עונה 2, פרק 13 בתי השופטים (מבוסס על הפרומו)

עונה 2, פרק 13 בתי השופטים (מבוסס על הפרומו)

כמו שראינו מחר נתמקד בשירי ולהקתה. באה לחיזוק מיה דגן. לא ברור לי למה. מיה נחמדה וגם יודעת לשיר, ראינו זאת בשיר שלנו, אבל הכיוון יותר שחקנית פחות זמרת.
האם ליקה תפרד מאיתנו כמו שנראה באודישן, או כמו תמיד זה רק לגרום לנו להאמין ולמעשה תודח מישהי אחרת.
אז ניחושים, מי תהיה המודחת הראשונה מהבנות, והשניה בכלל?
האם זאת תהיה אנה טימופי? טל גינת? מזלי ימין? ליקה? הדר לוי?
הניחוש שלי או הדר או מזלי.
מה אתם אומרים?

אין מצב שליקה .

או מזלי או הדר

אבל גבי אמר משפט נכון כשהם עוד לא ידעו שעברי שלהם אז הוא חושש משירי יש מצב שאם הוא היה אצל שירי הוא היה עף

אני לא זוכרת עם שירי אוהבת את ליקה בניגוד לרמי שמאוד אוהב אבל אני עדיין חושבת שלייב לפחות היא תגיע

mikemiller

New member
אם זאת הדר

שתודח , זה טעות גדולה של שירי , אמנם התחרות קשה אבל ממה שהתרשמתי , חוץ מיכולות השירה המרשימות
של הדר , היא נראית מוכנה , בשלה ללייב וזה צריך להיות גם שיקול

GM1988

Well-known member
לא ראיתי את הפרומו, אבל אין סיכוי שידיחו את ליקה.

נראה לי שהקרב יהיה בין אנה למזלי.

פולספגן

New member
הואיל והם מדיחים את אלו שראויים לזכות בגמר, אז הם ידיחו את

אנה טימופי כשם שהדיחו את דודו.
&nbsp
מצד שני, שירי מיימון "קצת" יותר חכמה מעיברי לידר ומשאירה את מי שראוי לזכות בגמר, בדיוק כפי שהשאירה את רוז פוסטאנס, לאחר שכולם כבר אמרו שהיא משעממת ולא מחדשת כלום.
לדעתי, הדר לוי ומזלי יודחו ולא ייכנסו להופעות החיות.

mikemiller

New member
לצערי , יש לי הרגשה

שזה מה שיקרה , אני מקווה שלא
הדר לי (לא לוי) צריכה לעבור להופעות חיות , יש לה קול מטורף
שירי מימון לא כזאת שופטת חכמה , כל אחד היה זוכה עם רוז שהיא זמרת בינלאומית
חוץ מרוז היא עשתה הרבה טעויות שהעלתה את הנטע הזאת ואבישחר להופעות החיות

אביטל186

New member
גם לי נראה שמזלי והדר יעופו.

אין מצב שהיא מוותרת על ליקה המלאכית, אנה או טל.

קאמי7

New member
שירי, מזלי המודחת הבאה! מה לא ברור פה עם "קול" כמו שלה ?!

רמי אב

New member
בקשר לפרק שהיה היום זה באמת אמיתי?

ההתנהגוצ של מיה דגן?
היא נראית כמו גנגסטרית ועוד שהיא בתוכנית שהיא צחקה על שירי מימון שהיא ובדת בחתונה של בר וניסתה להכות את שירי?
לדעתי גם אם זה מבויים זה חינוך לא טוב הנסיון להכות.

ובכן

הפרק היה מתיש ומעייף.. כמה בלבולי שכל ובזבוז זמן על שיחות סרק שלא מקדמות את העלילה, החלפת חולצה, חבילה עוברת, ארוחת ערב, ארוחת בוקר. בחייאת, אם אין לכם איך למלא את הזמן שימו שני בתי שופטים בפרק אחד, כמו שהיה בעונה הקודמת.
התעייפתי מלשמוע את מיה והדיבורים על החתונה של בר, למי אכפת? גם אני לא מוזמנת.
היא נורא ניסתה להצחיק והיא ממש לא. אוהבת את מיה דגן, וזוכרת לה חסד נעורים כמיקי מהשיר שלנו, אבל עדיין.. זה היה מתיש.
ולעיקר:
אנה בשיר של רובי ווליאמס, אחד השירים האהובים עליי. הביצוע לא היה אחיד בהתחלה זה נשמע נורא ולקח לי זמן להתרגל שרובי מושר באופרה, אחר-כך זה היה נחמד אחרי שהאוזן התרגלה. בסוף זה היה זוועה עם צרחות לא מוסברות לשיר.
הדר לי בשיר "fever". אוהבת ומתחברת לקוליות של הדר ולתפיסת העולם שלה. שינוי מרענן מכל המילים על הלחץ והתתרגשות ושאני לא טובה בכל הווריציות האפשריות.
ליקה שרה מקסים. אבל היא באמת צריכה כמה שנים להתבגר ואני בטוחה שתהיה מקסימה כבחורה.
מזלי, לא מתאימה לתוכנית. היא לא מאמינה בעצמה, פספסה את ההתחלה ואת הסולם, לא נראה לי שהיא תמשיך.
טל גינת מדהימה. אהבתי את הדרך שבה היא שרה ושנכנסה לשיר. לי כמה מיתרים בלב רטטו.

לדעתי מזלי תהיה המודחת הבאה

GM1988

Well-known member
הפרק היה בסדר.

אני חושב שהיה אפשר איכשהו לערוך את בתי השופטים ולקצר בפרקים.
המון דברים מרגישים סתמיים שלוקחים זמן מהתכנית, כמו השינה, הארוחה, המשחק וכל זה...
הם מנסים כאילו להכניס את הצופים יותר לאווירה וחיבור עם המתמודדים, אבל בכל זה יש מעט מהדברים שבאמת אני מרגיש רצון להעמיק ולדעת.

אני חושב שהגיע לליקה להישאר ובמקומה להדיח את מזלי.
מזלי יותר ויותר מרגישה לי כמו זמרת שכונה בקריוקי מאשר זמרת אולפנים והיכלי תרבות/קיסריה ואנערף...
כרגע המתמודדת שאני הכי הכי הכי אוהב, זו טל.
היא בחורה עם עומק אדיר בקול, בביצוע... יש לה לוק כזה מעניין כשהיא שרה.
מה שצריך לעבוד איתה זה על העמידה והביטחון שלה.

למעלה