עונה 2, פרק 1

רמי אב

New member
בקשר לתמונה וצוות האנשים שופטים עם המנחה

בקשר לתמונה הזאת
https://www.facebook.com/XFactorIsr...2673074848255/736954019753490/?type=1&theater
האם היא באמת אמיתית?
ונראה לי שזאת פעם ראשונה שיש תוכנית ריאלטי במיוחד של מוסיקה שכל האנשים שופטים מהעונה הקודמת עם המנחה זה אותם אנשים שופטים מהעונה הקודמת של אקס פקטור עונה ראשונה של גרסת מדינת ישראל.

עונה 2, פרק 1

במשך הרבה זמן חיכינו, כססנו אצבעות, ספרנו ימים ושעות וסוף כל סוף הרגע הגיע
הפרק הראשון בעונה השניה יהיה משודר בעוד כמה דקות
אז אנא לסגור ניידים, לכבות פלאפונים ולנתק טלפונים
לשבתת בנוחות על הספה מול הטילוויזיה ולהתענג...
או שלא
כל הביקורות, המחשבות, העצבים, ההנאה כאן בשרשור זה
נתראה במהלך ואחרי התוכנית.
צפיה מהנה!

רמי אב

New member
אני אהבתי את הביצוע של הרואת חשבון

בקשר לזה שמרוסיה, אני אהבתי את מילות השיר שלו. אני אהבתי את הביצוע הווקאלי שלו.
בקשר לילד בן ה 15. לדעתי הוא שר לא רע.
בקשר ללהקת וויב אני מתלבט.
&nbsp

רמי אב

New member
בקשר לשיר של שיר משמר

לדעתי זה טוב.
בקשר לאנונימת, קשה לי עוד להחליט, אבל נראה לי פחות מ הילד בן ה 15.
לפי שדעתי בשלב הזה אני הכי אהבתי את הביצוע של הרואת חשבון.
כמובן שיש מצבים שבשירים אחרים אותו האדם פחות מתאים לשיר את זה.

רמי אב

New member
בקשר לילד בן ה15 מבחינת התנהגות שלו

זה עניין שנוי במחלוקת, אני בלי נדר לא שופט אותו עד שאני לא יודע מה גורם לו להתנהג בצורה גאוותנית.
אבל עדיין אני מבדיל בין גאווה לבין אלימות.
גם שהוא אמר בתוכנית שהוא לא מכיר את הזמר עברי לידר, הוא לא ביזה אותו במילים כמו זמר נחות.
וזה נכון שלא חובה בחיים לדעת הכל, עדיף לדעת לאדם מה שמעניין אותו וחשוב לו ומשמח אותו.

רמי אב

New member
קשה לי לדעת את האמת

יש אנשים שהם באופוריה ויש אנשים שבאמת אוהבים להראות החצנה.
כל עוד ההחצנה לא בשימוש באלימות ולא בגאווה לרעה, אני לא מוצא בזה רע.
לדעתי, אם הוא היה אומר בתוכנית משפטים כמו
"אני בטוח שאני הכי טוב מכל המתמודדים פה", כאשר אפילו שלב הגמר של התוכנית לא הגיע
"או תיזהרו שלא לבחור בי".
אז כנראה שהייתה בזה בעיה.
בלי נדר מעניין אותי לדעת בהמשך התוכנית הזאת מה יצא ממנו יותר צחוקים או אומנות.
והאם גם שיר לא בסגנון מזרחי הוא יכול לשיר טוב, כי הוא אמר בתוכנית נראה לי במה שהוא אוהב לשמוע, סגנון מזרחי והקשר של מזרחי כלומר דיכאון, אבל מה עם לדעת ולבצע טוב מה שלא בהקשר מזרחי?

פולספגן

New member
הוא עלה שלב רק בשביל הרייטינג בדיוק כמו ליברמן הצעיר

באלמנטים של אלכס מהיפה והחנון

רמי אב

New member
בקשר למתמודד מרוסיה

קשה לי לדעת האם בהמשך הוא גם יצליח בתוכנית הזאת.
&nbsp

פולספגן

New member
ברור שלא, בדיוק כמו שהילדון לא ימשיך.

ההימור שלי ששניהם לא יכנסו לנבחרת.

כשראיתי אותה נזכרתי בדניאל אחרת מהעונה הקודמת

מה אתם אומרים, נכון הריקוד דומה?

danlevin1

New member
הילד בן ה-15 שר גרוע

והעבירו אותו בשביל הרייטינג , פשוט בושה
הכי טובים היו : דודו איבגי , דניאל יפה (למרות הזיופים) , האנונימית ולהקת וייב (אילור הזאת אחלה זמרת)

GM1988

Well-known member
מאד לא מקצועי מצד השופטים שהעבירו אותו.

זה אפילו לא המקרה שמתלבטים בגלל שיש פוטנציאל.
במקרה של ברק זה הכל, רק לא פוטנציאל וכישרון מוסיקלי.

פולספגן

New member
פרק מאכזב מאוד

אין מה להשוות את העונה הקודמת לזו על פי הפרק הזה וכרגע התוכנית ברמה אפילו יותר נמוכה מהכוכב הבא.

xjoiq

New member
כן,בינתיים ריאליטי המוזיקה הכי נחות מבין השלוש

ואל תזלזלי בכוכב הבא 2 זו היתה הריאליטי הכי טובה מאז כוכב 7 ו-8.

רמי אב

New member
משום מה אני יותר אהבתי את הכוכב הבא 1 גרסת מדינת ישראל

כנראה כי רובה אם לא כולה היה בשידור חי, בניגוד לעונה השניה שנראה לי שרק הגמר היה בשידור חי.
כנראה השינוי כי אם הכוונה הטובה שבכל תוכנית גם הצו]ים בבית יוכלו להצביע, כנראה התגלו תקלות בציוד ההצבעה אז ביטלו את זה להרבה פרקים בעונה השניה.
וגם מספר הפרקים קוצרו מ 18 ל 24. כדי להתאים את זה לזמן תחרות האירוויזיון? או לזמן תוכנית אחרת של זכיינית קשת?

xjoiq

New member
גם אם היה יתרון לשיטת ההצבעה בכוכב הבא1

בכוכב הבא 2 היו סך מתמודדים יותר איכותי עם הרכב גמר שלא מבייש אף תוכנית ריאליטי מעבר לים. הגמר הכי טוב שהיה פה מזה שנים(מאז כוכב נולד 7ו-8)כולל כמובן כל הדה וויסים.

xjoiq

New member
לא משהו

השיטה שלי להתרשם ממועמדים בתוכניות האלה זה פשוט לעשות משהו אחר בזמן שהתוכנית מתנגנת ולראות האם המועמד/ת י/תצליח לעקור אותי ממה שאני עושה. ורק השדרותי הקונטרה טנור ששר חווה אלברשטיין והאנונימית הצליחו. ואולי גם הרואת חשבון. אבל יש הרבה כמוה(והרבה מעבר..) וורלד-וויד. אולי צריך בכל זאת להעריך אותה במונחים ישראליים פרובנציאליים.
את הילד היו צריכים לשלוח הביתה שיחזור עוד 3-4 שנים ונראה אם יכול לצאת ממנו זמר. כל היתר חבל על הזמן.

הייתי בטוח שאחרי אקס פקטור 1 אפשר רק לעלות ברמה אז אולי טעיתי.

סיכום התוכנית

נתחיל מהאודישנים, נעבור הלאה:

1. דודו איבגי - הוא הפתיע אותי. הגיע כאילו הוא יושב על הספה בבית. ואז הוא הוציא את הקול הכי יפה והכי מדהים. היה תענוג להקשיב לו
2. ואדים - כאילו, לא הבנתי בכלל למה העבירו אותו. ישבתי כל השיר ופשוט צחקתי מה זה המילים האלה? זה רק אני או שגם אתם הובכתם מהסאב הטקסט הזול והפרובקטיבי? מדבר על משפחה ואוכל? אלק.
3. דניאל - נחמדה. יודעת להתנועע על הבמה. שרה סביר. לא יודעת אם היא תגיע לבתי השופטים.
4. ברק - חוצפן גדול. פותח פה. לי הוא לא נראה בן 15. בכלל אני חושבת שצריך להגביל את תחרויות השירה האלה לנערים בני שמונה עשרה ומעלה. הוא עדיין לא מגובש עם עצמו. הדרך שבה הוא דיבר מצביע על חוסר כבוד במיוחד כלפי עצמו. אני לא הייתי מעיזה להגיד שאני לא מכירה את שירי, עברי או פורטיס. גם אם לא הכרת, תכיר לפני שאתה מגיע לאודישן. לכבד אנשים מבוגרים ממך, ולא לחשוב תמיד על דאחקות וצחוקים מראה על בגרות שעדיין אין לו.
5. האנונימית שרה טוב. נראה מה יהיה הסיפור שלה.
6. להקת וויב- הייתה הרמוניה בקולות וזה הדבר הכי חשוב בלהקה.

לקח להם לפחות עשר דק' עד שהתחילו את התוכנית עצמה. גם לראות את שירי כל הזמן מבקשת אוכל לא תרם לתוכנית, ולא הבנתי למה אני צריכה לראות את זה. כן, הייתי מניחה שמאכילים ומשקים אותם ביום ארוך של אודישנים. לשמוע את משה מסביר על האשכולית ולא מבדיל בין סידן לויטמין סי, לא הוסיף לו הרבה גאווה, וגם על הקטע הזה היה אפשר לותר בשמחה.

למעלה