שופטים בעונה 4 אם תהיה

Bar Ben David

New member
שופטים בעונה 4 אם תהיה

יש שמועות
אופציה א': סיימון רוצה שמיילי תהיה שופטת לצד רנדי (הדוג) ג'קסון סיימון ופאולה עבדול אאופציה ב': שליאה מישל תשב במקום דמ לצד רנדי (הדוג) ג'קסון סיימון ופאולה עבדול
מה דעתם חושבים??
אני מעדיפה את אופציה ב'

Nightingale5

New member
חחחח ליה מישל לא תתקרב לזבל הטלויזיוני הזה

כישרון יש בשפע שם כן אבל הפורמט נוראי בעייני ומבוצע גרוע במיוחד בארה"ב

Bar Ben David

New member
ליאה תתקרב אם יבקשו ממנה

ליאה משחקת בגלי עוד סדרת דגל של פוקס ואם פוקס יבקשו ממנה אני מאמינה שהיא תהיה שופטת וזה יכול להיות מעניין
בראיון אחרי הגמר היא נראתה חיובית ששאלו אותה אם היא רוצה לשפוט בתכנית

xjoiq

New member
אני בהחלט מוכן שהיא תהיה שופטת רק שיהיה שיפור

בפורמט.
כל שיר שמתמודד צריך לשיר אז לאה תדגים לפני איך מבצעים את השיר כמו שצריך.

תשמעי עברתי(מה זה עברתי?התחברתי באינפוזיה!) על כל הביצועים שלה ב-glee והיא מעלפת בכל האוקטבות וכנראה שלאחרונה הקול שלה עוד יותר השתבח ונהיה עוד יותר עשיר ומלא והיא גם תוציא אלבום ב-4 במרץ.

is00

New member
חס וחלילה!!!

שסיימון יעשה טובה ויפסיק לחיות בעבר. ובאותה הזדמנות גם שיעשה טובה ויעזוב את כס השיפוט/מנטור.
ומיילי כמנטורית זה רעיון ממש ממש גרוע. שיפסיקו לדחוף ילדות בנות 20 למשבצת הזאת.

לטעמי, אם תהיה עונה 4, צריך להחזיר את קלי ואת ניקול שרזינגר מהבריטי ולהביא 2 מפיקים/זמרים עם ניסיון מוכח ל-2 הכיסאות האחרים.

Bar Ben David

New member
הצעות

רנדי ג'קסון או מישהו מהלייבל שלו או של סיימון מישהו לא מפורסם נגיד כמו LAשהיה בעונה הראשונה ועדיין לא הכרנו אותו ולצד המפיק הלא מוכר יכול להיות מעניין אם יצליחו לשכנע את ג'סטין טימברלייק או דרייק שהם מפיקים מוזיקליים מצליחים וגם אמנים מצליחים שיודעים עם מי לבחור לעבוד.

is00

New member
צריך לחשוב על התקציב.

דרייק וטימברלייק, נראה לי, יעלו יותר מדי כסף. צריך קודם כל לחשוב על התקציב שהם הולכים להשקיע ואח"כ לעבוד איתו. קלי וניקול לא יהיו יקרות מדי. סביר להניח שגם לא רנדי ג'קסון, אבל שוב - צריך להפסיק לחיות בעבר. הוא היה 13 עונות ב-AI. שימשיכו הלאה.

Bar Ben David

New member
אז אוליי....

מישהו מצוות ההפקה שפשוט ישנה את תפקידו או שיביאו מישהו כמו אורי פסטר הרי הוא טןע שהוא ביג שוט בתעשייה באמריקה אז שיביאו אותו.
גילוי נאות לא ידעתי מי הוא לפני חי בלה לה לה לנד

LA היה גם בעונה השנייה והוא גם זכה בה

עם טייט סטיבנס מקטגוריית הבוגרים שלו. ועוד מול קרלי רוז סונקלייר המצויינת.

למעלה