הדחה משולשת שבוע הבא? בואו נעשה משהו

snirf

Active member
הדחה משולשת שבוע הבא? בואו נעשה משהו

שמתי לב שעוד אנשים כאן חושבים כמוני על המהירות בה מתקדם שלב ההופעות החיות, וזהו דווקא השלב שבו ל-א צריך לקצר

האריכו את כל השלבים המקדימים-האודישנים ובתי השופטים, השלבים הפחות משמעותיים...ודווקא בשלב הקריטי של ההופעות החיות מקצרים?
זהו השלב של המתמודדים להתפתח, לבנות את עצמם ולראות כיצד הם משתלבים בשוק...והכי חשוב-עבורנו הצופים, זו הדרך להתחבר אליהם.
בתור אחד שצופה בגרסאות האמריקאית והבריטית, נוכחתי לדעת כמה זו טעות להדיח בשבוע שני מתמודדים!(באמריקאית) לעומת הבריטית בה הדיחו מתמודד אחד בשבוע.

בעידן הטכנולוגי של ימינו לצופים יש say ואני חושב שחשוב שההפקה תדע מה אנחנו חושבים...
הדרך לעשות זאת לדעתי היא דרך עמוד הפייסבוק
https://www.facebook.com/XFactorIsrael
או דרך אתר רשת

מי שולח?

אני כבר שלחתי, מי מצטרף?

Bar Ben David

New member
גם אני כתבתי להם

לפי דעתי צריך חפתוח עצומה אולי זה יעזור נראה לי שהרבה ישמחו להצביע להארכת שלה הLIVE.

אם 3 ילכן הבייתה זה ישיר אותנו עם טופ 7 וטופ 6 לשבוע הבא
זה ממש שלבים מתקדמים כבר צריך לתת להם דוח על מהירות מופרזת!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nightingale5

New member
עצוב ומעצבן

אבל לא נראה לי שנוכל לשנות משהו

עצם זה שנכנסו ללייב 12 ולא 16 כבר הראה שאין להם עניין למשוך את התכניות לייב יותר מדי
עצם זה שלא הפרידו בין תכנית הופעות ותכנית הדחות
עצם זה שהם מצפים מהם מעכשיו להכין שני שירים לתכניות בהפרש של 3 ימים עם שבת
כי עד עכשיו בטח היה להם ים זמן להתכונן לשתי התכניות
בקיצור זה אומר שאין להם כל כוונה להאריך בתכניות הלייב
כנראה באמת בגלל בעיית תקציב, מעניין אם סימון היה מודע לכך? למה לתת פורמט למי שאין לו תקציב בשבילו?

snirf

Active member
גם ככה זה לא-פייר

שהם צריכים להופיע פעמיים בהפרש של יומיים/שלושה, אז עכשיו הדחות מהירות?

Bar Ben David

New member
בעיות תקציב

אם אין להם תקציב למה לעשות תכניות כל כך יקרות ועוד 2 מאותו סוג היו צריכים לוותר מראש ולתת לערוץ 10 או לקשת.
אם סיימון כל כך רוצה לעזור שיתרום קצת כסף להפקה וגם שייתן לשופטים בעיקר למה ועברי בראש.
אני חושבת שרשת מצטערת על הרגע שהיא קנתה את הפורמט והחתימה את בר רפאלי, נכון היא מדהימה אבל להפקה אין כסף לשלם לה מליון שקל וגם על כל פרק בתכנית.
מה עם ההפתעה שסיימון הבטיח העונה עוד מעט נגמרת ואפילו וידאו של סיימון מדבר עם השופטים לא קיבלנו.

snirf

Active member
אפשר היה לוותר על בר...

אני בטוח שהתוכנית הייתה מקבלת אותם אחוזי צפייה גם בלעדייה

גם בעיני, אני מתארת שהייתה סקרנות מסויימת

לראות איך היא כמנחה, ואולי היא הביאה קהל מסוים לתוכנית כמו שפורטיס גרם לי לצפות ופיזרה קצת אבק כוכבים, אבל לא נראה לי שזה היה כזה שינוי גדול באחוזי הצפיה, ובכלל, מיליון לפרק? אף אחד לא שווה מיליון לפרק, גם לא אובמה והאפיפיור בחצאיות טוטו. אתם בטוחים שזה מה שהיא מקבלת?

Nightingale5

New member
זה היה מאה אלף לפרק לייב נראה לי

ואז סך הכל הם בנו על 10 פרקים??? אז יצא מיליון

למעלה