סיכום

GM1988

Well-known member
יש רגעים שאסי באמת שכח שהוא בריאליטי

ששמו לא "האח הגדול", ונתן לכל מיני כסאחים להתפתח במקום להרגיע את הרוחות בין השופטים וזה...
היו כאלה רגעים בהחלט, אבל מבחינת הנחיה וארגון השידור - הוא מעולה

אליס הכותרת שבחרת לבר כנראה באה ממקום

שאת יודעת לעצמך במה המדובר אני רואה בר מדהימה שהולכת ומשתפרת מתוכנית לתוכנית חלק מהתפקיד שלה בתור מנחה זה כשצריך! להשתיק את הברברת של השופטים ולעמוד בלוח הזמנים בדיוק כמו שעשה המנחה בארה"ב

בר לדעתי הייתה בסדר גמור

היו פה ושם חריקות, בעיקר בהטעמות של המשפטים, וזה לא בא לה טבעי, אבל היא הייתה מקצועית דיה והיה לה ביטחון ואני מאמינה שעם הזמן היא תשתפר. אי אפשר כמובן להשוות אותה לצביקה הדר או לאסי עזר, אין לה את הניסיון של שניהם - מעבר לניסיון הרחב הדר גם בא מהסטנדאפ ויודע איך להחזיק קהל לבדו, גם לאסי יש ניסיון של כמה שנים טובות בהנחיה, באח הגדול הוא גם היה עם מנחה משופשף ממנו מה שנתן לו מרחב תמרון ויכולת ללמוד ולהתפתח בלי שכל כובד ההנחיה יפול על כתפיו.
ומהמעט שראיתי, בהשוואה לאסתי גם חביתוש מנחה-על.

xjoiq

New member
בר באודישנים די זרמה ועלתה בנעימות אפילו על

דרמוט אולירי האגדי.
במחנה האימונים גם היתה מאוד חביבה.
בבתי השופטים עדיין לא רעה.
ורק בהופעות החיות פתאום התחילה החולשה של ההנחיה שלה

perhay

New member
לא הבנתי למה פעמיים

היה עברי לידר זה שהכריע.
אפשר בפעם הבאה להתחיל מימין לשמאל.
חוץ מזה אוהבת את התכנית.

לאליס8

New member
לא הבנתי

למה עברי מנסה להעתיק את סיימון קאוול.או במילים של פורטיס-שיבוט.וההפקה ההזויה הזאת עוד המשיכה את זה בכך שהיא נתנה לו את הלהקות.אויש נו באמת הכי copy שיש.וכשעברי אומר ״אני כ״כ גאה בכם״ אלוההיייים

perhay

New member
אולי הייתה יוצאת אותו דבר

ואולי לא כי אולי פורטיס היה מעדיף להשאר עם מתמודד אחר או היה
מצביע כמו עברי ואז היה תיקו.

kobyz21

New member
יש בעיה עם בן גולן- פורטיס צודק לגביו!

הוא נשמע מעולה בגבוהים ונהדר בצרודים, אך בנמוכים נשמע כמו איזה קוקסינל!

לאליס8

New member
הכל עניין

של בחירת שירים נכונה.לבן אדם יכול להיות קול מושלם לזאנר מסויים של מוזיקה אבל אבל אם השיר הוא לא טוב הלך עליו.וזה מה שקורה עם בן.חבל.

kobyz21

New member
כרגע הוא מתאים לזאנר של רוק מחוספס

עד שלא יסדר את העניין של הנמוכים הוא צריך למצוא שירים עם כמה שפחות שימוש בנמוכים... אבל גם זה לא בטוח יספיק לו, הוא יותר מדי וואן טריק פוני כרגע...

GM1988

Well-known member
טוב, הוא גם ככה לא רוצה להיות שם..

פשוט החברה לחצה עליו וזה...

דווקא בן גולן היה מדהיייים עם השיר הנפלא

את רוז אני מאוד אוהבת.
האחיות כרקוקלי, מה שאמרו להן השופטים קלעו בול!
האחים שאני בדרך כלל מאוד אוהבת, היו יחסית פחות טובים.
אורי שכיב, לא מבינה איך הגיע לשלב הזה של התחרות. הבחור מתוק אבל לא מספיק כשרוני ובטח שאין לו את האקס פקטור.

xjoiq

New member
בן גולן מדהים אבל גם אורי שכיב עם X עתיר הרגש

אין בכל מתמודדי אקס פקטור מישהו שהשירה שלו כל כך מלאת רגש כמו אורי שכיב וזה ה-X הגדול שלו.
ואני אגיד לך משהו גם בכוכב הבא וכוכב נולד 10 לא היה.
למרות שאין מספיק זמרים סנטימנטליים בתעשיה אבל גם אם היה עדיין יש מקום אינסופי כמעט לזמרי נשמה ואורי הוא יהלום מנצנץ של עתודת זמרי ישראל.

Nightingale5

New member
אורי שכיב באמת מרגש

מזכיר לי את קובי אפללו חחחח אולי שישיר שיר שלו

למעלה