לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1690516,905 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות, חדשות,בקשות'
שאלות, חדשות,בקשות
14/05/2020 | 08:50
10
37
כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
סופ"ש נעים לכולם
טלנובלות >>
לצפיה ב-'שאלה על טלנובלה הזדמנות שנייה. '
שאלה על טלנובלה הזדמנות שנייה.
09/05/2020 | 23:09
2
108
מישהו יודע מתי הטלנובלה הזדמנות שנייה נעלמת מהVOD של הוט???
כתוב הטלנובלה הזדמנות שנייה יורדת בקרוב ולא כתוב שום תאריך!!!

טלנובלות >>
לצפיה ב-'משהו מוזר קורא ב-VOD של הוט '
משהו מוזר קורא ב-VOD של הוט
09/05/2020 | 23:39
1
126
מישהי בפייסבוק התלוננה שבאהבה אין חוקים הורדה כל כך מהר מה-VOD ובדקתי במהירות אם יש כבר תאריך הורדה בפרטנר, וברוך השם לא. אבל אני זוכר הדר חשבו שהקוריאניות ירדו מה-VOD של הוט מיד עם סיום שידורן והן פשוט הועברו לקטגוריה אחרת. אז אני מקווה שהוט לא נוקטים מדיניות של הורדה מיידית והעבירו את זה למקום אחר בספרייה ולא הורידו ללא התראה כפי שזה נראה. 

בכל מקרה בפרטנר יש גם את באהבה אין חוקים וגם הזדמנות שנייה ואין להן עדיין תאריך ירידה. רק את שתולים החליטו להוריד כבר ב-1.6 כשבוע לאחר שהתסיים בטלוויזיה, אבל זה לא משנה כי היא באתר וואלה. 
טלנובלות >>
לצפיה ב-'כן בvod של הוט'
כן בvod של הוט
<< ההודעה הנוכחית
10/05/2020 | 00:07
83
יש תאריך הירידה של מלא טלנובלות שנעלמות כמעט בו זמנית.
אני מודאגת כי יש כמה טלנובלות שלא צפיתי עדיין ויש עוד מלא טלנובלות להשלים כמה פרקים אם אצליח. כולל הזדמנות שנייה שיורדת מvod בקרוב כנראה. ולא כתוב שום תאריך לירידת הטלנובלה הזדמנות שנייה. כתוב יורדת מהvod בקרוב..
טלנובלות >>
לצפיה ב-'בשורות רעות למי שציפה לטלנובלה הארגנטינאית Separadas'
בשורות רעות למי שציפה לטלנובלה הארגנטינאית Separadas
13/05/2020 | 03:45
149
הצילומים נכון לעכשיו לא יחודשו ולא יהיה ניתן לרכישה מאחר ואפילו לא שודרו שאר הפרקים.

כעת אין אף טלנובלה ארגנטינאית עכשווית שיכולים ויוה לרכוש אחרי ויקטוריה הקטנה כי אין אף טלנובלה ארגנטינאית אחרת גם מטלפה רלוונטית אלא לא נותן להן ברירה ולרכוש סדרות פחות חדשות למרות שלא הבנתי מה הבעיה שלהן עם רווק עם ילדות. מה רע בגבריאל סוטו? לא ברור לי מה הפאוסה מהמקסיקניות במיוחד שבמקסיקו מתכננים טלנובלות ויש טלנובלה של חוסה רון וחורחה סלינס(ולא אכפת לי שהוא אנטישמי שונא ישראל) שנחלה הצלחה במקסיקו ובארה"ב. אם לא הפריע להם לרכוש את תשוקה וכוח. בקיצור לא חסר מקסיקניות והם הולכים על פי שחקנים ולא על פי איכות. רובי הייתה אחת למיליון.

רק שלא יתחילו להביא נרקונובלות מטלמונדו במיוחד עם רפאל אמז'ה
טלנובלות >>
לצפיה ב-'וויליאם לוי חוזר לטלנובלות'
וויליאם לוי חוזר לטלנובלות
13/05/2020 | 03:21
4
156
תחת הפקת טלמונדו וrcn ברימייק לקפה בניחוח אישה שאותה אגב גם הפיקה rcn

הגביוטה החדשה שתכבוש את זה ליבו של וויליאם לוי(וגם את הז*ן שלו כי יהיה אימפוטנט) תהיה כרמן ויאלובוס(לאהוב את לולה, הסערה, התחלה חדשה, אין שטוחות בגן עדן) שכבר כיכבה לצידו בעבר בסרט.
מעניין וויליאם לוי שסובל מאימפוטנציה וכרמן ויאלובוס בתור זמרת חובבנית.

כמו כן טלמונדו מתכננת רימייק נוסף למחפשים את אליסה בשמה החדש, Donde esta Sofia.

מתוכנן עונה שנייה לסדרה Enemigo Intimo שאת העונה הראשונה ניתן לראות בנטפליקס בכיכובה של פרננדה קסטיז'ו(שיכורה מאהבה, האומץ לאהוב) שהתארסה ממש לא מזמן.

אז אני מבינה שאם אין נרקונובלות אז עושים רימייקים. הלכו בעקבות טלויסה. אפילו טיוי אצטקה פשטו את הרגל מבחינת הטלנובלות.
טלנובלות >>
לצפיה ב-'נראה שכבר מיצו את כל הרעיונות לטלנובלות '
נראה שכבר מיצו את כל הרעיונות לטלנובלות
13/05/2020 | 11:57
2
113
ואפשר הוא לעשות ריימק לרעיונות ישנים או לצאת מהמסגרת וללכת לכיוון אחר כמו הנרקונובלות והדרמות.
טלנובלות >>
לצפיה ב-'רוסי אוקמפו בינתיים היחידה שהפיקה סדרה מקורית'
רוסי אוקמפו בינתיים היחידה שהפיקה סדרה מקורית
14/05/2020 | 20:32
72
וקלילה. פאולינה גוטו מככבת לצד דנילו קררה. Vencer el miedo. גם אותה ויוה יכלו להביא.
טלנובלות >>
לצפיה ב-'לא יאמן כמה שהם חסרי מקוריות'
לא יאמן כמה שהם חסרי מקוריות
14/05/2020 | 23:20
77
הם כנראה עשו איזשהו הסכם עם RCN, קודם עשו רימייק ל"בטי מכוערת" שהייתה במקור של RCN, ועכשיו שוב. רק למה צריך היה סיפור כל כך לעוס כמו בטי,ועכשיו עוד סיפור לעוס "קפה בניחוח אישה"?
גם "מחפשים את אליסה" כבר עשו גרסאות בהרבה מדינות, כולל טלמונדו עצמם, למה הם צריכים לחזור על זה שוב?
טלנובלות >>
לצפיה ב-'בסוף כרמן תשחק את הרעה הראשית'
בסוף כרמן תשחק את הרעה הראשית
14/05/2020 | 23:26
92
את גביוטה תשחק לאורה לונדוניו, שלא כל כך מוכרת אצלינו.
טלנובלות >>
לצפיה ב-'מה עוסקת ויקטוריה הקטנה'
מה עוסקת ויקטוריה הקטנה
14/05/2020 | 20:25
123
"ויקטוריה הקטנה" (Pequena Victoria) היא טלנובלה מרגשת, שזכתה להצלחה גדולה בארגנטינה(לא היא לא), על אף שהיא עוסקת בנושאים מעוררי מחלוקת במדינה, כגון פונדקאות ושינוי מגדרי. בסדרה מככבים חולייטה דיאז ("אחים בדם"), פקונדו ארנה ("חיים שלי"), לוסיאנו קסטרו ("100 ימים") ומריאנה חנסיו, שחקנית טרנסג'נדרית, המגלמת את דמותה של אמה.

קצת על העלילה:
חסמין היא מנהלת מצליחה בת 40, ששכרה, בניגוד לחוק, את שירותיה של ברברה כאם פונדקאית. ברברה הענייה הסכימה להשכיר את רחמה כיוון שנזקקה לכסף כדי לעזור בפרנסת משפחתה. ברברה נתקפת בצירים מוקדם מהצפוי, וסלבה, נהגת מונית, לוקחת אותה לבית החולים. סלבה רואה שברברה במצוקה וללא איש לצידה ומחליטה להישאר איתה ללידה.

תינוקת מתוקה נולדת, אך בעיה בריאותית שמתגלה אצלה מאלצת את חסמין לקרוא לתורם הזרע, שאותו היא אינה מכירה. התורם מגיע לבית החולים ולהפתעת כולם, הוא בעצם אישה טרנסג'נדרית בשם אמה. אמה מתאהבת בתינוקת הקטנה מיד, והיא נחושה להיות חלק מחיי בתה. בניגוד לכל המוסכמות, ארבע הנשים מחליטות לגדל את התינוקת ויקטוריה יחד, החלטה שתשנה את חיי כולן לחלוטין.

החל מ-4.6.20
מדי ערב ב-20:00. ש.ח.- 08:00, 14:00
5 פרקים ברצף – שבת 16:20
52 פרקים, ארגנטינה, 2019

אמנם הטלנובלה השנייה של פולקא הצליחה יותר ואני בטוחה שברגע שיהיה אפשר היא תזכה גם בפרסים אבל הסיבות שאני מעדיפה את ויקטוריה הקטנה על פני התקופתית היא שגם היא עוסקת בנושאים חברתיים שעדיין מתביישים לדבר עליה למרות שהתפתחנו ואני מדברת על טראנס והסיבה השנייה אולי היא אישי אבל לא מסוגלת לסבול את בנחמין ויקוניה על המסך וכמו שהוא מחרים אותנו ומכפיש אותנו כך גם אנחנו אותו או אני אותו. כנ"ל שחקן כמו חואן דארטס הסוטה שלא אראה אף סדרה שלו נוסטלגית.
טלנובלות >>

הודעות אחרונות

22:42 | 08.07.20 אורחים בפורום
07:07 | 15.06.20 elall
01:14 | 08.06.20 סבסטיאנה רולי
12:27 | 05.06.20 aviergaz
07:20 | 03.06.20 elall
18:45 | 27.05.20 Jeepers Creepers
23:38 | 14.05.20 elall
08:50 | 14.05.20 elall
21:27 | 08.05.20 elall

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ