוע את המשפט שטל אמרה

כי בהבנה שלו צריך להיות "פוליטיקאי" ולדעת לשחק את המשחק ולדעת איפה ומתי להגיד דברים.
ולהאמין שהמסגרת של "אקס פקטור" היא החיים והקריירה של המתמודדים.

GM1988

Well-known member
טוב אז ככה:

אתחיל מהנאמבר הכי מושלם בפרק הזה, והוא שייך לאוהד ועוז After The Sun

וגם בפרק הקודם הם היו הטובים שעשו את מה שצריך לעשות על במה. החל מבחירת שיר, הגשה, העמדה, וכשזה עובד ביחד הופך לניצחון!

הכי לא מוצלח- דודו.
בצעדים דיי גדולים, עברי קובר את דודו ואת הכישרון שיש בו, ובוחר לו שירים לא מתאימים בלשון המעטה. בוחר לו תנאים בימתיים לא נכונים בלשון המעטה. גורם לו להישמע ולהיראות משעמם ומעוס. מאד מאד חבל שהבחור הזה לא מקבל כנראה חופש לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב.

ובקצרה על כל השאר:

ליבי- הפתיעה פאקינג בטירוף! ככה הייתי שמח לשמוע אותה מההתחלה.
Close Up - השיר פחות טוב, אבל השירה וההעמדה הייתה סבבה. יש מה לשפר.
אנה- השילוב בין פופ לאופרה עובד מעולה, אבל כן יש מה לשפר עם המבטא והשירה בבתים.
טל- אני מאד אוהב את השיר, אבל השיר ספציפית לה לא התאים ככ, אבל זה היה סביר וחלקית עבד. מאד שמח שהיא הציגה את Wake Me Up האדיר שכבר הספקתי לשמוע ממנה ביוטיוב. היא אדירה!
דניאל- לא מבין איך פורטיס הגיע ל"טיפת מזל" בהקשר של דניאל. חשיבה מוטעית, בחירה מזעזעת ומאד מעייפת, עם כל זה שדניאל היא זמרת ענקית!
עידו ועטרה- אני לא יודע כמה יש ב"זוגיות" שלהם משחק וכמה אמת, אבל אני לא מתלהב מהביצועים שלהם. הם נשמעים לא טוב ביחד. יש גם איזושהי בעיית סאונד בלייב השני שלהם. לא

בן- לא אהבתי את הרימייק לברונו עם הקופים, היה אפשר לחשוב על משהו אחר.
סך הכל הבחור עם כל החולי שלט היטב בקול ועשה מה שאפשר. אני אוהב לעקוב אחריו.
אלמוג- עדיין אני לא מצליח להתחבר אליו באופן מסוים. דיי מחכה שהוא יסיים לשיר.

הפתעת הערב בשבילי הפעם היה יוסי שטרית.
עד כה לא הצלחתי להתלהב ולהתרגש מהשירה שלו ולא מהשירים שהוא שר.
עם "חופשייה" זה עבד באופן מטורף!!!!!! פה שמעתי את כל מה שיש לבחור הזה להציע, ואני מאד נהנה

xjoiq

New member
שיפור ברוב הנאמברים

למרות שלא היו הפעם שירים שתקעו אותי בלופים,כמו בערב הלייבים הראשון, התוכנית ביום רביעי כמעט כולה היתה מהנה.כמעט כולם העלו את הרמה. וגם אם היו כמה שירים מצטיינים,מבחינתי, זה היה רק "בחצי ראש" בפוטופיניש יחסית לאחרים.

אז ככה:
קלוז אפ היו די נחמדות נאמבר נעים זורם וערב לאוזן

כנ"ל ליבי

אלמוג אולי הביצוע המצטיין מבחינתי בתוכנית. מאוד אהבתי את המקום שאלמוג לקח אליו את הנאמבר.

טל: למרות שהנאמבר היה יחסית משופר לנאמבר של הערב הראשון עדיין היא פחות טובה יחסית לאודישנים. כנראה שאולמות גדולים לא ממש עושים לה הכי טוב. וגם נראה לי שהמקום שלה צריך להיות יותר שירים סולידים סנטימנטליים שבשילוב עם הקול שהיא ניחנה בו יכולים לתת לשירים עוצמתיות מרגשת. שירי לדעתי לא מצליחה למצוא אותה. היא רוצה להפוך אותה לשירי מימון מס' 2 וטל לעולם לא תהיה כזאת! יש לטל משבצת ווקאלית יפה ומרשימה אבל שונה לחלוטין משירי. בשיר ההדחה טל כבר נתנה נאמבר יותר מרשים.

יוסי ביצוע מהנה ביותר של יוסי. ממש זמר עילית. גם אחד השירים היפים של הערב

דניאל הפעם דניאל הצליחה להפתיע אותי בגדול.
הביצוע הכי יפה של דניאל לאורך כל התוכנית. קצת התהפכתי כלפי דניאל. זה בדיוק המקום שהייתי רוצה שדניאל תלך אליו. ממש נהניתי מהיכולות הקוליות שלה בנאמבר הזה. אחרי שבערב הראשון היא היתה המתמודדת שהכי פחות עניינה אותי הפעם הביצוע שלה היה על גבול המעיף.
הנוסחה המנצחת עבורה לדעתי זה לקחת את כל רפרטואר השירים שביצעה טינה איברגימוב מהכוכב הבא1 וכך הווירטואוזיות הווקאלית של דניאל תבוא לידי ביטוי מכסימלי ומענג.
אבל..מה שבכל זאת הפריע לי זה שהנאמבר היה אמור לזעזע לי את אמות הסיפים וללחלח אותי ולצמרר אותי לסירוגין ולהכניס אותי ללופים עצבניים-אבל הוא לא! אצל טינה איברגימוב עם יכולות ווקאליות דומות הוא כן עשה לי את זה באותו שיר ממש ואצל דניאל הוא לא. אמנם עדיין אחד הביצועים היפים של הערב אבל הוא היה אמור להיות ה-ביצוע בהא הידיעה של אקס פקטור.
חסר משהו בקול דניאל(אפילו בלי קשר להשוואה לטינה איברגימוב).

בן עוד ביצוע כיפי של בן למרות שהיה פחות טוב מהערב הראשון גם בגלל החולשה הקולית של בן כנראה עקב הצרידות שלו.

אפטר דה סאן
איזה ביצוע איכותי. משהו בינלאומי. נאמבר מארץ הנאמברים. כנראה שהם יהיו הזוכים הראויים של אקס פקטור. משה מתגלה איתם כמנטור-קוסם.

דודו העקב אכילס של הערב. הביצוע החלש והכי אנטי-מקצועי בשני הערבים של הלייבים וספק אם בכלל היה עובר אודישן ראשון עם הדבר הזה. ממש לא שייך. ביצוע לא הכי נעים לאוזן. דודו חייב ללכת אך ורק על הכיוון של שירים ישנים אחרת חבל על הזמן של כולם. הייתי בטוח במיליון אחוז שהוא יהיה מועמד להדחה,אפילו לפני ליבי, אבל הצופים נשאו לו חסד. כנראה היו לא מעט שהצביעו לו הצבעה אסטרטגית. אולי גם כל שדרות הצביעה לו. עברי אמר בבית השופטים שהוא לא יודע מה לעשות איתו והוא באמת הוכיח את זה ב-2 ערבי הלייב. אם אחרי הערב הראשון עוד חשבתי שעברי מנסה להראות פן אחר של דודו אחרי הערב השני אני חושב שעברי ממש מוליך אותו גרוע. כמו שאמרתי דודו צריך ללכת אך ורק לכיוון של שירים ישנים.

אנה אחלא ביצוע מבחינה קולית של אנה. עדיין אחד הביצועים הטובים של הערב. ועדיין העמדה גרועה של שירי עם הוידאו ברקע הלא שייך. עברי צדק מאוד בביקורת שלו על ההעמדה של השיר. תפשת מרובה לא תפשת. שמעתי שוב את הביצוע ללא צפייה-אחד הביצועים הטובים של אנה. בהחלט שווה לייק.

עידו ועטרה עוד נאמבר יפה ונעים של הצמד החדש. שוב אהבתי את הביצוע שלהם כאחד הטובים.

דירוג הביצועים הטובים מבחינתי:
1. אלמוג
2. דניאל
3. יוסי
4. אפטר דה סאן
5. אנה
6. טל בשיר ההדחה
7. עידו ועטרה
8. בן
9. קלוז אפ
10.ליבי בשיר הראשון

לסיכום אינפלציה של שירים נעימים בתוכנית הלייבים השניה.

משה,שוב,מנטור מצטיין. אצלו זה הכי מורגש שהוא לוקח את הג'וב של המנטור במקצוענות של- *זה לא רק תוכנית*.

למעלה