|*|
פורום אקס פקטור נפתח מחדש
|*|

|*|
פורום אקס פקטור נפתח מחדש
|*|

|תו|
ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי
:-)
פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2324

רמי אב

New member
לפי דעתי

במובן החברתי, בר רפאלי היא אישה שלא באמת אכפת לא מהאזרח הקטן אלא רק למטרות האישיות שלה, במילה אחת "חנפנית",
ולא צריך לראות אותה כאישה חברותית רק על סמך תוכנית טלוויזיה. כי כסף עלול לגרום לאדם להיות חנפן רק כדי לקדם את המטרות האישיות שלו.
נכון שלפי החוק של מדינת ישראל לא חובה להיות חברותי ומותר להתנשא ולהיות חנפן.
אבל לא כולם אוהבים התנהגות כזאת.
הייתם מסכימים שיחפיצו אותכם(שיעשו בכם שימוש מבלי שיקשיבו לרצונות האחרים שלכם) רק כדי שהאנשים האחרים יצליחו?
זאת היא דרך החנפנות.
אבל שוב, זה לא מה שימנע ממני לצפות בתוכנית הזאת, כי מה שמעניין אותי זה עיקר התוכנית הזאת.
אני רשמתי לדעתי, כי אולי לאנשים אחרים יש דעה אחרת בנושא, או שמי שנמצא בשלב הפיתוי עוד לא הגיע אל האמת.
וגם כי מבחינת חוק, לשון הרע לא חל על דעה אלא רק על מה שמאמינים שגם בשביל האחרים זה נכון.
אבל אני כן בלי נדר מפריד בין באדם בין מקצוע לבין חברות, ואם אפשר להשתמש באדם בתחום המקצועי אז למה לא?
בקשר לתוכנית עצמה אני צפיתי בעונה הקודמת שלה, אבל אני לא אהבתי שבשלב הניפוי המתקדם מנפים הרבה מאוד אנשים.
זאת הדעה שלי בנושא הזה.

אז ככה

קודם כל אני לא צופה בתוכנית בגלל בר רפאלי. זה קוריוז נחמד שהביאו אותה בתור המנחה של התוכנית, ואני חושבת שהיא הייתה מצויינת. נגישה ונחמדה למתמודדים. שאר האספקטים בחייה לא מעניינים אותי. התוכנית עצמה היא מצויינת ואני נהניתי לצפות בה.
לגבי הנפוי המהיר אני מסכימה איתך, באמת חיסלו את התוכנית מאוד מהר, ואני מקווה שזה ישתנה בסיבוב הזה.
כמו כן, אני מקווה שההפקה תלמד מטעויות העבר ולא תרים להקה.

GM1988

Well-known member
מפתיע שדווקא בר תפסה את תשומת ליבך,

כי אני ממש לא תופס ממנה מנחה מי יודע מה (היא לא) וגם זה לא באמת משנה כמה חברותית היא תנסה לשדר שהיא, זה איכשהו לא משנה כי ברור שהיחס הכללי שלה למתמודדים ולמכלול של התכנית הוא פורמלי ותו לא.

זה לא שמדובר באיזה team מגובשת כזו שמחברת את התכנית.
ואם כן, אז בר היא לא אחת ממנו, אלא נמצאת שם על תקן הדוגמנית בר רפאלי #חו'ל #סיימון קאוול

מחשבות

New member
מנחה מקצועית היא לא, לצפות ממנה להיות חברותית זו

הגזמה שהמילה פרועה קטנה עליה.
יש (היה) רק מנחה אחד בישראל: צביקה הדר.

GM1988

Well-known member
שמע, צביקה זה צביקה, ויש לבן אדם גם המון ניסיון בתחום.

בר היא דוגמנית והתכנית לקחה אותה נטו בגלל זה. בגלל השם ובגלל שזה סוג של מוסיף רוח בינלאומית (כביכול) לתכנית. ושסיימון קאוול (האחראי על פורמט "אקס פקטור") והיא מכירים.

לרגעים היא אחלה, היא לא גרועה, אבל מנחה היא לא.

רמי אב

New member
חשוב לי לציין שבפרסומים אני בודק בלי נדר

מה מותר לפרסם שזה לא יחשב להשמצה.
אז חניפות זה רשות לא השמצה. כי החוק מרשה להיות כזה.
אבל למשל לרשום שהאדם רשע, זה בעיה כי החוק לא מרשה בלא מעט מקרים להיות כאלה.
אז אין לכן בעניין תיאורים מה לדאוג.
גם בקשר לביקורות שליליות בתחום המקצוע של תוכנית שלפי תנאי התוכנית היא נועדה לביקורת כמו התוכנית אקס פקטור.וכמו נראה לי כל תוכנית ריאלטי מוסיקה.

למעלה