הילד הרע - עברי, אביב או מוקי?

MrHyde1

New member
הילד הרע - עברי, אביב או מוקי?

לפני שנתיים, עם עליית The Voice בישראל, הגיעה בשורה חדשה לריאליטי המוזיקלי, אביב גפן לא התחנף, לא התרגש, אמר את כל מה שהוא רוצה, תוך כדי שהוא דורך על מנטורים אחרים, ובעונה האחרונה, אפילו על חלק מהמתמודדים שלו. שנתיים אחרי, X פקטור לא נשארה מאחור, והציגה לנו את עברי לידר, ציני ומרושע, כפי שמעולם לא חשבנו שהוא יכול להיות. הכוכב הבא אומנם לא ניסתה מההתחלה להחזיר פייט, אבל מוקי התייצב ומייד ערער את כל מה שהמערכת הכירה, אדומים ברצף וגרם לריטה ורני לזעוק כשהוא מתעלם מכל חוק לא כתוב בתוכנית.

אחרי ההקדמה הסוערת, מי לדעתכם השופט הרע, הטוב ביותר? או שאתם בכלל מעדיפים את השופט שלכם בגירסת שלומי שבת?

MrHyde1

New member
יהיה מעניין לראות את שלושתם שופטים יחד

לכל אחד אגו (לפחות מוזיקלי) כל כך גדול, הם תמיד בטוחים שהם עושים את הדבר הטוב והחדשני ביותר, עובדים הכי קשה. ב-X ובדה וויס שאר המנטורים הרבה פעמים הולכים שבי אחריהם ומקשיבים לביטחון שלהם.
אני אוהב את זה.
עברי לידר עושה את זה הכי טוב, לטעמי. בעיקר כי יש את הפער הכל כך גדול בין איך שהוא נתפס כאדם (סגור, ביישן), לבין הדמות שלו בתוכנית (בניגוד למוקי ואביב, שהטייפ קאסט יושב עליהם בול). הוא לוקח את התוכנית ברצינות, אבל ברצינות המתאימה לתוכנית ריאליטי מוזיקלית.

Bar Ben David

New member
רעיון מצויין

3 השופטים הרצניים ביותר בתפקיד.
רק צריך מישהי יותר חזרה משירי מיימון כדי לעמוד מולם משהי נגדי מיכל אמדורסקי או דנה אינטרנשיונל.
זה יהיה פהאל קשה אבל באמת רציני שיוכל להוציא מלא אומנים גם לתעשייה בארץ וגם בחו''ל.
3 ביחד אוכלים את סיימון לברקפסט בלי טיפת מלח ובלי כוס מים.

מעניין אם הפאנל ישרוד כמו שהוא לעונה הבאה.
אם יהיה מצב שאביב יהיה שופט אז יהיה מעניין לראות בגלל הסכסוך שלו עם עברי, מישהו יודע משהו על זה?
צבחינתי משה יכול לעוף מכס השיפוט ומתפקיד המנטור הוא עדין מידי!!!!!!!!!!! מין שילוב של ריטה מירו מסיקה ואייל גולן לא מתאים לאקס פקטור.
אם נשווה שנייה לאמריקאית הוא כמו פאולינה מדבר רק לקהל שלו ומי שלא צפה בכוכב יש סיכוי שלא מכיר אותו.

LiRs Lullaby

New member
איזה אמדורסקי ואיזה נעליים

ליד 3 שופטים כאלה עדיף כבר לשים רוטווילר

liri7

New member
הרע מכולם ללא ספק - מוקי

קטל בסיטונות תוך שהוא מתעלם מכך שמדובר במתמודדים חסרי ניסיון ובחלקם צעירים מאד. להבדיל מאביב אפילו לא הצליח להיות מעניין.
נדמה לי שעברי הוא עדיין הטוב מבין השלושה. הוא מקבל החלטות לא פופולריות ולעתים תמוהות אבל לא עולה כרגע בזיכרוני אמירה מעליבה במיוחד כלפי אחד המתמודדים.
בתווך בין הטוב יחסי והרע אביב ללא ספק הוא המעניין מכולם.

רשע, מה הוא אומר?

לא ראיתי את אביב גפן כי לא צפיתי בדה ווייס, ואת מוקי ראיתי רק בחצי תוכנית של הכוכב ומהמעט שראיתי הוא דווקא נראה לי סבבה. את סיימון קאוול אני זוכרת מעונה אחת של איידול.
השאלה שלי היא - איך בעצם מגדירים מיהו שופט רשע?
אין לי בעיה עם שופט קשוח, שופט שלא מנסה להתנחמד בכל מחיר, שופט שאומר מה שהוא חושב כל עוד זה עינייני ומקצועי. כששופט יורד על משתתפים ככה סתם כדי לצאת שנון ומגניב - הוא רשע, אבל לא כל ביקורת שלילית היא מרושעת.
כשאוחובסקי ירד על רוני דלומי בעונה 7 בגלל הגבות שלה - זה היה בעיני מרושע ולא לעיניין, היא לא השתתפה בתחרות הגבות של המדינה, אבל כששופט מעיר למשתתף על זיופים, על חוסר חיבור לשיר, על ביצוע אנמי, על בחירה לא נכונה של שיר או של עיבוד או כל דבר שקשור פרופר לביצוע המוזיקלי - זה בסדר גמור בעיני.
האמת שיש לי יותר בעיה עם עברי לידר המנטור מאשר עברי לידר השופט (אם כי גם במקצה הזה יש לי אליו טענות, בעיקר על זה שבחר להדיח את נטע רד והכרקוקליות), לדעתי הוא הזיק לאחיות ומזיק לאחים, הם כולם היו מוצלחים יותר באודישנים.
והשופט שאני הכי מחבבת הוא בכלל מפרוייקט מסלול - מייקל קורס והוא שנון ומצחיק ולפעמים יורד רצח על הדגמים אבל אני עם זאת תמיד מרגישה שהוא מכבד את המעצבים.

X יו יו S

New member
עברי בכלל לא רע לדעתי והוא הכי טוב

כמובן חוץ מהקטע שהוא הכשיל את אחיות ומכשיל את אחים

LiRs Lullaby

New member
לא צפיתי בדה וויס

אז אני לא כל כך יודעת איך אביב כמנטור/שופט.

את מוקי אני דווקא מחבבת, מהכמה פעמים שראיתי אותו. כמנטור יש לו המון אנרגיות מטורפות ורואים שהוא יודע להעביר אותן למתמודדים עד כדי השפעה מוחלטת שלו עליהם. זה היה יכול להיות מצויין אם הוא היה מעביר קורס בפסיכומטרי, כי לפעמים הדרישות שלו מהמתמודד הן כל כך לא קשורות מבחינת לזהות את הרגש או הסגנון של מי שעומד מולו ולהתאים להם שירים (אבל אם אני הייתי נגיד, יודעת לשיר, מאופרת בכמה שכבות של פוטושופ ומשתתפת בכוכב הבא, האנרגיות שלו היו מתאימות לי בול
)

את עברי אני לא סובלת. לא יודעת למה. אולי כי הוא פוץ? סתם, נו. בהתחלה חשבתי שהוא יהיה השופט והמנטור הכי טוב כי היו לו כמה בחירות מקצועיות ואהבתי את זה שהוא נתן צ'אנס למתמודדת שזייפה בשיר אחד, להראות את היכולות שלה בשיר אחר ולהוכיח שיש לו אוזן מוזיקלית שמזהה כשרונות. אבל זה היה חד פעמי, ומאז הבחירות שלו הולכות ונהיות יותר ויותר תמוהות. גם כשופט, וגם כמנטור.
כמנטור הוא עשה עבודה די מאכזבת עם הכרקוקליות, שהגיעו לאודישנים מגובשות ומקסימות, ואז הפך אותן ל...משהו לא ברור, שתי זמרות קריוקי.
ואז הדיח אותן. וכמובן, שכל פעם שהוא נדרש להחליט הוא עושה את זה בצורה הכי פוצית שיש, כמעט באופן הפוך לדרך בה הוא מקבל את ההחלטות (השגויות) שלו: מגומגם, איטי, רופס.... כשאת ההחלטות הוא מקבל עם ביטחון עצמי מופרז של מי שיודע מה הוא עושה (פחחח) ובטון סמכותי שמנער את הביטחון העצמי של שאר השופטים. על נטע רד הוא התווכח שחייבים אותה בתכנית, ובתכנית כשהוא נאלץ לקבל החלטה, הוא רעד כמו עלה נידף. כנ"ל לגבי הכרקוקליות.

xjoiq

New member
איך הצלחת לאסוף את 3 היצורים הכי דוחים בTV

קבל קודם כל פשששש ארוך!

הכי גרוע זה אביב - תוכנית דוקו עם הכי ארסים הרדקורים עוברים אצלי טוב יותר בעיניים מאשר הנוכחות שלו על המסך
מוקי הסגן שלו דוחה ומכניס אנרגיות שליליות בטונות לריאליטי גם מומחה להשנאת הצפייה ב-TV
הכי "צדיק" מהשלושה זה עברי שמצליח להרגיז "רק" לפעמים

הייתי סוגר את שלושתם בבית של האח הגדול מצידי שיקראו לו גם האח הגדול VIP
הם הכי מתאימים לצופים של האח הגדול והצופים של האח הגדול מתאימים להם

(הכותרת כמובן מתייחסת לדברים שאני צופה בהם)

מלח גס

New member
מסכים

אביב גפן ומוקי טחונים באגו ויפגעו באחרים כדי להתפאר בעצמם, הם באופן מתמיד מחפשים להישמע מבינים ומקצוענים מאחרים ולכן הם דופקים ביקורות מרושעות שלא תואמות את המציאות ורק פעם ב-יש הגיון בהם.
למשל, אביב קבע שרק הזמרים שלו בנבחרת עושים מוזיקה וכל השאר עושים בידור ויצא פתטי (לינה ורודי המוכשרות בידור? נו באמת)
ושנבחרת של רמי מורכבת מרהיטי איקיאה זולים.
הוא גם מדיח ממניעים אישיים ולא מקצועיים כמו למשל את יעל ששונה כהן האיכותית ומיוחדת בזה שהוא בחר בשבילה שיר שלא מתאים לה והיא ניסתה ככל יכולתה לשיר אותו בסגנון שלה ולא בסגנון שאביב גפן החליט בשבילה ובגלל זה הוא שלח אותה הביתה בעצבים.
ומוקי נטפל לזמרים שהם לא הסגנון המועדף עליו ללא סיבה מקצועית והוא קבע שדוד דריי הזמר הצעיר והרומנטי בתחילת דרכו לא אמן ויצא פתטי כי גם הזמרים הצעירים בתחילת דרכם שהוא אוהב את הסגנון שלהם לא יותר אמנים ממנו. אפילו הוא ניסה לשנות אותו ושוב זרק לו אדום וכאילו אמר- "אני כמנטור לא יכול לעזור לך אתה לא טוב".
הוא גם נטפל לעומר בהטפה חסרת הגיון על זה שלשמחתנו הוא החליט לא לשיר "קשוח" כמו שמוקי החליט שהוא צריך ועל זה הוא נותן לו אדומים (מוקי הפך אותו מזמר נעים ומרגש לזמר מעצבן שנובח ונובח בניסיון לא להישמע נעים ומרגש)
עברי הכי בסדר מהם, חוץ מזה שהוא לא עומד מאחורי המילה שלו (נטע רד) אני לא מוצא בו משהו מרושע בצורה קיצונית .

אורישקי

New member
אביב ללא ספק הכי טוב מכולם

למרות שהיו לו כמה שערוריות כמו הדחת אריאל בנואש המוכשרת כמו שד הוא היה הכי מעניין, דיבר הכי בטעם וגם כמנטור היה הכי מוצלח.
מוקי לא רלוונטי מתוכנית לא רלוונטית.
עברי בכל התוכניות שלו עד כה מתגלה כמנטור גרוע ושופט גרוע עוד יותר.

Nightingale5

New member
אריאל
ועוד בשביל דנה דור

שיביאו אותה לאקס פקטור בעונה ה-2! אם תהייה כזאת אבל נראה לי שכן כי הם לא יוותרו על פצצת הרייטינג שלהם
ויחד איתה את כל מי שלא עבר למחנה אימונים בעונה הראשונה, מאי פינטו, מאי ספאדיה, אורטל אלקיים ורחלי צרפתי

מלח גס

New member
השופטת האהובה עלי היא קרן פלס

שופטים רעים לא כיף לראות על המסך

Nightingale5

New member
מסכימה לגבי זה שאין שום הצדקה לרוע

שיקחו דוגמא מדה וויס בכל העולם (שרק בישראל הצליחו להכניס בה רוע עם אביב כי בישראל אוהבים להרוס כל פורמט)
פשוט מה שמאפיין את דה וויס זה הכבוד למתמודדים, קודם כל.

is00

New member
בחייכם חייבים קצת ביקורת.

אי אפשר להלל מתמודדים על כל הופעה שלהם, לא משנה אם היא הייתה טובה או לא.

חוסר ה...ביקורתיות הזה זה הדבר שאני הכי לא אוהב ב-THE VOICE האמריקאית, למשל.

Nightingale5

New member
דווקא יש ביקורות לא טובה, במיוחד מכריסטינה

אבל לא רק
ואין גם כמעט שום דבר רע להגיד על המתמודדים והביצועים שלהם כי זה ממש נע בין מושלם מאוד לכמעט מושלם
יש שם כישרונות לא מהעולם הזה, לא רואים את רוב האמנים שכן פעילים ומצליחים בתעשייה בארה"ב ובעולם

אתה יכול לא להסכים איתי עד מחר אבל מבחינתי באמת מרוב שהכל כל כך טוב, אין משהן רע להגיד במיוחד בעונה האחרונה
כמעט לכולם מגיע להיות בגמר וזה באמת עניין של בחירת הקהל, מי עושה להם את זה יותר

Niv s

New member
יש הבדל בין ביקורת אפילו נוקבת לבין זלזול

ולצחוק וללכת לישון בזמן שהמתמודד שר ולהשמיע הערות מעליבות שהן הכל חוץ ממקצועיות.

is00

New member
ועל איזה...שופטים אתה מדבר?

בכל מקרה שאלה - לדעתך אין מקום לביקורת בתכניות כאלה? גם אם הן מאוד נוקבות?

kobyz21

New member
השופטת הכי טובה אי פעם היא מירי מסיקה לטעמי!

הלך הרוח שלה בשיפוט היה מדהים, לא יאומן איך היא ידעה בו זמנית להיות טובת לב, מעניינת, ביקורתית ומקסימה...

GM1988

Well-known member
הטיפש, הרע והמכוער.

באופן אישי לא ראיתי את דה וויס, אז לא יודע לגבי אביב. נראה לי אבל שהוא עשוי להיות לא סימפטי בעליל.

מוקי - ובכן. מוקי היה שופט מעצבן בהתחלה שמאד העכיר את האווירה בשולחן השופטים ובתחרות בכללי. הוא היה לעתים גם משתמש בביקורת שפוגעת במתמודדים צעירים שזו תחילת דרכם והיה קובע "עובדות" ללא שום הצדקה ברורה.
אבל עם המשך התחרות הוא דווקא נהיה שופט מאד סימפטי עבורי, כי ראיתי שהדרך שלו היא באמת להמם את המתמודדים ולגרות אותם באמת להלחם ולהתמודד, להשקיע, לתת מעצמם... את זה אהבתי מאד

עברי - היכרות עם הדמות שלו ושני שירים שלו גרמה לי לחשוב שמדובר בבחור מאד רך, עדין וביישן כזה, אבל במהלך התכנית, עוד מפרקי האודישנים, ממש נגעלתי ממנו.
החל מהצחקוקים שלו על נבחנים שאפילו לא עושים פאדיחות או משהו- הוא היה פתאום צוחק מולם או עושה פרצופים לא נעימים כאלה של גיחוך... מאד לא אהבתי לראות את זה

הוא לא מפרגן לאף מנטור אחר... ברור שזו גם מלחמה בין השופטים, אבל ראבק, אם הם עשו עבודה טובה ואתה אוהב את זה, למה אתה קוטל משהו שהשקיעו בו זמן, מחשבה ועבודה? רוב הפעמים הוא לא אוהב כשזה באמת טוב, וזה שקוף שזה רק בכדי להגיד שלא טוב.

כמנטור הוא לעתים נדירות באמת מוציא משהו מעניין מאחד המתמודדים שלו, אבל את הכרקוקליות הוא קלקל ו"הפשיט" ממשהו שהן היו טובות בו, וזה לנגן על קלידים ולאלתר עם משחק קולות, והפך אותן לקריוקוקלי.
ההדחה של נטע גם לא הוסיף חיבה אליו.

מבחינתי לא לראות אותו בכלל על המסך שלי כל שבוע... הייתי שמח אם היה אפשר לדלג עליו בכל פעם שהוא צריך להגיד משהו. בכיף!

למעלה