עונה 2 פרק 9 מחנה אימונים

עונה 2 פרק 9 מחנה אימונים

האם גם הפעם העריכה תהיה מאוד מהירה ולא נדע מי עבר ומי לא?

GM1988

Well-known member
אני כנראה אף פעם לא אבין את ההתלהבות מבר

רמי אב

New member
בקשר לפרק הזה

כנראה שבפרק הבא הם יגידו בהתחלה מי הם 6 שיוצאים מוקדם.הם אמרו בין 6 ל 7.
היום היו 5
אלי עידן
הזמרת ליווי
הקיסרים
הצמד האקוסטי לא הגאים
והתלמיד בן ה 16.
בקשר לזה מרוסיה עם המשקפיים אני אהבתי את המילים המיוחדות שלו אבל לדעתי הוא צריך לשפר את איכות הקול שלו.
בקשר לברק אוגלבו, לדעתי הפעם הוא שר יותר טוב עם פחות דברים מיותרים.
בינתים הכי הרבה אני אהבתי את הביצוע שלו ושל אנה טימופי.
לדעתי כדי להגדיל את המתח לצפיה בתוכנית מבחינה רגשית, לא היו צריכים לפני סוף שלב מחנה האימונים לתת חסינות.
אני אהבתי שברק אוגלבו הראה רצון להצליח.
כבר חצי עונה נראה לי עברה מהתוכנית הזאת.
אם מספר הפרקים יהיה כמו בשנה שעברה.
כלומר עוד פרק של מחנה האימונים.
4 פרקים של בתי השופטים
ו 7 פרקי לייב עם הגמר.
בסך הכל 19 פרקים לחלק ל 2 זה 8.
היום היה פרק 9. אז זה נראה לי חצי עונה.
זה יחסית עבר מהר, נראה לי בעוד 5 שבועות יחליף את זה התוכנית משחקי השף.
ולפי דעתי בפרק הזה, בני עם הכובע, שר פחות טוב מהפעם הקודמת.
אבל כנראה שהם ישאירו אותו כי בקבוצת הבוגרים צריך לפחות 5.
אז כנראה שגם זה ששר את השיר של האקס פקטור ישאר.
בקשר לביצוע של הילדה ששרה את השיר און מי און, לדעתי היא שרה עם זה טוב.
מבחינת האנלוגיהה של הטעות שהיא טענה מול השיר של עברית לידר של זה תמיד אהבה,
נראה לי שדבר חריג יכול באומנות להיות טוב, בניגוד לטעות, אבל נראה לי שהיא תתגבר על הטעות הזאת.

רמי אב

New member
כנראה גם ליבי תעבור לשלה הבוגרים אני לא בטוח בזה

בקשר לביצוע של זאת עם השיער הקצר, לדעתי זה היה ביצוע לא רע.

mikemiller

New member
לא יודע על מה אתה מדבר

א) ברק אוגלבו כמו שאמר פורטיס הוא לא זמר והקול שלו רחוק מזה , לא מוכן בכלל לתוכנית
ב) הוא לא הראה שום רצון להצליח , הוא המשיך לזלזל בכולם ולעשות צחוק ומה שקרה
עם שירי היה לא מקצועי , כי היא לא ראתה בכלל מה קורה מאחורי הקלעים

mikemiller

New member
הכי טובים בפרק

הירושלמים אוהד ועוז !!!
אנה טימופיי
טל גינת
דניאל יפה

ובכן...

מאוד תמוה בעיניי כניסתה של ננסי לתוכנית. את חיפוש הבמה המבוים שמאחוריה מצלמה ואת הפתעת השופטים שהיא הגיעה.
הרי מישהו אמר לה איפה מחנה האימונים. מישהו אמר לה לעשות את עצמה מחפשת את הבמה. ומישהו אמר לה שהיא עברה את האודישן וממשיכה הלאה.
ואז שירי קוראת להפקה כדי לאשר אודישן נוסף. ברור שכן, לא ההפקה יצרה איתה קשר כדי להגיע למחנה האימונים????
היחס המזלזל של ההפקה לאנשים פשוט מחפיר. לשקר לאדם רק כדי שהאנשים בבית יצחקו עליה או ירחמו עליה או משהו אחר, פשוט מגעילה. לגרום לאדם לבזבז יום שלם בנסיעות, רק כדי להראות עד כמה היא גרועה ולזרוק לה את הלא בפרצוף. ובכן, בהחלט היה אפשר להסתדר בלי זה.
הלאה, לראות את השופטים עייפים ורעבים ורוצים הפסקה ומה לא - ממש מוריד לי מהתוכנית. זה טילוויזיה, המקום שבו מוכרים אשליות וגורמים לאנשים להיות גדולים מהחיים. ברגע שהופכים אותם להיות כל-כך אנושיים, ובכן, זה ממש לא מעניין אותי לצפות.
גם הדרך שבה הם עזבו את המתחם של האודישן מחפיר. אז נכון, יכול להיות שזה היה מאוד ארוך ומאוד מתיש, אבל היי על זה משלמים לכם. זאת הסיבה שאתם נמצאים שם. אני לגמרי מבינה שלשמוע 80 אודישנים ברצף זה מאוד ארוך ומתיש. ובשלב מסוים כבר האוזניים לא שומעות. אז נא באודישנים להעביר פחות אנשים, כדי שבמחנה אימונים לא ידיחו 40, אלא 20 או 10.
הדרך שבה הם עזבו במפגיע את הבמה והלכו להתייעץ ולדבר, והשאירו מתמודדים לחוצים ולא מבינים מה קורה, מכעיסה אותי, ופתאום משום מקום מביאים את בר רפאלי, שהמומה לכאורה לשמוע את התוכנית של השופטים, ובמקום ללכת לבמה, כמנחת התוכנית ולהסביר למתמודדים מה קורה, שזה מה שציפיתי שתעשה.... היא פשוט נעלמה, אז בשביל מה היא הגיעה בכלל?
ואז הם חוזרים אחרי רבע שעה - עשרים דקות וללא הקדמות מיותרות מדיחים אנשים לאט, כדי שמי שלא קיבל התקף לב עדיין שיקבל אותו על הבמה....
ואז, יש את התגובה של האנשים. שמים את בר, שלא הוכיחה את עצמה כיעילה בפרק הזה, כדי שאנשים ידברו אחרי ההדחה. מעניין אם מישהו פעם אמר: "איזה יופי... הודחתי!"

למעלה