ויוה גאים בעצמם שהכרנו את כוכב "לינגו לינגו" לפני כל ישראל

Rene Zeitune

New member
ויוה גאים בעצמם שהכרנו את כוכב "לינגו לינגו" לפני כל ישראל

ושזה בזכותם. וכמובן מנצלים עוד למחזר כדי להעלות את שתולים בכיכובו לאתר.

שאגב אני מודה שבעקבות צפייה בסרט המרגש, השחקן הזה נכנס לליבי שפשוט עושה לי חשק לצפות בשתולים. ממליצה על הסרט, הוא זמין בנטפליקס ובטלגרם. מי שאין את הערוץ הדרמות הטורקיות.

evglev1

Well-known member
מנהל
שתולים עלתה לאתר עוד כשעלתה לטלוויזיה

במתכונת שפרקים עולים לאתר רק אחרי שהם משודרים בטלוויזיה, כך שהפרק של יום רביעי עולה לאתר רק ביום ראשון. הם רק הזכירו שהפרקים באתר, גם לא הזכירו שלא כל הפרקים אלה רק הפרקים שכבר שודרו בפעם השנייה, הפעם לא נותנים לאתר להקדים את הטלוויזיה כמו שהיה עם רסיסים וכמו שהיה עם נור ששודרה בשבת בינג' ובימי ראשון עלו לאתר חמשת הפרקים ששודרו בשבת.

בכל מקרה ממליץ מאוד על שתולים, אהבתי את הסדרה ובעמוד 4 כאן עשיתי כאן מיני ספיישל לסדרה, את מוזמנת להתרשם.

Rene Zeitune

New member
לא יכולה להבין

איך בויאודי של הוט מורידים את הסדרה אוטוטו עוד שלא סיימה את שידוריה בערוץ.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם ב-VOD של פרטנר מורידים אותה ב-1.6

בקושי תספיק להסתיים בטלוויזיה, אבל בכל מקרה מאתר ויוה וואלה לא מורידים אותה בניגוד לנור, רסיסים והכלה מאיסטנבול שהאחרונה בינתיים חזרה גם לאתר וגם לטלוויזיה. אבל כך היה גם עם צ'אליקושו, הורידו אותה שבועיים מה-VOD שבועיים אחרי שהסתיימה בטלוויזיה. לפעמים ב-VOD מהירים עם הורדת שידור חוזר במיוחד טורקי, אם כי להצטלבות שנגמרה לפני חודש אין עדיין תאריך הורדה. אבל בכל מקרה לא תוכלי לצפות דרך אתר ויוה? אני לא חושב שימהרו להוריד אותה גם משם.

למעלה