סיכום

לאליס8

New member
סיכום

תמר פרידמן פשוט מטריפה אותי! יש לה קול אלוהי,אז מה לעזאזל קורה לה בהופעות החיות?? ואיזה שירים היא שרה דייייי. בן גולן פשוט החריב את השיר המדהים הזה שנקרא טיטניום.חבל שלא עף.רוז..אוי רוז..הרגשתי שזה ערב קריוקי כשהיא פצחה בשירה.והשיר ולרי כ״כ יפה!! בר רפאלי מצליחה בקושי רב להנחות את התוכנית ויש מצבים שזה פשוט מביך לצפות בה. לסיכום,עדן

danlevin1

New member
היא לא אשמה

יש לה באמת קול זהב ומפילים אותה עם הבחירות שירים והעיבודים הכבדים

לאליס8

New member
אני מבינה את זה

אבל זה לא ששמים לה מחסום על הפה.היא צריכה להשתחרר מהקיפאון הזה.יש לה במה,קהל ומיקרופון ביד והכי חשוב..קול מצמרר.כשהיא שרה את הגשם כבד במחנה האימונים בכיתי! אבל עכשיו? זו פשוט אכזבה.היא לא נלחמת וזה הכי מעצבן.

לאליס8

New member
המשך

ובכן,אני רואה את: עדן בן זקן,אורי שכיב,תמר פרידמן,טומי ויהאן בגמר.

לאליס8

New member
ובכן..

אבישחר ממש טוב ומתמודד חזק-אבל לאקס פקטור US.אני לא חושבת שהוא יצליח בארץ.ורוז..היא שיחקה אותה באודישן אבל כל מה שקורה לאחר מכן איתה פשוט בלאגן.

GM1988

Well-known member
אני דיי מסכים שאבישחר לא מתאים לארץ.

וגם רוז וגם כל מי שרוצה לשיר מוסיקת פופ ושואף לבמות גדולות. בארץ הם לא יקבלו את ההזדמנות הזו לעולם, וחבל שכך.
כל עוד יש עליהם תשומת לב בתכנית, זה נחמד, אבל התכנית תגמר בעוד חודש, וזמרים כמו אבישחר יוכלו לחזור חזרה לדימונה ולשיר במתנס.

GM1988

Well-known member
היום בר הנחתה יותר טוב מפעמים קודמות.

כלומר, גם חלק מהתכניות של המחנה וזה...
יש רגעים פחות מוצלחים אבל סך הכל היום היה טוב. בהשוואה לאסתי (הכוכב הבא) - בר מנחת-על.

הפעם היא באמת הייתה יותר טובה

בפעם הקודמת היא קפאה ופשוט דיקלמה. הפעם הייתה הרבה יותר אינטרקציה עם המתמודדים ועם השופטים

לאליס8

New member
האמן לי

כל דבר בהשוואה לאסתי יראה טוב.אסתי הייתה ממש גרועה עם כל עניין ההנחיה בשידור חי בכוכב הבא.זו הייתה טרגדיה.אבל מאז היא השתפרה וכבר לא קופאת כשהשיגור מועבר אליה.(אני מאמינה שלאסי המלאך יש חלק בזה).בהשוואה לאסתי בר היא מקצוענית,או לפחות אמורה להיות כך בהחשב בניסיון שניתן לה בחו״ל אבל גם היא לא כזאת וואו עם המיקרופון.ולמה לעזאזל היא כל הזמן קוטעת את השופטים??

כי אין לה ברירה

זאת לא ישיבה בסלון על כוס קפה ועוגה, זאת טילוויזיה ויש זמן קצוב לתוכנית. זמן שהם חיבים לעמוד בו, ועם כל הכבוד לשופטים ובמיוחד לשירי מימון, שבאמת אוהבת את המתמודדים ורוצה שהם יצליחו, ובכל זאת, ברגע שהנקודה הובהרה אין טעם לדוש בה שוב ושוב ושוב.

לאליס8

New member
אבל שלפחות תעשה

את זה בחנניות.היא פשוט קוטעת אותם באופן בוטה.חסר רק שתצעק עליהם וזהו.

GM1988

Well-known member
אוו הצחקת אותי

סתם דמיינתי לרגע את הסיטואציה שבר הייתה צועקת עליהם שיסתמו ת'פה

בר בהחלט חייבת לעמוד בקצב של התכנית ולעתים השופטים רוצים לדוש באותה נקודה בלי להמשיך...
למשל אסי עזר מהתכנית המקבילה גם חד מאד כשזה מגיע לרני רהב או לוויכוחים בין שאר השופטים, והוא חייב לתקתק את העניינים שם אחרת יהיה בלאגן.

אגב, איזה ניסיון יש לבר בחול... ניסיון של מנחה? כי חוץ מזה שהיא דוגמנית מצליחה בחול אני לא יודע מעבר.

GM1988

Well-known member
Really?

אההה אז בהחלט צריך להיות לה יותר ניסיון בהנחיה. למרות שכרגע (חוץ מהתכנית האחרונה) זה לא נראה כך

לאליס8

New member
חו׳ל

http://m.imdb.com/name/nm2064685/ תיכנס לקישור ותוכל להתרשם מההיסטוריה העשירה שלה בחול.

לאליס8

New member
בר הברברית

היא מאוד קרובה לנקודה הזו..לצעוק עליהם.זה באמת יכניס קצת בידור לתוכנית. אסי עזר פשוט מלך! רואים שהוא מרגיש בנוח מול המצלמה וזה נראה הכי טבעי לו.והכי נהדר מבחינתי הוא שהוא מצליח להצחיק אותי כשהוא משתעשע לו. איך איבדנו אותו לצד השני..איך???? אה,אני שמחה שהצחקתי אותך :)

אסי עזר מנחה מעצבן, הוא חושב שהוא באח הגדול

הוא לא מבין שיש הבדל בין תוכנית יאליטי לתוכנית תרות כשרונות מוזיקלית.
הוא אחת הבעיות הכי גדולות של הכוכב הבא/כוכב נולד המחודשת, ואחת הסיבות שהשועל לא צופה בה.

למעלה