ויוה פלוס - חוד מאי

Gitana

New member
../images/Emo23.gifויוה פלוס - חוד מאי../images/Emo23.gif

למרבה ההפתעה העיתון הגיע אלי כבר היום!!! על השער יש את עובד מ"האלופה" (מקווה שלא טעיתי בשם ובאיות שלו חחח) תגיע לויוה טלנובלה קוריאנית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מזל שיש לה רק 15 פרקים...
בויוה כמו שכולכם יודעים ישדרו את "אמריקה" ובערוץ 3 את "הגורל שלה" ("אשת גורל) אחרי "7 נשים"
יש כתבות על קמילה ופליפה, מריאנו מרטינז, פאולה ריי, מוניקה סאנצ'ס, אוסקר פריירו, ג'ובאנה אנטונלי. העיתון נראה מעניין ויש גם פרסומות חמודות ל"מונטקרסטו" ו"אמריקה...

liber0

New member
כן...בדיוק ראיתי בחנות../images/Emo6.gif..../images/Emo203.gif../images/Emo190.gif

והייתי בשוק כשקראתי על הסדרה הקוראנית
...חחח לסדרה יקראו "סאם סון המתוקה" והיא תתחיל ב-29 למאי...בשבע בערב...בויוה הרגיל.. חחחח....רק חסר עכשיו שסדרות קוריאניות למיניהן ישתלטו על הערוץ
...
.. עיתון פסדר את האמת..התחילו לעשות כמו בעיתונים בחו"ל..חח
..פרסומות כאלה לסדרות...יש כבר לאמריקה,סאם סון ולמונטקריסטו... אגב, הוא גם במבצע משהו
...6.90 ש"ח...חחחח

o Shani o

New member
../images/Emo210.gifבקשר לכתה על פאולה ריי[../images/Emo23.gif]

היא גדולה/ ארוכה
רשום שם משהו מעניין
יש מצב מישהו יצלם ויישלח לי
[לא חייב בפורום, אפשר במסן/אימייל או משהו..] בקיצור- העיתון של החודש מעניין

לגבי העיתון של החודש+ברונו

גם אני הייתי בהלם שראיתי את העיתון של החודש הוא בדרך כלל לא יוצא ביום חמישי אבל כנראה בגלל שיום ראשון זה ל''ג בעומר אז לא יוצא עיתון. גם אני הייתי בהלם שרי כתבה שהסדרה היא בת 15 פרקים והיא נחמדה...עדיין בהלם. כדאי לקנות את העיתון של החודש!

מה כתוב על מריאנו? ../images/Emo9.gif

סתם מזכירים אותו בכמה מילים או ממש כתבה ארוכה?

מה לעזאזאל?!../images/Emo87.gif

אויי מיי גאד. זה מה שמחליף את ים של סודות?!

yaelsn

New member
חחחחחח סי איזה מוזר../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif

במקרה הלכתי למכולת ואז ראיתי את זה
האמת שהקוריאנית זה דווקא סבבה מבחינתי.. עוד לא קראתי על מה העלילה אבל זה לא ממש משנה.. לא נראה לי שאני אראה בגלל המשבצת.. אבל אולי זה אומר שבמשבצת הזו יתחילו לשבץ עכשיו מיני סדרות
זה פשוט יהיה הדבר הכי טוב שהם יכולים לעשות..
ובכלל, מה קרה לעיתון הפעם?
יש אשכרה כתבות רציניות, פרסומות לסדרות בויוה, הורידו במחיר ואין את המדור האופנתי של הקנאית הזאת..
נראה לי שמישהו שם למעלה לחץ על שרי שתנרמל את העיתון או שיפטרו אותה
עדיין לא קראתי אבל נראה אחלה גיליון..

ינצה

New member
15 פרקים? קוריאנית?../images/Emo2.gif

איפה זה קוריאה בכלל?
אני די בור בכל מה שקשור לערים ארצות כיוונים ומפות. אבל 15 פרקים זה נפלא. זה אומר שזה ייגמר בדיוק ביום של הבגרות בהיסטוריה, ואם יתחיל אח"כ משהו טוב-אני אוכל לראות בלי בעיה. הלוואי שיהפכו את זה למשבצת של מיני סדרות. פשוט חובה משבצת כזו בערוץ. הוחלה יביאו "הגלדיאטורים של פומפז'ה"!

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif

זו תהיה יעני טלנובלה ברוסית
חחחחחחחחחחחח

למעלה