עונה 2, פרק 11 מחנה אימונים

עונה 2, פרק 11 מחנה אימונים

טוב, הגענו לפרק בו מחלקים את המתמודדים שנשארו לקבוצות, וכל קבוצה צריכה לעבוד ביחד ולבצע שיר.
לאנונימית כנראה נתנו בטעות או בכוונה לשיר עם גבר. האם היא תתמודד עם המשימה? האם היא תפרוש?
מה אתם חושבים?
ניחושים אפשר כבר לשרש לפוסט זה.
תשובות - מחר בפרק שנראה שיהיה מעניין.

לדעתי יהיה לה קשה

אבל היא תתמודד ותצליח.
האתגר האמיתי לפי דעתי, לפחות על פי הפרומו, הוא להתמודד עם ברק

גם אני חושבת שהפרומו בכוונה מכניס אותנו למתח ולספקולציות

אבל בפועל היא תעשה כל מה שצריך ותעבור הלאה. זה ההימור שלי לגביה.
לגבי ברק אני מאוד מקווה שהם ישלחו אותו הבייתה בפרק הבא. כמו שכתבתי קודם, הוא לא כזה עילוי שצריך להתאמץ בשבילו...

הם לא מחלקים אותם שמגיל 18 הם מבוגרים

אם אני לא טועה יש בערך חמישה מתמודדים מתחת לגיל 18 אז תשובה שלך לא נכונה

אין

אבל אם אתה אומר שמגיל 18 הם בקטוגריה של מבוגרים אז הנה עוד כמה שמות של מתמודדים מעל גיל 18 שהם לא שמו במבוגרים(ואלו רק כאלה שאני בטוחה שהם מעל18 יכול להיות שיש עוד)

אנה טימופיי
בתאל עזריה
שני חזן
מזלי ימין
דודו איבגי
מאיירון
בן גולדשטיין

לדעתי ככה זה עובד

לוקחים לבוגרים את המובנים מאליהם
לוקחים לבנות או הבנים את המובנים מאליהם
מי שבאמצע מחלקים אותם ככה שפחות או יותר יהיה אותו מספר בשתי הקבוצות שיהיה הוגן.

רמי אב

New member
עונה ,2 פרק 11 מחנה אימונים

בקשר לברק אוגלבו לפי דעתי בגלל שהוא לא שר הרבה בתים מהשיר, אז היה קשה לי לקבוע איך הוא שר אבל הוא שר לדעתי לשם התחלה בצורה טובה.
זה לא קל להשתנות אז כן לדעתי אם זה נכון היה לו מאוד קשה להתפשר,
אני מקווה שבעונה הבאה של התוכנית הזאת או בריאלטי מוסיקה אחר עד אז הוא עוד יותר ישתפר.

חוץ מזה אני הסכמתי עם הבחירה של השופטים.
אבל יש לי הרגשה שהצמד הזה במצב של עכשיו לא בהרבה יצליח.

לא ברור לי למה

אבל הטעות של העונה הקודמת חוזרת על עצמה. בעונה הקודמת הם החליטו להצמיד 5 אנשים שאין בניהם סנכרון מוזיקלי כלהקה. כל פעם הלהקה הזו עמדה להדחה, אנשים לא אהבו אותם, וכל פעם מחדש ההפקה הצילה אותם מהדחה. הם כמובן לא זכו והתפרקו אחרי התוכנית. אז עידן טמבלר, אחד מחברי הלהקה, חתם אצל עברי. מצויין. כסולן כמו שהתכוון שהגיע לתוכנית.
עכשיו הם החליטו על צמד. באים להקות, משופשפות יותר או פחות, אבל שיש להם אג'נדה מוזיקלית. כאלה שהתחברו באיזו צורה. למה כל פעם להמציא את הגלגל? למה לא לבחור בההיצע הרב שיש? למה בכל הקטגוריות האחרות יש חמישה שעוברים, ורק בלהקות יש ארבעה? עוול גדול ללהקות שהתחברו שרוצות להתקדם.
שוב הבחירה בצמד תבוא על חשבון להקות טובות. כמו בעונה הקודמת, להקת מיראז' הייתה צריכה להתקדם להופעות החיות, ורק בגלל שבהפקה החליטו לקדם את פיוז'ן הם נפלו בשלב בתי השופטים וחבל מאוד. מעניין איזו להקה טובה הפעם תיפול כי ההפקה תרצה לקדם את הצמד שהקימו.

GM1988

Well-known member
פרק 11- סוגרים נבחרת:

מפרק לפרק זה הופך להיות יותר בלתי נסבל, כמות הבכי והשיחות על ההיא שהמשפחה שלה לא מאמינה בה, על הזה שברח מבית יתומים, על זו שעזבה ילדים בבית ועל זה שהיה מכור לסמים קשים.
דיי!? כמה אפשר לטחון את זה... לא עדיף היה להוסיף לרבע שעה-20 דק' האלה יותר עניין והתמקדות בחזרות, להראות איך המתמודדים מתכוננים, מתרגשים וזה? מה הרעיון הזה ככ להכניס מצוקה וקושי וסיפורים לא קשורים לתכנית מוסיקה

הבחירות הכי אהובות עליי הם:
האנונימית- עם כל החלק ה"אנונימי" והמעיק שבה, היא חתיכת זמרת עם קול אדיר! היה לי ברור שהיא תעבור אחרונה.
טל גינת - קול מהמם! ואם תשתפשף יותר מהביישנות וחוסר הביטחון, היא יכולה להיראות יפה מאד על הבמה.
להקת Close up - אחלה בחירה. יש לבנות האלה משהו מענין. הן גם שרות טובות וגם יודעות לזוז. יהיה מעניין לעקוב אחריהן.
בן גולדשטיין- אומנם זה ברור שהוא עבר ברוב בגלל הלוק וזה שהוא מחול ובלה בלה... אבל הוא כן ראוי בזה שהוא יודע לשיר, אבל צריך לבחור בקפידה את הרפרטואר ולדעת להגיש אותו.
ליקה - ילדת קסם. יש לה קול מרטיט, ואני שמח שיהיו הזדמנויות קרובות לשמוע אותה עוד.
דניאל - עוד זמרת טובה שמסקרן איך תהיה בלייבים.
אנה - דיי מובן מאיליו שתעבור. היא אחלה זמרת, רק שהסגנון האופראי יהיה באמת אתגר בשבילה.
גבריאל - אהבתי את האודישן שלו העונה, יש בו משהו שמשאיר טעם לעוד, ואני רוצה לראות אם הוא יפתיע אותי בהמשך...
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

*ליבי- הכי מצחיק ששמים מוסיקת רוק כשמראים אותה. נו באמת, רק בגלל שהיא לבשה מעיל עור וגרביוני רשת הופכים אותה ל"רוקיסטית"? אז ממש לא. ואני לא אוהב לשמוע אותה שרה.
ברק - לא מובן לי הרעיון למתוח עם הילד הזה.
קשה לי בכלל להגיד את השם שלו עם המילה "זמר", כי הוא רחוק מזה מאדדדדדדדד!
כנראה בגלל החרם שעשו עליו ברשת החליטו לקדם אותו טיפה לרכך את הסיפור אבל בתכלס הוא לא זמר ולא מתאים למסגרת של אנשים שלפחות מנסים לעשות משהו ולהגיע לשלבים יותר רחוקים בתכנית.
דודו- הוא זמר בסדר. לא מעלף ולא כלום. מעבר לכל, שגם הסיפור שבא איתו לאודישן הוא סיפור מכור לכל דבר כפי שכבר גילו. הכל היה מבוים מלכתחילה כדי להראות ערס ישראלי מצוי ולעשות צחוק. יופי, לא צחקתי

הצמד החדש- לא יודע אם זה יעבוד.

בדקתי שוב

ברק לא ממשיך הלאה. הוא הודח במחנה האימונים. מקבוצת הבנים עברו: בן גולדשטיין, גבריאל, יוסי שטרית, דודו איבגי, אלמוג.
לגבי הצמד החדש - ברור שהם יגיעו לגמר. השאלה היא אם הם יעמדו להדחה כל שבוע, וינצלו על-ידי ההפקה. ועל חשבון מי הם יעברו את בתי השופטים ואת השלבים בהופעות החיות עד הגמר.
בעונה הקודמת אלה היו להקת מיראז, והאחיות קרקוקלי.

GM1988

Well-known member
ברק עף

אני לא יכול להגיד שפיוז'ן היו גרועים ככ... סך הכל היו שם חברה טובים כזמרי סולו.
מישהו שפחות שר טוב חיפה עם הלוק, כמו הבחור שעברי נדלק עליו שם.
והיו גם איזה שני ביצועים טובים שלהם שהשאירו רושם טוב.

אני חושב שיש פה ניסיון חיקוי, לעשות כמו בחו"ל, שכאילו השופטים "מזהים את הפוטנציאל" ומחברים אנשים וזה הופך לצמד / להקה.
נחכה ונראה מה יהיה עם הצמד החדש.

mikemiller

New member
גבריאל , הדר לי ועוד

האודישן שלו היה נורא ואיום , בהמשך הוא היה קצת יותר טוב אבל לא התרשמתי ממנו בכלל
האנונימית - יש לה באמת גוון קול נדיר בארץ
טל גינת - אין מה להוסיף , זמרת גדולה

מה עם הדר לי ? חבל שמתעלמים ממנה בהפקה , כנראה בגלל שאין לה סיפור חיים
אני מניח שהיא מאוד שנויה במחלוקת , לצד אלה שיגידו שיש לה קול חבל על הזמן יש
שיגידו שהיא רק צווחת
אני כמובן חושב שיש לה את האקס פקטור בגדול , יש לה את הלוק , יש לה קול מעולה
היא יודעת לשלוט בו כמעט לאורך כל השירים , טיפה מינון והיא תהיה מעולה

גם אני לא התחברתי

לאודישן של גבריאל.
האנונימית - כל הגימיק הזה די מאוס. כבר כולם יודעים מיהי. היום בעידן האינטרנט בלחיצת כפתור אפשר לדעת הכל. וחוץ מזה, אם כבר מתעקשים על אנונימיות, אז למה אנונימית, למה לא ל"המציא" לה שם אחר, או כמו באנגלית ג'יין דו- לאישה. ג'ון דו - לגבר.
הדר לי - באמת חמודה ונחמדה. חבל שאין לה סיפור חיים קורע לב. נקווה שתמשיך להתקדם ואז יספרו לנו עליה עוד כמה דברים.

למעלה