והיום משודר - הדרך לגמר

והיום משודר - הדרך לגמר

תכנית מאחורי הקלעים או תכנית מריחה?

כל העצבים, החפירות, הדעות, ההערות וההארות בשרשור זה

אני חושבת שתהיה היום

תכנית מריחה, למרות שהייתי שמחה לתכנית מאחורי הקלעים

juspan

New member
רגע, דחו את השידור

לשעה מאוחרת יותר אחרי ניסים משעל או בכלל לא ישודר היום?

נקווה שיושדר היום הדרך לגמר

אני מאוד אשמח שיהיה משהו אחר בטילוויזיה חוץ מתוכניות אקטואליה עם שרון

GM1988

Well-known member
לכל מי שפספס - אפשר לראות את השידור ביוטיוב!

יש ערוץ רשמי לכל הפרקים מהפקטור - גם ללא פרסומות

ערוץ רשמי: X פקטור

juspan

New member
רק אני מנמנמת מול המשדר המיוחד היום?

שיו, איזה שעמום, או שסתם לא התחברתי בעונה הזו לאף אחד ממש ולכן זה לא מעניין אותי עכשיו.

אגב, כמו שחשבתי וכתבתי פעם, ההפקה מביאה לרוז את אחותה ובת זוגתה לגמר. ראיתי שעומרי חיון כתב שרוז יצאה מהארון בפריים טיים, מתי בדיוק ואיפה? בכל אופן, למרות שיודעת שזה לא יעזור לה לשום קריירה עתידית, מאחלת לה מחר לנצח.

אני לא טרחתי...

תארתי לעצמי שזה יהיה מייגע, מסוג הדברים שבכוכב נולד אוהבים לדחוף בכל פרק - הנה ההיא עם הסבתא, ועכשיו היא תספר במשך שעות איזה עילוי היא היתה עוד בהיותה תינוקת ואיזה הצגות היא הייתה עושה לכולם (מצגת של תצלומי ילדות של ילדה שעושה חיינדלך) ואת כל זה היא תספר באוזבקית שוטפת והאמא תתרגם כמובן ותוסיף הערות בעיניים נוצצות מדמעות וגאווה, ואחר כך הולכים עם ההוא לעץ מאחורי המתנ"ס הקהילתי, איפה שהוא חרט את השם שלו ושל חברתו לשעבר שעזבה אותו ונתנה לו את ההשראה לכתיבת השיר הראשון ואז חייבים לחזור למשפחה כי יש איזה דוד חולה בכסא גלגלים שהגיע במיוחד מגדרה כדי לספר זכרונות ילדות על האחיין המוכשר....

לגבי רוז, לא זוכרת שראיתי יציאה מהארון, אבל קראתי על זה בוואלה מתישהו, חכי, אני אחפש לך...

טוב, מסתבר שהיא יצאה מהארון בראיון לביביתון (חרוז משולש!)
http://www.israelhayom.co.il/article/128229

והנה הכתבת רכילות שאני נתקלתי בה בוואלה:
http://celebs.walla.co.il/?w=/3600/2702384

juspan

New member
חח, נראה לך שהפקת פקטור לייט

(הקרדיט לשם לאבישי מתיה או לעורך שלו) טרחה לנסוע לאיזה עץ בקרית שמונה או למתנ"ס דרומי? (בסדר, היו כבר כמה קליפים כאלה לא מזמן אאל"ט, הייתי עסוקה בלכתוב בפורום במקום לצפות אז ממש).

זה הכל היה צילומים וטסטות
של מאחורי הקלעים לפני ואחרי ההופעות. נראה לי, אולי פספסתי משהו חשוב יותר במהלך הנמנום.

אז לביביתון קורא עומרי חיון פריים טיים?
(לא, כי הייתי בטוחה שעד כדי כך הצפייה שלי בתכנית חסרת קשב לחלוטין ושפספסתי כזה קטע דרמטי).

בכוכב נולד אהבו לנסוע לכל מיני חורים בארץ

ולראיין סבתות מרוצות.
אז פה כנראה נגמר להם מהר התקציב...

אני גם לא זוכרת שרוז יצאה מהארון בשידור חי, ראיתי את כל הפרקים, נדמה לי, וזה לא משהו שנראה לי שהייתי שוכחת. ואלוהים אולי נמצא בפרטים אבל עמרי חיון לא ממש שוכן שם

GM1988

Well-known member
תגידו- אתם זוכרים שעוד בפרק שרוז נבחנה

באודישן הכי ראשון שלה, צילמו איתה ראיון וזה, והיא אמרה שהיא עדיין רווקה, ובגלל חוסר בזמן ועבודה כמטפלת היא לא מצאה מישהו.
עכשיו, היא לא באמת הייתה רווקה אם יש לה בת זוג יותר מ20 שנה?
לא הבנתי למה היא לא אמרה את האמת אז, כשהיא מדברת על הנושא הזה בפתיחות רבה בפני המצלמות אחרי.

GM1988

Well-known member
30 שנה לשם שינוי.

נכנסתי עכשיו לאחד הקישורים מעליי וראיתי שזה אפילו יותר מ20 שנה
והיא מעיזה עוד להגיד שהיא רווקה!

זוכרת משהו כזה

לא חושבת שהיא שיקרה, היא הרי מדברת באנגלית שהיא שפה יותר יוניסקסית מעברית ואפשר לשמור בה יותר על עמימות.
אולי באקס פקטור לא רצו שהיא תדגיש את זה, אם כי רצו שהיא תהיה תואמת סוזן בויל או כי זה היה להם יותר מידי, גם פיליפינית* וגם לסבית...
* אני יודעת שהם כן רצו מתמודדים מקהילת הזרים, לא סתם היו הרבה (יחסית) באודישנים, אבל בסוף נשארה רק רוז.

GM1988

Well-known member
מילא לעמעם נגיד עם המילה "מישהו" (Somebody)

אבל אשכרה להגיד שהיא רווקה כשהיא בזוגיות כ30 שנה? = שקר.
יכול להיות מצב שכשהיא אמרה זאת במהלך הראיון ביקשו ממנה לצנזר, השאלה רק איך הם ידעו שהיא תהיה טובה כלכך ותעבור אודישן.

כשנמצאים בזוגיות 30 שנה ממש לא חשוב

אם יש או אין תעודה, מה גם שלסביות לא יכולות להתחתן בפיליפינים (גם פה זה לא אפשרי, נראה לי שאפשר להיות רק מוכרים כידועים בציבור ואני לא יודעת אם המדינה מכירה בנישואים אזרחיים של בני אותו המין אם התבצעו במדינה שבה זה חוקי).

בזוגיות 30 שנה?

היא בת 46, זה אומר שהיא בזוגיות מגיל 16!
לא שזה לא אפשרי, אבל בהתחשב שהיא חיה הרבה שנים מחוץ לפיליפינים זה בהחלט חריג. אני מתכוונת בגלל שהיא לסבית, כי אני כן מכירה פיליפינים שבזוגיות שנים למרות שבתכלס הם לא חיים ביחד. הכרתי פיליפיני אחד כזה, הוא היה נשוי עם ילדים והכל, למרות שהוא היה יותר מ-15 שנה בארץ עם חברה והכל. הוא היה צריך לחזור לפיליפינים כי הויזה שלו נגמרה ואני חשבתי לעצמי שהנה, הוא חוזר לאישתו אבל היא בטח כמו זרה עבורו, את החיים שלו הוא בילה עם אישה אחרת שאותה נאלץ לעזוב. והסיפור שלו לא חריג בקהילה, אבל כאמור, כשמדובר בזוג הטרוסקסואלי בקהילה שמרנית (קתולים) זה אחרת,
אבל אתה צודק שלהגיד שאין לך בן זוג כשנמצאים בזוגיות הלכה למעשה זה שקר.
איך ידעו שהיא תעבור אודישן? כי עשו לה אודישנים מוקדמים. הרי למה ליוו אותה עם מצלמות בדרך לנוקיה? אין מצב שצוות הצילום סתם הסתובב לו ביד אליהו וחיפש שווראמיה פתוחה ופתאום ראו פיליפינית אנונימית ברחוב והחליטו לשחק אותה יחידת עוז ועקבו אחריה. זה היה מתוכנן.

imagine10

New member
כמה חבל שהם שרים עם פלייבק

יכולים להיות חברים של ריהאנה
והשיר של השופטים כאילו יותר ברור מזה?!
היה אפשר לנסות להסתיר את זה!
זה היה כל כך מוקצן שפורטיס נראה כמו יובל המבולבל

למעלה