תקשיבו כנראה שבוע הבא אין תוכנית

X יו יו S

New member
תקשיבו כנראה שבוע הבא אין תוכנית

לא משהו רשמי שאני יודעת
פשוט קשת ורשת מחליפות ימים ב1.1 ו1.1 יוצא בדיוק ביום רביעי הקרוב
אז לפי דעתי קשת ישדרו מיום א' שזה 29.12 (לפני החלפה של ימים) עד יום שבת 4.12

juspan

New member
כי נורא רציתי

מאוד אוהבת את הפרסונה הטלוויזיונית שלו, הוא משעשע אותי ואני הולכת איתו לכל תכנית שהוא הולך אליה (בסדר, יש גבול, לא צופה ב- Britain’s Got Talent ובכלבים מרקדים וכו', אבל גם בזה מזפזפת כל שנה ביוטיוב כדי לראות כמה אקטים של שירה ואת התגובות שלו).

מבחינתי אקס פקטור כרגע זקוקה לאיזה שדרוג בדמותו שיגרום לי הנאה, כי התכנית מתום האודישנים הרבה פחות מעניינת לצערי ומרגישה קצת כמו חלטורה (למרות ההשקעה כביכול בתאורה, רקדנים ומטחי אש). ובעיקר, כאמור, היה מעניין אותי לדעת מה הוא חושב על המתמודדים, לפחות אלו ששרים באנגלית (פחות רלוונטי לי מה הוא יחשוב על זמר ששר פתאום דודו טסה/קרן פלס, זה באמת לא יכול לעבור אוזן זרה בעיקרון).

X יו יו S

New member
אני גם אוהבת אותו

אבל לי לא בא שהוא יבוא
כי אני כועסת על כל תבשיל פויז'ן שכנראה נוצר בגללו

juspan

New member
אולי הוא היה מפוצץ את הבלון הלידרי?

לכי תדעי, סומכת עליו שלמרות שהוא הכי ביזנס מן ממולח הוא היה עוקץ בכל זאת איפה שצריך. מי שישמע שבאמת הפיוז'ן האלה הולכים להכניס כסף להפקה הזו/למישהו בכלל.

מתישהו בניינטיז אוהד פישוף ראיין מבקר מוזיקה

בריטי, מישהו כנראה מאוד מוכר בתחומו, שכתב במלודי-מייקר זצ"ל, ונתן לו כמה אלבומים ישראלים לשמוע. זה היה מעניין לשמוע איך הם נשמעים באוזן זרה. מתוך החמישה שהוא נתן לו אני זוכרת רק את משינה, שלמה ארצי ואהוד בנאי. אני רק זוכרת שהוא אמר שלדעתו ארצי מלא מעצמו ושאהוד בנאי נשמע לו בדיכאון ומזל שיש לו משפחה גדולה שתתמוך בו ושהוא לא רואה איך מישהו יתעניין בשירים על עפרונים...

LiRs Lullaby

New member

חחחחחחחחחחחחחחח

אוי, הבריטים האלה והטעם הטוב שלהם במוסיקה ימח שמם

juspan

New member
קטע, אני זוכרת במעומעם שדיברנו

על הכתבה הזו פעם פעם במקום אחר (בהקשר של ארצי).

LiRs Lullaby

New member
למיטב ידיעתי

סיימון אפילו לא הצטלם באמת עם בר רפאלי לפרסומת לאקס פקטור, אז אני קצת בספק אם הוא גם יטריח את עצמו לחור נידח באמצע המזרח התיכון בשביל להקשיב ללהקת בנים שהרכיבו מכלום והביצוע הכי טוב שלהם עד היום כלל כוסות.
אבל אולי אפשר יהיה לעשות בינו לתכנית שיחת סקייפ בגמר?

GM1988

Well-known member
שיחת סקייפ?

נחזור לימי משה פרץ בנוקיה, הא?
מה הפואנטה שהוא יבוא לארץ לראות את התכנית. הוא יכול למלא את החסר ביוטיוב.
וגם אין ממש מתמודדים שלאוזן הזרה יישמעו מספיק מעניינים. מלבד רוז ואולי (עם נאמבר ושיר מוצלח) ענבל.
כל השאר לוקים או במבטא רע באנגלית או בחוסר ביטחון על הבמה. או סתם לא משהו מיוחד.

LiRs Lullaby

New member
נכון,עזוב,זה יהיה פאדיחה לנייטיבס פרום איזראל

אבל אני חושבת שענבל בהחלט יכולה לתפוס לו את האוזן. היא רק צריכה באופן מיידי ובדחיפות המלאה - להפסיק - לבחור שירים של עברי לידר. או של הבלאק אייד פיז. או של מוזיקאים מעצבנים באופן כללי

snirf

Active member
במוצ"ש נדע רשמית

אישית מקווה שזה נכון, גם כדי שירגעו עם ההדחות המטורפות, ובעיקר כדי שהן ההפקה והן המנטורים יעשו קצת "חושבים" על-מנת לעשות עבודה טובה יותר

dor1002

New member
אכן,כתבתי על זה פה למעלה בשבוע שעבר..

זה מה שיקרה.
שימי השידור של האקס פקטור אני מניח יעברו להיות ראשון ושלישי

X יו יו S

New member
סליחה לא שמתי לב

אגב אם היום הם ישארו שישה בטח התוכנית תעבור לפעם בשבוע
או לתוכנית הופעות תוכנית תוצאות

xjoiq

New member
ואז מה?לתוכנית של יום שלישי יהיה רק יומיים

לאקטים להכין שיר? מה זה אקס פקטור או בית דין שדה?????????

X יו יו S

New member
גם בכ"נ זה היה ככה

אבל ככה בחשבון שהיום הם נשארים רק שישה אז קשה לי להאמין שיהיה בשבוע הבא שתי תוכניות הופעות

למעלה