לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1220812,208 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת שינוי

ברוכים הבאים לפורום מפלגת שינוי שינוי כמפלגה חוץ פרלמנטרית (ולא לעוד הרבה זמן) תמשיך לפעול ובהחלט תהיה פעילה. המפלגה עוברת כיום תהליך של בניה מחדש, שגולת הכותרת שלה היא המיפקד המוצלח שזה עתה הסתיים. פורום זה הוא הפורום הרשמי של מפלגת שינוי, שמטרתו הבאת רוח המפלגה לכלל הציבור, וכן מתן במה לחברי שינוי, אוהדיה וסקרנים אחרים. פורום שינוי הוא כלי נוסף לתקשורת והחלפת רעיונות ודעות בנושאים שונים שעל סדר היום הפוליטי והמדיני, בקרב חברי המפלגה ואוהדיה. פורום זה נועד לדיונים בקשר למפלגת שינוי, מעשיה ומחדליה, ולא לדיון בנושאי אקטואליה כלליים, שעבורם קיימים פורומים אחרים בשפע. יחד עם זאת ניתן להעלות גם נושאים שאינם קשורים ישירות למפלגת שינוי, בתנאי שהם בעלי עניין כללי כלשהו שראוי למפלגה פוליטית כמו שינוי לעסוק בו. נושאים שאינם כאלה יוסרו מהפורום, עפ"י שיקול דעתם של מנהליו. כמו כן יוסרו הודעות המביעות התנגדות גורפת למפלגת שינוי וקוראות לאי-תמיכה בה, ושאינן מובאות בצורה של ביקורת עניינית ובונה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפרסום הודעה כזאת במסגרת פתיחת שרשור חדש.על מנת לשמור על רמת דיונים נאותה אנו מבקשים להקפיד על כללי הפורום, ולכן מסרים שכוללים אלמנטים של: קללות, מריבות בין גולשים, הסתה, גיזענות, הודעות פרסום כלשהן והשמצות של גורמים במפלגה על בסיס אישי יוסרו לאלתר מהפורום.תודה מראש,אנדרי,אשרת ועומר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת שינוי

ברוכים הבאים לפורום מפלגת שינוי שינוי כמפלגה חוץ פרלמנטרית (ולא לעוד הרבה זמן) תמשיך לפעול ובהחלט תהיה פעילה. המפלגה עוברת כיום תהליך של בניה מחדש, שגולת הכותרת שלה היא המיפקד המוצלח שזה עתה הסתיים. פורום זה הוא הפורום הרשמי של מפלגת שינוי, שמטרתו הבאת רוח המפלגה לכלל הציבור, וכן מתן במה לחברי שינוי, אוהדיה וסקרנים אחרים. פורום שינוי הוא כלי נוסף לתקשורת והחלפת רעיונות ודעות בנושאים שונים שעל סדר היום הפוליטי והמדיני, בקרב חברי המפלגה ואוהדיה. פורום זה נועד לדיונים בקשר למפלגת שינוי, מעשיה ומחדליה, ולא לדיון בנושאי אקטואליה כלליים, שעבורם קיימים פורומים אחרים בשפע. יחד עם זאת ניתן להעלות גם נושאים שאינם קשורים ישירות למפלגת שינוי, בתנאי שהם בעלי עניין כללי כלשהו שראוי למפלגה פוליטית כמו שינוי לעסוק בו. נושאים שאינם כאלה יוסרו מהפורום, עפ"י שיקול דעתם של מנהליו. כמו כן יוסרו הודעות המביעות התנגדות גורפת למפלגת שינוי וקוראות לאי-תמיכה בה, ושאינן מובאות בצורה של ביקורת עניינית ובונה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפרסום הודעה כזאת במסגרת פתיחת שרשור חדש.על מנת לשמור על רמת דיונים נאותה אנו מבקשים להקפיד על כללי הפורום, ולכן מסרים שכוללים אלמנטים של: קללות, מריבות בין גולשים, הסתה, גיזענות, הודעות פרסום כלשהן והשמצות של גורמים במפלגה על בסיס אישי יוסרו לאלתר מהפורום.תודה מראש,אנדרי,אשרת ועומר
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור שאלות לח"כ יאסינוב '
שרשור שאלות לח"כ יאסינוב
<< ההודעה הנוכחית
15/12/2005 | 23:49
54
25
במוצאי שבת  ה 15/12 בשעה 19:30 יתארח בפורום חבר כנסת יגאל יאסינוב,

אתם מוזמנים לשרשר כאן את השאלות לח"כ יאסינוב

אנחנו מבקשים לשמור על מספר כללים על מנת להקל על האירוח:

לשאול בקצרה ולא לנהל דיונים בשרשור השאלות

מסרים שכוללים אלמנטים של: קללות, השמצות, הסתה, גידופים, גיזענות, ידיעות/חדשות ללא קישור וכו` ימחקו מיידית.

תודה מראש,
הנהלת הפורום.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'שלום לח"כ יאסינוב!'
שלום לח"כ יאסינוב!
16/12/2005 | 00:26
3
2
האם אתה תומך בהצעה שהעלה אהוד רצאבי בזמנו, לנהל מגעים עם הרש"פ במטרה לאפשר למתנחלים משטחים שיפונו את זכות הבחירה להמשיך לגור תחת ריבונותה?

האם מפלגת שינוי ו/או אתה אישית תתמוך בגירוש ("התנתקות") נוסף בכנסת הבאה, בתסריט אפשרי כלשהו?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'שאלה לח"כ יאסינוב.'
שאלה לח"כ יאסינוב.
16/12/2005 | 10:49
1
6
לאחרונה נפלה הצעתך לחוק אחריות מזמין שרותי קבלן, חוק שהיה אמור להגן על הזכויות הבסיסיות של עובדי הקבלן וזכה לתמיכה של קו לעובד וארגונים למען זכויות עובדים אחרים.
1. האם אתה מאוכזב והאם אתה מתכוון להמשיך לפעול למען החוק גם בקדנציה הבאה.
2. למה לדעתך עמיר פרץ מי שמציג עצמו כלוחם למען העובדים התנגד לחוק, האם יכול להיות שזה בגלל שהם לא מאוגדים תחת ההסתדרות?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל izzyr'
תשובה ל izzyr
17/12/2005 | 19:31
6
בנושא זכויות העובדים הנחתי מספר הצעות. כמה מתוכם הצלחתי לקדם, לדוגמא: בימים אלו צריכים להכנסת לתוקפן תקנות חדשות של משרד התמ"ת שיאפשרו תשלום עבור שעות נוספות לשומרים ומאבטחים. לגבי ההצעה שנפלה, הרעיון היה להעניק לעובדים דרך חברות כח אדם וחברות שירותים כמו אבטחה נקיון וכיוצ' רשת ביטחון נוספת. לצערי, מפלגות ליכוד (לפני הפיצול), עבודה וש"ס הצביעו נגד אפילו שחברי מפלגות אלו היו חתומים על החוק – גם החתומים ממפלגות אלו הצביעו נגדו. אבל הטריק המסריח ביותר היה של מפלגת מרץ שחבריה הודיעו באופן חד משמעי על תמיכתם אך ברגע האמת 4 מהם עזבו את המליאה והחוק נפל ב29 נגד 26 בעד. מפלגות חברתיות אלו הפילו את החוק כי אם היה עובר כיצד היו יכולים ללכת לבחירות תחת הסיסמה החברתית עם הבטחה לטפל בבעיות שהחוק כבר תיקן?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/12/2005 | 19:30
2
אני מתנגד להפקרת יהודים תחת ריבונות פלשתינית. כל תכנית שתבוא בעתיד אבחן לעומק וכשיהיו כל הנתונים בידי אוכל לקבל החלטה אחראית
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'חוק חברות כח האדם שנפל'
חוק חברות כח האדם שנפל
16/12/2005 | 00:35
2
2
שלום רב.

לא מזמן עלתה הצעת החוק שלך שאמורה היתה על-פניו לעזור לעובדי חברות כח-האדם לקבל את המגיע להם על-פי החוק (הקיים היום). הצעת החוק כללה בעיקר הפיכת מזמיני שירותים מחברות קבלן לחוקרי משטרה - העובדים של חברות כח האדם יוכלו להתלונן בפני הלקוחות של חברות כח האדם שהמעסיקים שלהם (חברות כח האדם) לא מתייחסים אליהם (לעובדים) על-פי החוק.

למה

אין חולק על העובדה שעובדי חברות כח אדם זכאים לפחות לתנאי ההעסקה המינימליים הקבועים בחוק, ושאם מעסיק (גם אם הוא חברת כח אדם) עובר על החוק, הוא צריך להענש. אבל למה להפיל את האכיפה הזו על כל המשק? לא עדיף היה במקום להקים רשות (או חטיבה ברשות קיימת) בפניה יוכלו העובדים להתלונן, והיא שתחקור את תלונתם? זה כלל וכלל לא הגיוני לזרוק את העבודה הזו על המשק.

מהבחינה הזו - מזל שהחוק נפל. חוק גרוע. קשה לי להאמין שלא חשבתם על הנקודה הזו לבד. למה למרות זאת המשכתם בה?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל gershon17'
תשובה ל gershon17
17/12/2005 | 19:35
1
לפני שאתה שואל שאלה אני מזמין אותך לקרוא את הצ"ח ולהבין אותה. המערכת שבניתי בהצ"ח "אחריות מזמין שירותי קבלן לזכויות העובדים" היא אינה חדשה וקיימת ועובדת כבר מספר שנים בתוך חוק "שכר מינימום". הצעתי הייתה להרחיב את אחריות מזמין השירותים כך שתכלול את כל חוקי המגן.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'מפלגתך בכלל לא עזרה לחלשים והעוני'
מפלגתך בכלל לא עזרה לחלשים והעוני
17/12/2005 | 19:50
2
לח"כ יאסינוד
שלום

מפלגתך חרטה על דגלה את העשירון העליול תראה לי בכל הקדנציה שלכם או שלך עם נגעתם פעם אחת בנכים בחולים בעוני רק דאגתם לעשירים ולכן התשובה שלכם מהאזרח תתקבל בקלפי כי היו"ר שלכם אוהב אנשים עמידים ואתם תמכתם בדרכו וזה יתן לכם ליפול בבחירות הקרובות כי לא נגעתם בנקודה הרגישה לעם רק רציתם אנשים עלית וכך זה יתרוגם בקלפי
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'מצטער על השאלה ה'ילדותית''
מצטער על השאלה ה'ילדותית'
16/12/2005 | 01:45
1
2
מאיזה מוצא אתה?

יאסינוב נשמע כמו בוכרי אם אינני טועה.

השאלה נשאלת מסקרנות גרידא. כולם תמיד כותבים שבשינוי יש מזרחי אחד לקישוט (לא אתה...) והשאר אשכנזים.

כמובן כמובן שאני חייב לציין שאינני מאלה שעושים את ההפרדה בין אשכנזים למזרחיים. סקרנות כאמור.

מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל אתהוני היחיד'
תשובה ל אתהוני היחיד
17/12/2005 | 19:37
3
אני יוצא אוקראינה ומשפחתי מצד אמא אשכנזים ומצד אבא חלק ניכר ספרדים. אבל אני פשוט יהודי שלא עושה הפרדה בין השתיים.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'מה תוכניותיך לאחר ה-28 במרץ?'
מה תוכניותיך לאחר ה-28 במרץ?
16/12/2005 | 08:40
2
לצפיה ב-'תשובה ל kgighy'
תשובה ל kgighy
17/12/2005 | 19:39
1
2
כחבר כנסת בכנסת ה 17 אמשיך לקדם חקיקה חברתית ודבר ראשון שאעשה אניח על שולחן הכנסת הצ"ח "אחריות מזמין שירותי קבלן לזכויות העובדים"
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'נשמח לראות אותך בכנסת ה-17'
נשמח לראות אותך בכנסת ה-17
17/12/2005 | 19:54
2
במסגרת מפלגה זו או אחרת.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'מגזר רוסי'
מגזר רוסי
16/12/2005 | 13:43
1
3
שלום מר יאסינוב,
הדעה הרווחת בקרב הציבור הרוסי  היא,שכל פעולותיך למען ציבור זה בכנסת מתבטאות בדיבורים גרידא.על כן הדבר מוריד מהלגיטימציה שלך ליצג ציבור זה בכנסת.
איך אתה מפריך טענות אלו??
תודה
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תגובה ל tamir2006'
תגובה ל tamir2006
17/12/2005 | 19:41
2
תודה על השאלה. סקר שנעשה ע"י עיתון "וסטי" לפני מספר חודשים קבע, שהפופולריות האישית שלי היא כ -8% בקרב הציבור הרוסי שזה מתקרה למנדט וחצי. בנוסף אני מציע לך לקרוא עיתון "גלובס" משלשום ושם תמצא את התשובות למה אתה טועה.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'ועדת בחירות בשינוי'
ועדת בחירות בשינוי
16/12/2005 | 17:26
1
1
לח"כ יאסינוב שלום

מה עמדתך לגבי היבחרות של חברים שאינם חברי שינוי למוסדות וועדות המפלגה?

איתן
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל איתן פלס'
תשובה ל איתן פלס
17/12/2005 | 19:42
3
כל מי שרוצה לקחת חלק מעבודה מבורך.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'שלום רב!'
שלום רב!
16/12/2005 | 18:41
1
2
כאחד שיצא לחופשי מחבלי האורתודוכסיה היהודית, איך אתה מרגיש עם תופעת ההתחרדות של צעירים רבים, אשר אין להם כלים להתמודד עם הרטוריקה הדמגוגית של המון מה"מחזירים בתשובא"?
מה אתה עושה בקשר לכך? ומה היית רוצה שהממשלה תעשה כדי למנוע את נטישתם של אזרחי ישראל את המדינה ואת עקרונות הדמוקרטיה והקדמה, למען המגזר החרדי?

מה עמדתך בקשר לנישואין חד מיניים, והאם היית תומך בהכנסת תכנים הסברתיים נגד הומופוביה במערכת החנוך הממלכתית (וגם בזו התורנית)?
איך אתה מרגיש בקשר לאירועי הגאוה העולמיים שיתקיימו בישראל באוגוסט?

המון הצלחא. מקוה לראותך בכנסת ה-18, לאחר ששינוי תזנק שוב.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל goanin'
תשובה ל goanin
17/12/2005 | 19:48
1
תודה על שאלתך. ראשית בשאלתך יש גם תשובה ואני רוצה להגיד כי אני אכן תומך בדעתך וברעיונות שעולים מדבריך. אני בעצמי מאז ש"יצאתי בשאלה" השתתפתי בהקמת מספר ארגונים התנדבותיים שעוזרים לחוזרים בשאלה וביחד עם ח"כ רוני בריזון הקמנו בכנסת שדולה למענם. כל הפוביות פסולות. כל מי שלא מקבל את השונה הוא עצמו לא בסדר. כל מי ששונא בגלל צבע, מין, נטיות, מבטא וכו' הוא פסול בעייני. דרך אגב, בכנסת ה 16 הגשתי הצ"ח להרחיב את "חוק העונשין" על גזענות ע"פ מוצאו של אדם.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'האם אתה תומך בהעלאת שכר המינימום?'
האם אתה תומך בהעלאת שכר המינימום?
16/12/2005 | 18:59
4
אני פשוט שמה לב שאתה פועל רבות למען עובדים ומעניין אותי אם אתה תומך בזה...

מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל אוקה'
תשובה ל אוקה
17/12/2005 | 19:52
3
לשאלה זו קשה לענות באופן חד משמעי. מחד העלעת שכר המינימום מוסיפה לאלה שמקבלים שכר מיניומם מאידך חלק מהעסקים תוצאה מכך יעסיקו פחות או שיעתיקו את מפעליהם לחו"ל. אולם, כמובן שיש מקום להתערב במצב הקיים ולדאוג לכך שהעובדים יקבלו יותר מ"שכר העבדים" אשר הם "זוכים לו כיום" וכמובן שצריך לעלות את שכר המינימום אך לא לפי בית מדרשו של עמיר פרץ אלא לפי הצעת פורופ למען זכויות העובדים שאיתו אני עובד בנושאים החברתיים.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'לפני שמעלים כדאי לאכוף את שכר'
לפני שמעלים כדאי לאכוף את שכר
17/12/2005 | 19:56
1
המינימום הקיים היום - מה שבהרבה מאוד מיקרים לא נעשה.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-''
18/12/2005 | 01:12
לצפיה ב-'טוב לראות שגם מישהו משינוי חושב כך'
טוב לראות שגם מישהו משינוי חושב כך
18/12/2005 | 12:42
כלומר שמדובר ב"שכר עבדים". אתה היחיד בין חברי הכנסת של שינוי שחושב כך.
וגם הבנתי שהיית בעצמך 4 שנים עובד קבלן, כך שזה לא מפליא אותי כלל שאתה מבין זאת, רק שאני לא מצליח להבין מה אדם כמוך מחפש בשינוי?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-' שלש שאלות לח"כ '
שלש שאלות לח"כ
16/12/2005 | 19:12
1
רבים, כולל לא מעט מצביעי "שינוי", טוענים שהסיעה נכשלה בהשגת מטרות המפלגה.

1. האם לדעתך ההישגים שהושגו עומדים בהתאם ליכולת של סיעה בת 15 ח"כים?

2. האם הצלחתם להסביר מדוע עם 15 ח"כים לא סביר לצפות להישגים רבים יותר? אם לא הצלחתם להסביר - מה או מי אחראי לכך?

3. האם נראה לך של"קדימה" יש תוכנית לקדם את מטרות "שינוי", או לפחות את רובן? על מה מסתמכת תשובתך?

מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל פנטימנטו'
תשובה ל פנטימנטו
17/12/2005 | 19:55
תשובות לכל שאלותיך ניתן למצוא בעיתון "שינוי" שיצא לאור לפני יומיים. אם לא מצאת את גרסתו המודפסת ניתן לראותו באתר שינוי: shinui.org.il
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'דעות מדיניות'
דעות מדיניות
16/12/2005 | 19:24
3
ליגאל יאסינוב שלום

היכן אתה ממקם את עצמך מבחינת דעותיך המדיניות? האם תתמוך בירידה מרמת הגולן?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל אבי ליטוב'
תשובה ל אבי ליטוב
17/12/2005 | 19:56
2
אני איש ימין. מתנגד לירידה מרמת הגולן!
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-' כמו הרבה מאיתנו'
כמו הרבה מאיתנו
17/12/2005 | 23:51
לצפיה ב-'שלום לחה"כ יגאל יאסינוב'
שלום לחה"כ יגאל יאסינוב
16/12/2005 | 19:36
להלן מס' שאלות קצרות:

1) בכנסת ה-15 שימשת כעוזר פרלמנטרי של חה"כ בריילובסקי ובכנסת הנוכחית אתה ח"כ מן המניין, ספר לי בבקשה איך זה להיות בצד השני של המתרס ואיזה תפקיד מעניין ומאתגר יותר?

2) בבחירות הפנימיות במפלגה יתמודדו מולך על משבצת "הנציג הרוסי" שני מועמדים שנחשבים אופוזיציה כנגדך- גב' ילנה פיינשטיין ומר איגור גלידר.
האם אתה חושב שאם ייבחרו נציגים חדשים למגזר הרוסי זה יחזיר את הקהל הרוסי ל"שינוי" ? שכן אינך מוכר מספיק בקהל הרוסי.

3)בכנסת ידוע שח"כים מאותו מגזר משתפים פעולה פעמים רבות, לדוג' הח"כיות שעובדות בתיאום בנושאי החקיקה וקידום נשים, הערבים שפועלים בתיאום, הדתיים וכו' אך הנציגים של המגזר הרוסי ידועים בכך שיש בניהם יריבות רבה מדוע אינכם משתפים פעולה להשיג מטרות למען העולים?

4) במפלגה טוענים שההסברה הרוסית איננה מתפקדת כמו שצריך וטועים שהמפלגה הפקירה את "הרחוב הרוסי" מה תגובתך בנדון.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'2 שאלות: עובדי קבלן וחילופי שטחים.'
2 שאלות: עובדי קבלן וחילופי שטחים.
17/12/2005 | 01:32
2
1. ח"כ יולי תמיר לא השיבה לשאלתי, מדוע הצביע אתך בניגוד לסיעת "העבודה" ומדוע לא פחדה להפר משמעת סיעתית. עזור לי לחשוף את ערוותו של פרץ בעניין זה, והאם זה נכון שמטרתו הייתה לשמור על מעמדם הנחות של עובדי קבלן, כדי להיטיב עם הוועדים החזקים במו"מ עם מעסיקים.

2. מה דעתך על המסירה לפלסטין של מזרח ירושלים על רבע-מיליון פלסטינים שלה? ועל מסירת שטחי רודוס על רבע-מיליון פלסטינים שהם אזרחי ישראל?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל mishauli'
תשובה ל mishauli
17/12/2005 | 20:02
1
לשאלתך הראשונה, עמיר פרץ לא רק נתן פקודה להצביע נגד החוק שלי במליאה אלא גם כשבאתי אליו חודשים קודם והצעתי לו להיות שותף יחד איתי להכנת הצעת החוק ולהניח אותה יחד איתי להצבעה בכנסת הוא סרב לכך. איש זה לא מעוניין לטפל בבעיות העובדים. הוא אינו מעוניין לעזור להם, הוא מייצג רק ועדי עובדים גדולים וכל מי שאינו משתייך אליהם עבורו אינו קיים. יתרה מכןההסתדרות בראשותו פעמים רבות יצאה להגנתם של מעבידים ונגד עובדים פשוטים. לשאלתך השנייה, אני מתנגד לחלוקת ירושלים.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'לא ענית על מסירת שטחי רודוס לפלסטין'
לא ענית על מסירת שטחי רודוס לפלסטין
17/12/2005 | 20:12
לצפיה ב-'שלום לח"כ יאסנוב'
שלום לח"כ יאסנוב
17/12/2005 | 07:39
1
שלום לכבוד ח"כ יגאל יאסינוב

האם הצעת חוק לנישואים האזרחים יחולו גם על ערביי ישראל?

בסוף התחתנתם בנישואין אזרחין?, לא הייתה בעייה בעיקרון כלומר שניכם יהודים,נכון?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל misipipi'
תשובה ל misipipi
17/12/2005 | 20:05
1
חוק נישואים אזרחיים (ברית הזוגיות) כמובן יחול על כל אזרחי המדינה בכללם גם הערבים. אינני נשוי עדיין כיוון שהבטחתי שלא אסע לקפריסין ולא אתחתן ברבנות עד אשר אוכל להינשא בנשואים אזרחיים בישראל. נכון להיום אנו "ידועים בציבור"
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'שאלה לכ"ח יאסינוב!'
שאלה לכ"ח יאסינוב!
17/12/2005 | 14:23
1
אני סטודנט בן 23 ורציתי לשאול איך פעלת ואיך תפעל בנושאים הבאים:
1. שכר הלימוד הגבוהה.
2. צמצום הריאות הירוקות וצמצום שמורות הטבע ואתרי הטיולים. כמו שכתבתי אני סטודנט ואין לי אפשרות כספית לצאת לנופש או סופ"ש בחו"ל (ויש רבים כמוני בציבור) לכן האפשרויות היחידות שלי הם לטייל ולנפוש בארץ. אבל מידי שנה הולכים השטחים הפתוחים ומצטמצים! שכונות חדשות, כבישים לא נחוצים, מפעלים... אבקש להתייחס נקודתית ל-
*תוכנית ספדי- שתכלה שטחים עצומים של יערות ירושליים כולל אתר הסטף.
*היישוב מיכל- שיוקם על שמורת האירוסים בגלבוע.

3. תחבורה ציבורית- כאחד שאין לו אוטו כמו לרוב תושבי המדינה:
למה אין תחבורה ציבורית יעילה, נוחה וזולה כמו ברוב המדינות המפותחות ואף בלא מפותחות?
איך המדינה מפקידה תקציבי עתק לרכבת בידי חבורה של חלמאים שלא מסוגלים אפילו לעמוד בלוח הזמנים שהם קעבו בעצמם?

תודה מראש על ההתייחסות ובהצלחה בבחירות הקרובות!

עידן
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל jud555'
תשובה ל jud555
17/12/2005 | 20:12
לשאלה ראשונה, חייבים להמשיך לפעול בהתאם להמלצות ועדת וינוגרד ולהוריד את שכר הלימוד. לשאלה שנייה, אני משתייך לאלו אשר פועלים למען הגנת הסביבה, אני חבר בשדולה הירוקה בכנסת אך עבודתי לא מסתכמת בכך אלא אני פועל רבות לשם שמדינת ישראל תישאר נקיה וירוקה. לצערי הייתי הח"כ היחיד שהשתתף בהפגנה האחרונה נגד תוכנית ספדי אשר במאבק נגד תוכנית זו אינ רואה שליחות אישית. לשאלתך השלישית, תחבורה ציבורית יעילה וטובה זוהי תעודת יוקרה של מדינה לצערנו, בישראל תחבורה נמצאת בידים לא הכי מוצלחות.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'מה עמדתה של שינוי בנושא אפלייה'
מה עמדתה של שינוי בנושא אפלייה
17/12/2005 | 18:00
1
לאחרונה אנו עדים לכך שחברות ביטוח , מעניקות מסלול עם פרמיות טוב יותר לנשים רק בגלל היותן נשים.

הנימוק הוא שנשים סטטיסטית עושות תאונות פחות.

זה מעניין-
משום שמחקרים מראים רמת מובהקות בין תאונות דרכים  הרבה יותר גדולה בהשוואה בין אוכלוסיות אחרות.

הערבים נושאי תעודה כחולה נמצאו כשותפים לתאונות קשות בכמות העולה -
פי 250 אחוזים משיעורם באוכלוסיה.
האם לדעתם צריך לתת תעריף פרמייה יקר יותר לערבים?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'נישואים אזרחיים'
נישואים אזרחיים
17/12/2005 | 17:47
1
1
מה עם נישואים אזרחיים? היבטחתם. האים בכנסת הבאה תעבירו את החוק???
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל יהושפט1'
תשובה ל יהושפט1
17/12/2005 | 20:14
1
כולי תקווה שנצליח. אני אישית יעשה הכל בכדי שחוק זה יעבור!
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'מבקשת לדעת'
מבקשת לדעת
17/12/2005 | 19:38
2
כחבר בכנסת ישראל, בסיעת שינוי -
מדוע אתה מתעקש לחתום את שמך ברוסית על
מכתבים שאתה שולח לחברי שינוי.
זהו אינו צ'ק - שחייבים לזהות את חתימתך.
אני מצפה מח"כ שיחתום א שמו בעברית.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל יוליקה'
תשובה ל יוליקה
17/12/2005 | 20:16
1
גברתי, אם את לא יודעת להבדיל בין רוסית לאנגלית אז אני לא חושב שאני צריך לענות לך אבל בכל זאת אענה. חתימה, פנים וטביעות אצבעות בן אדם לא מחליף כתוצאה מכך שהפך להיות ח"כ.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'אתה איש ציבור ניבחר'
אתה איש ציבור ניבחר
17/12/2005 | 20:23
כאיש ציבור שניבחר ע"י קולות בוחרים -
אין לך רשות לפגוע - ובצורת תשובתך אתה פוגע.
כשאדם פרטי הופך לח"כ בכנסת ישראל הוא מקבל עליו מחויבויות.
איגרת שאתה שולח לציבור על חשבון הכנסת - עליך לחתום בעברית!!
כתומכת שינוי הרבה הרבה לפני שאתה הצטרפת -
לאור תשובתך, אני מאד מקווה ששינוי תקבל הרבה מנדטים
אבל, שאתה לא תיכלל בה.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'מר יאסינוב, מעבר לסיסמאות'
מר יאסינוב, מעבר לסיסמאות
17/12/2005 | 19:43
3
אני מניח שאינך מתנגד קטיגורית לכל סוג של מו"מ עם הרש"פ, אז למה שתתנגד למו"מ כזה במקרה של "התנתקות" נוספת בתקווה לאפשר למתנחלים שיבחרו בכך לחיות בריבונות הרש"פ (אין ספק שחרדים יתעקשו להמשיך לגור בחברון, למשל, תחת כל ריבונות)?

לא מדובר בהפקרה כי מי שיבחר להתפנות יקבל פיצוי מלא, מדובר בסה"כ במתן זכות הבחירה למעוניינים בכך, וכליברל אתה בוודאי תומך במתן זכות בחירה לאזרח ככל האפשר ע"י המדינה.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל ערב רב'
תשובה ל ערב רב
17/12/2005 | 20:18
2
1
כליברל אני גם מתנגד להתאבדויות. אני חושב שמחויבותה של מדינה להגן על חיי אזרחיה.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'אתה מתנגד לזכותו של אדם להתאבד??'
אתה מתנגד לזכותו של אדם להתאבד??
17/12/2005 | 20:19
לצפיה ב-'יהודים חיים בדמשק, טהראן, ביירות'
יהודים חיים בדמשק, טהראן, ביירות
17/12/2005 | 20:23
וקהיר עד עצם היום הזה, האם הרעיון שיהודים יחיו בחברון על כך מופרך בעיניך?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'שאלה נוספת בקשר לתכנית ויסקונסין'
שאלה נוספת בקשר לתכנית ויסקונסין
17/12/2005 | 20:04
1
ראיתי את הדיון בועדת הקליטה בנושא, שהשתתפת בו, והזדעזעתי (למשל, מהצעקות של יורי שטרן "אתם פושעים!" על מנהלי התכנית).

בסה"כ הויכוח נסוב סביב הגדרת גיל הפרישה, וכל אותם מקרים קשים שהועלו היו של אנשים בסוף שנות ה-50 לחייהם עד גיל הפרישה, אז האם אתה תומך בהורדת גיל הפרישה במשק ל-55, למשל? ואם לא, אינך חושב שהישיבה הנ"ל הייתה קצת צבועה ונגועה בפופוליזם סקטוריאלי לקראת הבחירות?
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תשובה ל ערב רב'
תשובה ל ערב רב
17/12/2005 | 20:24
1
כשראיתה את הדיון וודאי שמת לב כי אני לא צעקתי אלא העליתי נושאים רלוונים. אני מטפל בנושא כחבר בועדה מיוחדת לנושא כבר שנה. נכון שהיה צורך בתוכנית שתוציא אנשים לעבודה ותעניק להם אור בקצה המנהרה. הבעייה אינה בגיל הפרישה אלא בכל שמרכזי התוכנית לא השכילו להבין שצריך לתת עדיפות בקורסים לצעירים יותר ולאין צורך לשפוך את כל התקציב בקורסי נקיון. כדי ללמוד יותר על הנושא, אני מציע לך להכנס לאתר הכנסת ולקרוא פרוטוקולים של ישיבות הועדה המשותפת של ועדת הכספים והעבודה והרווחה בנושא "תכנית ויסקונסין".
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תודה לכולם!'
תודה לכולם!
17/12/2005 | 20:31
4
אני מודה לכולכם על השאלות.
להצעות ופניות ניתן להפנות לדוא"ל: iyasinov@knesset.gov.il
תודה ולהתראות!
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות '
תודה רבה על התשובות
17/12/2005 | 20:34
לצפיה ב-'תודה לך. אמנם נותרנו חלוקים בדעות'
תודה לך. אמנם נותרנו חלוקים בדעות
17/12/2005 | 20:41
אבל היחס שלך היה למעלה מהמקובל.
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תודה לח"כ יאסינוב'
תודה לח"כ יאסינוב
17/12/2005 | 20:58
שמחנו לארח אותך בפורום
מפלגת שינוי >>
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
17/12/2005 | 23:48
אבל כמעט כמו כולם, לא ענית לי על נושא מצעד הגאוה הירושלמי
מפלגת שינוי >>

הודעות אחרונות

00:07 | 25.05.08 אהרן תמוז
12:44 | 23.05.08 טומי החילוני היחידי
16:52 | 22.05.08 אהרן תמוז
12:35 | 20.05.08 timeless1
13:18 | 18.05.08 אהרן תמוז
17:15 | 16.05.08 timeless1
15:32 | 13.05.08 timeless1
13:41 | 11.05.08 lili107

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ