ענבל ביבי - מזכירה מה שקרה עם יובל דיין

ענבל ביבי - מזכירה מה שקרה עם יובל דיין

אודישן מעולה ואז מפעם לפעם היא נופלת..
פאקינג הילדה בגיל 15 באודישן נראתה ילדה טובה ומתוקה ועכשיו היא מתלבשת בצורה פרובקטיבית ונראת כמו פנקיסטית.
היא הייתה הפייבוריטית שלי אבל היא מאכזבת ובגדולללללללללללל.

GM1988

Well-known member
השאלה כמה Say יש לה מול פורטיס.

עד השלב ההופעות החיות ענבל והאחרים בחרו ועבדו עם עצמם על השירים וחישבו את הצעדים הבאים שלהם בתכנית.
עכשיו הם עובדים עם המנטורים ואני לא בטוח שיש להם הרבה מילה שם...

LiRs Lullaby

New member
אי אפשר להכריח מישהו

לשיר שיר שהוא לא מתחבר אליו. לי נראה שהמתמודדים בעיקר סומכים על המנטורים, בדיוק בגלל שזו מהות התפקיד שלהם; הם סומכים על המנטור שהוא יודע יותר טוב. אין שום הגיון בכך שלמתמודד לא תהיה שום אמירה לגבי בחירת השיר. עבודה עם מנטור אמורה להיות עבודת צוות, לא דמוקטטורה של איש אחד שמחליט והשני שמהנהן ומסכים לכל מילה.

ענבל עשתה טעות כשהיא הקשיבה לפורטיס בפעם הקודמת, ואני יכולה רק לקוות שבפעם הבאה היא תבחר שיר שהיא תכננה לשיר ממילא בהופעות.

GM1988

Well-known member
להכריח ברור שלא...

אבל לדעתי הם כלכך בשלב של אופוריה כרגע שהם בתכנית ושיש להם הזדמנות כזו, שהם מוכנים כרגע ללכת עם המנטורים למקומות שאפילו יכולים לא להתאים להם.

תראי למשל את להקת "פיוז'ן" - שבינם לבין המושג "להקה" אין שום קשר, אבל הם קפצו על האפשרות שניתנה להם כדי להמשיך בתכנית ולהופיע, ולכן הם שם. אני חותם לך שבמקרה אחר הם לעולם לא היו מתחברים או מעוניינים אחד בשני. עכשיו הם עושים הצגה, הצגה שאולי תמכור, אבל בואו נודה באמת - זה בולשיט

LiRs Lullaby

New member
המקרה של פיוז'ן שונה

הם שם כי הם יודעים שזה או להקה או לא כלום. ויש שם איזה אמריקאי אחד שכבר ויתר על הלהקה שלו כדי להצטרף בתור סולן - אז בסוף מה 'כפת לו להצטרף ללהקה אחרת במקום? מבחינתו זה היינו הך.

ענבל (ופורטיס, בתקווה שהוא הבין מה קרה תכנית קודמת) עוד יכולה לשנות משהו בהופעות, וללכת עם תחושת הבטן שלה בבחירת השירים. אני מקווה שהיא אכן תעשה את זה ותצליח יותר מההופעה הקודמת, כי באמת שיש לה פוטנציאל גדול.

GM1988

Well-known member
אני חושב שאחרי הפרק הקודם

ענבל עשויה לשנות משהו ולהציע שירים אחרים וסגנון אחר של הופעה, כי זה גם עניין של איך היא נראית ומרגישה עם עצמה על הבמה.
אני אישית לא "קניתי" את ההופעה הראשונה שלה. זה היה נראה מאולץ והכי לא נראה שהיא התערבה במנטוריות של רמי, ולכן היא גם קיבלה תוצאות לא מרשימות כלכך.

אני חוששת לכרקוקליות

אחרי שנטע הודחה, עברי יסרס אותן עוד יותר.
טוב, נראה היום מה יהיה...

למעלה