עונה 2, פרק 16, בתי שופטים

רמי אב

New member
אז בפרק הבא יש גלגל הצלה

כנראה שיחזירו את זה ששר את השיר ציפור מטורפת.

פולספגן

New member
אם לא יחזירו אותו, שירי בטוח תזכה עם הנבחרת שלה

כי שאר הנבחרות הן פרשיות.

xjoiq

New member
בכלל לא בטוח יוסי שיטרית זוכה כמעט בטוח

אם עברי לא יצליח להפריע. אם יוסי שיטרית לא זוכה זו תהיה תעודת עניות לעברי כמנטור שהיה לו יהלום ביד ומיסמס אותו.

קאמי7

New member
מה כה "בטוח" ביוסי שטרית?! סרח עודף בממלכת המוזיקה המזרחית

סובלים גם כך מ"הצפה" ים תיכונית של כל המסלסלים לנו במוח.
&nbsp
אני מקבלת חידודים מ"חכמי" התסרוקת האינפנטילית, שמצלחתים את השיער שמסתיר להם את המוח.

xjoiq

New member
תראי,את לא מבינה במוזיקה מזרחית ומגיבה סתם לא לענין

ובכלל כל ההודעות שלך בפורום הם לא רק שלא לענין ולא רק שאינן מקצועיות הן גם סובלות מגזענות והתנשאות חסרות בסיס.

זמר נשפט יחסית לז'אנר שלו ולא יחסית לז'אנרים אחרים. אם את לא מבינה/לא אוהבת/לא סובלת/או כל "לא" אחר על המוזיקה המזרחית זה יהיה רחוק מאוד מכל מינימום של חכמה,ובעצם ההפך,להגיב על דבר שלא מבינים בו.

אני,למרות שיש לי טעם מגוון במוזיקה צפון דרום מזרח מערב הכל אצלי הולך בכל זאת יש כמה ז'אנרים בודדים שאני לא אוהב ואפילו כאלה שאני סובל לשמוע אותם שבא מישהו לבצע שיר שאני לא אוהב או מז'אנר שאני לא סובל אז אני פשוט לא מגיב ומודה שאני לא יכול להתרשם ממנו. תלמדי-ככה צריך להגיב או יותר נכון לא להגיב על זמרים מז'אנר שאת לא אוהבת. אחרת את יוצאת פיתה וההתיחסות הגזענית המתנשאת שלך יותר משהם פוגעים במי שאת מתכוונת עליו פוגעים בך ומראים עליך ועל אישיותך את מה שהם מראים.

אחרי כל ההקדמה, רק שתדעי שיוסי שיטרית ניחן בצבע קול מהאיכותי ומהטובים ב-2 עונות של אקס פקטור ואולי אף הכי טוב וגם בתוך תעשית הזמר המזרחי הוא יכול להתברג בתוך העילית לא משנה כמה זמרים יש שם. מה גם שהוא מאוד מוזיקלי(דבר שמי שלא סובל מוזיקה מזרחית לא מסוגל לחוש בכך).

אז מה אם אין לו תסרוקת משהו - הוא זמר עילית,גם למרות התסרוקת...

סגלי לעצמך קצת פלורליזם וסובלנות. ברגע שהוא(או כל זמר שאת לא סובלת) עולה לשיר את יכולה לשים על mute/לזפזפ/או סתם לעשות עבודות בבית. בכל זאת לפחות חצי מהצופים אם לא יותר נהנים לשמוע אותו ואין סיבה שבגללך תיגזל מהם הזכות וההנאה להתענג על קולו הערב.
ולא במקרה אפילו עברי שלמרות שזה לא הז'אנר של השירים שהוא כותב ומבצע בכל זאת הוא לא יכול להתעלם מכשרונו הנדיר מתרגש מביצועיו ועל כן מחזיק ממנו בתור האס שלו.

קאמי7

New member
משחק מכור מראש! יחזירו את דודו כדי להחזיר לצופים אנחת רווחה

הדחתו של דודו אכן הפתיע את כולנו!
הכל התגעגעו לקולו הערב. היו מי שהרחיקו לכת ומיהרו להכתיר את דודו לגמר, כבר בתחילת העונה.
&nbsp
טעם לפגם, עברי לידר בחר העונה מאפיין ים-תיכוני, לטעמו של עם/ך הבוחרים אחרת, לא נתפס איך זה הדיח את דודו...?!
&nbsp
נשמח לקבל אותו חזרה בזרועות פתוחות *****

xjoiq

New member
הלוואי שיחזירו אותו ואת נועה בלוז

אז זה יהיה מושלם

GM1988

Well-known member
פרק 16 - הנבחרת:

מאד חבל לי שנועה לא ממשיכה לשידורים החיים.
הביצוע שלה היה מהמם! וחבל שהיחסים בין ליבי ופורטיס הפכו זאת ליתרון עבורה. סך הכל, לא ציפיתי שהוא ידיח אותה. זה היה ברור שהיא תמשיך.

ליבי, היא אולי סבתא מאגניבה וכל זה, אבל פאק! הם כל הזמן מדברים על "מחפשים זמרים"- וליבי ממש לא זמרת. אולי לפני 30 שנה היה לה קול, אבל אני לא שומע פה זמרת בכלל... היא וננסי יכלו לעשות דואט! למה לא העבירו את ננסי אם כך.

אותו הדבר בקשר להחלטה של עברי להדיח את גבריאל ולהשאיר את אלמוג.
גבריאל הוא בחור מוכשר, ועברי יכל לקחת אותו ולעבוד איתו, לכוון אותו לאיפה שצריך והיה יוצא מזה משהו מעניין.
מצד שני, אולי באמת עדיף לאנשים האלה להתפתח בעצמם ולמצוא את הכיוון שמתאים.

משה- מצוין!
שירי- מצוין!
פורטיס- מזעזע

עברי- מזעזע

כן, לא ברור לי

למה פורטיס קיבל את הבוגרים. הרי אם הוא מכיר את ליבי, יש פה ניגוד אינטרסים ברור, וחבל מאוד על נועה ששרה מדהים ויפה. לא נהניתי מהביצוע של ליבי. הוא היה יבש ומשעמם. לא היה בו רגש או תשוקה.
לא מסכימה לגבי גבריאל. הוא לא מספיק מגובש. הוא חסר ביטחון ברמות. הוא נראה שכל רגע הוא הולך להתעלף מהלחץ ומהתרגשות. לדעתי עברי החליט החלטה נכונה שנפרד ממנו. אלמוג מדהים. יש לו שירה כובשת. הוא שר מהלב

mikemiller

New member
דירוג קולות בהופעות החיות

1) אנה , הדר לי , טל גינת , דניאל יפה
2) אנונימית
3) אוהד ועוז
4) יוסי שטרית , אלמוג קריאף
5) עטרה ועידו
6) קלוז אפ
7) בן גולדשטיין
8) ליבי

רמי אב

New member
זאת העדפה שלך? או דעתך על מה תהיה התוצאה?

לפי דעתי דניאל שרה בדיוק כמו ליבי.
אוהד ועוז יותר טובים מהם אבל אנה יוסי ואלמוג עוד יותר טובים מהם.
אני הכי אהבתי עד עכשיו התוכנית המיוחדת הזאת את הקל של יוסי שיטרית
אבל יש לי הרגשה שאלמוג יצליח בזה יותר.ואנה עוד יותר.
את הקול של אנה אני אהבתי מקום שני.
זה בינתים.

mikemiller

New member
לגמרי העדפה

אני אוהב את ליבי אבל ברור שדניאל שרה הרבה יותר טוב ממנה
אוהד ועוז לדעתי הכי טובים בלהקות בפער וגם חוץ מזה הכי מוכנים
לקריירה אחרי התוכנית
אני לא התחברתי לקולות של יוסי ואלמוג וגם לא אנה למרות שהיא זמרת מצוינת

אני חושב שטל גינת והדר לי לא נופלות מאנה, לכן שמתי אותן באותה רמה

GM1988

Well-known member
דניאל שרה כמו ליבי? איפה בדיוק?

איך שאני מסתכל על זה, כל מה שליבי מנסה לשדר, זה מה שכל האחרות עושות בפועל.
דניאל יש בה הכל- זמרת ענקית! נראית טוב, יודעת לזוז, מלאת ביטחון וחן.
האנונימית- זמרת מעולה! וכנראה שגם יודעת להופיע, לפי התמונות שלה מהופעות בפני קהל נשים חרדי.

נועה, זמרת מעולה! יש לה גרוב וכנראה גם היא מסוגלת לשיר בכל מיני סגנונות.

ליבי- היא כולה פירגון אהבה ומאגניבות, אבל אין לה כמעט קול לשירה.
אני מבין אם היא הייתה זמרת פעילה עם עשרות להיטים והופעות ועכשיו הייתה שרה ככה, עוד מילא (טוב, אז בטח לא הייתה לה סיבה ללכת לאקס פקטור חחח) יש לקהל ממה להחזיק במקרה כזה.
אבל מה יש לה להציע כרגע? היא יותר אנונימית מהאנונימית. מי שמע או מכיר אותה חוץ מפורטיס והדור הקודם?
אז כן, היא מספרת על קריירה רוקיסטית גדולה ומפוארת, צעקות והופעות וזה...
נעזוב את זה רגע בצד ונסתכל על מה שיש- זה מספיק לאקס פקטור?

לדעתי ההחלטה הזו הייתה נטו יתרון היכרות ביניהם ולא אינטרס מקצועי כלשהו.

xjoiq

New member
דירוג הקולות אצלי

1)טל גינת
2)הדר לי
3)יוסי שיטרית
4)עידו ועטרה
5)אנה
6)אלמוג קריאף
7)קלוז אפ
8)דניאל יפה
9)אוהד ועוז