עונה 2, פרק 3

עונה 2, פרק 3

עוד מעט, עוד שניה, עוד רגע יגיע פרק נוסף של אקס פקטור
נקווה שהפרק הזה יהיה סנסציוני
שנגלה כשרונות חדשים ומדהימים
אז....
בואו לכאן לכתוב ולהתעצבן, לשמוח לקטר
במהלך הפרק ואחריו...
צפיה מהנה!

רמי אב

New member
בינתים ביו טיוב

ובאתר האינטרנט של רשת ובדף הפייסבוק של אקס פקטור ישראל.

רמי אב

New member
בינתים אני הכי אהבתי

את הצמד שהופיע עם הגיטרות הקלאסיות ואת זה שעבד ברמי לוי,
ואת שאר המתמודדים שהאנשים השופטים העבירו למעט מי שכתב את השיר למיי פיינגוולד.לדעת הוא שר לא מספיק פתוח והוא צריך שיפור.

הצמד היה הכי טוב

והאמת היא שהפרק הזה היה חלש.
עצם העובדה שאני לא זוכרת אפילו שם אחד ממי שהופיע
מעיד על כך שלא היה מישהו שאני חייבת לזכור את השם שלו

פולספגן

New member
הפרק הזה היה גרוע בדיוק כמו הפרק שפתח את העונה

בינתיים, רק הפרק השני היה מוצלח ובקצב הזה, נראה לי שאפרוש מצפייה בתוכנית.

xjoiq

New member
אוףף איזה מתיש

ממלאים תוכנית בגרבז'. המאחורי הקלעים יותר חשוב מהשואו. ובנוסף כמה זמן מסך מבזבזים על אלה שלא עוברים ואפילו לא קרובים לעבור.
חשבתי שאודישנים כושלים זה הכי גרוע מהבזבוז זמן מסך אבל יש עוד יותר גרוע זה ששעות טוחנים לנו את המוח עם כל הג'ננות של האנשים שמעניינות את הסבתא של הבת דודה של האחות החורגת שאין לי ובסוף לא נשאר זמן לראות את האודישנים הטובים ואם נשאר אז המוח כבר מיובש. הדברים האיכותיים באמת והמעיפים,אלה עם הכי הרבה X, מצונזרים. בפרק הקודם זותי עם הסנדלים(אריאלה נחמקין) ופרק הזה דווקא 2 אודישנים שהפיקו קולות שהכי עשו לי את זה דווקא מהם השאירו לי איזה שריד של דוגמית פיצקונת להרחה. אבי אבורומי(הערבי שרוצה להתגייר)שעליו ממש עפתי(קול נדיר ביופיו שעשה כבוד לשיר של עידן עמדי) ורמי תלמיד שעוד לפני הקול שלו(שהוא בהחלט לא רע ונעים לאוזן)היה לו את השיר הכי יפה בתוכנית(מה לעשות בכל זאת מדובר במלחין מחונן) ועורכי התוכנית סירסו לי אותם בסדיזם ואכזריות. בקצב הזה של עריכה: לזרוק את העיקר ולתפוש את הטפל שבטפלים אני אתחיל לשנוא את התוכנית.

היו כמה קולות מעניינים יחסית בתוכנית. מעניינים אבל לא שפיצים. אבל כולם לא הגיעו לטובים מהתוכנית הקודמת. אולי חוץ מאבי אבורומי בעל קול שאני מסוגל להתמסטל עליו שעות שבינתיים הוא ואריאלה נחמקין מהתוכנית הקודמת הם,מבחינתי, תגליות הקול הגדולות של אקס פקטור עונה שניה.
ושוב אני אחזור ואומר בקצב הזה של עריכה: לזרוק את העיקר ולתפוש את הטפל שבטפלים אני אתחיל מהר מאוד לשנוא את התוכנית.

לגבי יתר המתמודדים:
הצמד- בהתחלה השתעממתי עד שהם פתחו גרון. ובסה"כ אפשר להגיד שהם מעניינים.
זה מהסופר של רמי לוי מעניין משהו(אם רק היו חוסכים לנו את כל מה שהוא דיבר אולי הייתי מסוגל טיפונת להתלהב ממנו)
המעצבת שאיזה חצי תוכנית בזבזו עליה ואיתה מאחורי הקלעים כל כך התישו אותי עד שכבר לא נשארו לי כוחות להתרשם ממנה אבל היא בסדר פחות או יותר אבל אני לא עף על הדברים האלה.
אחות של קרן פלס היא מאוד גולמית. צבע קול שמסוגל לרגש אותי(אלט רחב על גבול הקונטרה אלט). ריאות שמסוגלות להפיק כוחות סוס של עוצמה(והיא טיפטפה במהלך הביצוע את המשובחות של ריאותיה-מה לעשות אי אפשר להסתיר את הגנים)(דווקא צבע קול קצת דומה לאחותה רק היא בחוכמתה ברחה מלעשות קאבר לאחותה כדי שלא נרגיש). והלוואי שתהיה לה הדרכה טובה כי באמת ייתכן שהיא מאוד שווה בפני עצמה ולדעתי התוכנית הזאת יכולה לעשות לה רק טוב. הייתי רוצה ששירי תהיה המנטורית שלה. יש מצב שפלס הצעירה תיאפה בקצב מואץ בתוכנית ונגיע איתה לביצועים מרגשים בלייב.

דירוג הקולות ב-3 תוכניות:
1. אריאלה נחמקין.
2. אבי אבורומי.
3. יוסי שיטרית.
4. הבולגריה ממולדובה.
5. רמי תלמיד.
6. האחות של קרן פלס.
7. הצמד מהתוכנית הזאת
8. השדרותי עם הכפכפים.
9. האנונימית.

רמי אב

New member
לי זה לא משנה מה הוא דיבר אלא הביצוע שלו.

אני במקום התשיעי עדיין מעדיף את ברק הילד מאשר את האנונימית.

mikemiller

New member
גם פרק טוב

הצמד הירושלמי אוהד ועוז – Babel - מעולים , מוזיקאים כמו שאני אוהב , צריך גם מזה
יצחק כוכב – "תחזרי" - שר יפה , לא יודע מה הבעיה בדיבור שלו
רוני שרה יפרח – Say Something - היא מעצבנת ברמות , אבל אהבתי את הקול שלה , היא לקחה את השיר הזה
לכיוון הסול וממש אהבתי את זה
מזלי – "אל תלך" - לא מתחבר בכלל
אלה פלס – "אין לי מקום" - שרה בסדר כזה , אין לה את האקס פקטור
ליבי – Shoop Shoop Song - מגניבה אבל היא לא הייתה מדויקת בכלל
על הקצרים אני לא אגיב כי לא שמעתי מספיק

רמי אב

New member
לדעתי המשתתף האחד עם הגיטרה הקלאסית

היה יכול מבחינת שירה להשתפר ולהצטרף אל התוכנית.

למעלה